Zobrazen 1. – 32. z 168 výsledků

 • Aberlour 10let 0,7l 40%

  1 110 

  Aberlour 10 y.o. Skvělá skotská single malt whisky ze Speyside. Má zázvorové aroma s dozvuky sherry, lehké až střední tělo s chutí ovocných tónů, které jsou doplněny o sherry. Skotská whisky.

 • Aberlour 16let 0,7l 40%

  1 722 

  Whisky je hluboká a komplexní, barvu má teplou, zlatě jantarovou. Ve vůni můžeme cítit vyzrálé nasládlé tóny rozinek a kořeněných ořechů. V chuti je jemná, květinově kořeněná, sladké švestky a dub. Závěr je dlouhý se sladkou medovou kořeněnou chutí. Skotská whisky. Vůně jemná,rozinky,ořechy. Chuť květiny,švestky ,koření.

 • Ardbeg 10let 0,7l

  1 378 

  Jedna z nejslavnějších skotských whisky z ostrova Islay, kde již 200 let zpracovávají velmi nakouřený slad, velmi dlouhou fermentaci v borovicových nádobách a následně dvakrát destilují. Po ležení částečně v nových dubových sudech a částečně použitých po sherry a bourbonu přichází na svět velmi jemná osobitá pálenka. Skotská whisky.

 • Auchentoshan 12let 0,7l

  1 209 

  12letá single malt Auchentoshan (v dárkovém balení) má obilné aroma se stopami exotického ovoce. Chuť je plná tříslovin, zároveň sladká po ječmenu a vanilce. Závěr je suchý, dlouhý a jemně nasládlý. Skvělý dárek pro všechny milovníky zajímavých skotských whisky. Skotská whisky. Chuť hladká, sladká, s náznakem mandarinek a limet.

 • Ballantines 0,5l

  342 

  Ballantines Finest Whisky je komplexní a skvělá míchaná skotská whisky s chutí 43 jednosladových a obilných whisky v blendu připraveném Sandy Hyslopem, teprve pátým masterblanderem Ballantines Whisky od roku 1869. Vůně koření a medu se snoubí s chutí mléčné čokolády, vanilky a jablek. Skotská whisky. Vůně emné, elegantní aroma vřesového medu. Chuť nasládlá, dýmová a velmi lahodná.

 • Ballantines 0,7l

  322 

  Skotská whisky.

 • Ballantines 0,7l

  351 

  Ballantines Finest je komplexní, kultivovaná a elegantní míchaná skotská whisky s chutí moderního stylu. Originální chuť, komplexnost a vytříbenost mají původ ve více než 40 jednosladových a 4 obilných druzích whisky. Skotská whisky. Vůně koření a med. Chuť mléčná čokoláda, vanilka a jablka.

 • Ballantines 0,7l + 2 skla

  409 

  Skotská whisky.

 • Ballantines 0,7l + 2 sklo

  528 

  Ballantine's Finest je propracovaná, rafinovaná a elegantní skotská míchaná whisky. Je uznávána pro svou chuť vyhovující modernímu stylu. Skotská whisky. Vůně jemná, hladká. Chuť typická, hladká, kořenitá.

 • Ballantines 0,7l + dárek

  381 

  Skotská whisky.

 • Ballantines 0,7l + sklo

  403 

  Ballantines Finest Whisky je komplexní a skvělá míchaná skotská whisky s chutí 43 jednosladových a obilných whisky v blendu připraveném Sandy Hyslopem, teprve pátým masterblanderem Ballantines Whisky od roku 1869. Vůně koření a medu se snoubí s chutí mléčné čokolády, vanilky a jablek. Skotská whisky.

 • Ballantines 17let 0,7 l

  1 450 

  Ballantine’s 17 Years Old se již více než 75 let vyrábí tradiční recepturou, která se předává z jednoho master blendera na druhého. V tomto výjimečném nápoji se snoubí na čtyřicet druhů sladových a obilných whisky z celého Skotska. Výsledkem jantarově zlaté whisky se smetanovým tělem je komplexní medová chuť s náznaky dřeva a rašelinného kouře s dlouhým mírně kouřovým a vanilkovým závěrem. Skotská whisky.

 • Ballantines 17let 0,75l

  1 270 

  Skotská whisky.

 • Ballantines 1l

  484 

  Ballantine’s Finest je komplexní, kultivovaná a elegantní míchaná skotská whisky s chutí moderního stylu. Jde o druhou neprodávanější skotská blended whisky na světě. Skotská whisky. Vůně bylinná,jemná. Chuť plná,vyrzaná ,kořenitá.

 • Ballantines 3l

  2 613 

  Whisky.

 • Balvenie Doublewood 12let 0,7l

  1 209 

  Balvenie Doublewood 12YO je unikátní whisky známá mezi opravdovými labužníky. Tato skotská whisky zraje ve dvou typech sudů (po bourbonu a po sherry). To jí propůjčuje delikátní aroma a znamenitou chuť po sherry, pomerančové kůře i pražených oříšcích s dotekem skořice, vanilky a vřesu. Závěr je dlouhý, krásně hřejivý a harmonický. Lahev je balena v originálním tubusu, hodí se tedy jako krásný dárek. Skotská whisky. Vůně tóny sherry a sušené pomerančové kůry. Chuť bohatá, ovocná, pomerančová kůra, pražené oří. Doporučujeme k digestiv, do luxusních koktejlů.

 • Beefeater Gin 40% 0,7 l + sklo

  512 

  Beefeater je jediný gin, který se vyrábí přímo v Londýně. Osvěžující, čistý a ostrý gin s nepatrným nádechem citrusů a ovoce, vyvážený chutí koření. Je perfektní bází pro koktejly a míchané drinky. Gin z Velké Británie. Vůně citrusové, ovocná. Chuť jemný tón jalovce, citrus.

 • Beefeater Gin 40% 0,7 l +sklo

  512 

  Beefeater je jediný gin, který se vyrábí přímo v Londýně. Osvěžující, čistý a ostrý gin s nepatrným nádechem citrusů a ovoce, vyvážený chutí koření. Je perfektní bází pro koktejly a míchané drinky. Gin z Velké Británie. Vůně citrusové,ovocná. Chuť jemný ton jalovce, citrus.

 • Bombay Gin Sapphire 1l

  735 

  Prémiový gin londýnského typu v průzračně modré lahvi patří k nejprodávanějším ginům své kategorie. Pro jeho výrobu se používají pečlivě vybírané a ručně sbírané bylinky, které mu dodávají jeho osobitý charakter. Průtahový destilát. Vůně intenzivní, harmonická. Chuť jemná, čistá, citrusová kůra. Doporučujeme k digestiv, luxusní koktejly.

 • Bombay Gin Sapphire 1l + 4x Tonic Henry Thomas 0,2

  571 

  Prémiový gin londýnského typu v průzračně modré lahvi patří k nejprodávanějším ginům své kategorie. Pro jeho výrobu se používají pečlivě vybírané a ručně sbírané bylinky, které mu dodávají jeho osobitý charakter. Při nákupu ginu od nás dostanete 4 toniky Henry Thomas ZDARMA. Platí do vyprodání zásob. Průtahový destilát. Vůně intenzivní, harmonická. Chuť jemná, čistá, citrusová kůra. Doporučujeme k digestiv, luxusní koktejly.

 • Bombay Sapphire 0,7l 40% + sklenička

  541 

  Suchý gin v britském stylu v sobě snoubí 10 pečlivě vybraných bylin z celého světa. Má výraznou chuť tradičního jalovce, kterému dělá společnost andělika, mandle, citronová kůra, skořice Cassia, kosatcový kořen, pepř Cubeb, grains of paradise a lékořice. Poslouží jako skvělý základ, ať přidáte jen tonic, nebo se pustíte do míchaných ginových drinků Gin z Velké Británie. Vůně mandle, citronová kůra. Chuť jalovec,kosatcový kořen, pepř. Doporučujeme k ideální do drinků.

 • Bowmore 12let 0,7l

  1 211 

  12letá Bowmore Whisky (v dárkovém balení) Tato whisky v sobě ukrývá vše, co je pro tuto palírnu typické – sílu mořského příboje, jedinečnost zdejší větrné krajiny a tradici předávanou z generace na generaci. Ve vůni jsou patrné jemné tóny citrónové kůry a medu, jež jsou v příjemné rovnováze s charakteristickým bowmorským kouřovým aroma. Plná lahodná chuť s nádechem rašelinového kouře, hebká sladová medovost, dlouhý pozvolný závěr. Skotská whisky.

 • Brokers gin dry

  438 

  Již více než 200 let se vyrábí tento gin, který bývá pravidelně hodnocen jako jeden z nejlešpích. Vzniká destilací anglické pšenice a macerací bylinné směsi s tajným složením. Ideální pro vychutnání si klidných chvil po páté. Gin je kosher. Průtahový destilát. Doporučujeme k ideální do koktejlů.

 • Bruichladdich 0,7l 50% GB+2skla

  1 613 

  Ač v oblasti skotského ostrova Islay se obvykle setkáváme s výrazně kouřovými whiskami, to však není případ Bruichladdich. Vyznačuje se svěžím projevem, vůní květin a citrusů, ale i nádechem mořské slanosti. Skotská whisky.

 • Bulldog London Dry 40% 0,7

  556 

  Moderní a velmi jemný gin londýnského typu od prémiového výrobce. Při jeho výrobě se využívá pečlivě vybrané směsi dvanácti bylinek, které stojí za jeho jedinečným aroma. V jeho základu je vysoce kvalitní obilný destilát. Průtahový destilát. Vůně výrazná, herbální, květinová. Chuť čistá, jemná, intenzivní. Doporučujeme k digestiv, luxusní koktejly.

 • Bulldog London Dry 40% 1l

  640 

  Moderní a velmi jemný gin londýnského typu od prémiového výrobce. Při jeho výrobě se využívá pečlivě vybrané směsi dvanácti bylinek, které stojí za jeho jedinečným aroma. V jeho základu je vysoce kvalitní obilný destilát. Průtahový destilát. Vůně výrazná, herbální, květinová. Chuť čistá, jemná, intenzivní. Doporučujeme k digestiv, luxusní koktejly.

 • Bulldog London Dry 40% 1l

  556 

  Moderní a velmi jemný gin londýnského typu od prémiového výrobce. Při jeho výrobě se využívá pečlivě vybrané směsi dvanácti bylinek, které stojí za jeho jedinečným aroma. V jeho základu je vysoce kvalitní obilný destilát. Průtahový destilát. Vůně výrazná, herbální, květinová. Chuť čistá, jemná, intenzivní. Doporučujeme k digestiv, luxusní koktejly.

 • Cardhu 12let 0,7l

  1 071 

  Palírnu Cardhu, původním názvem Cardow Distillery, založil v Upper Knockando John Cumming v roce 1824. Dcera zakladatele ji v roce 1893 prodala společnosti Johnnie Walker & Sons, která ji vlastní doposud. Barva whisky je zlatá s bronzovými odlesky. Lehká a příjemná vůně s decentními stopami zralých rynglí, nádechem kouře a vanilky. Lehká až střední chuť s důrazem na sladovou sladkost, vanilku a v závěru jemný dotek rašeliny. Skotská whisky. Vůně lehká a příjemná. Chuť ryngle, nádech kouře a vanilky..

 • Cheddar LITTLE BLACK BOMBER 200g

  135 

  Extra uleželý sýr cheddar od prvotřídního výrobce Snowdonia Cheese Company. Vyznačuje se hladkou a krémovou texturou v chuti a nejlépe se jej vychutnáte s čerstvým křupavým pečivem ve spojení s kvalitním chutney.

  Výživové údaje na 100g:
  energetická hodnota: 1714 kJ /413 kcal,
  tuky: 34,1g,
  z toho nasycené mastné kyseliny: 22,8g,
  sacharidy: 3,0g,
  z toho cukry: 0,4g,
  bílkoviny: 23,6g,
  sůl: 1,7g.

  Delikatesy. Vůně výrazná. Chuť hladká, krémová. Doporučujeme k výraznější a plnější bíla vína, Cabernet Sauv.

 • Chivas extra 0,7 40%+ 2 sklenička

  783 

  Skotská wHISKY. Vůně květinová. Chuť skoříce ,mandle.

 • Chivas extra 0,7 40%+ 2 sklenička

  783 

  Jedná se o mimořádně bohatou a unikátní whisky, která je v duchu značky Chivas Regal směsí těch nejvybranějších sladových whisky. Výjimečnost jí dodává výrazný podíl zrání v sudech po Sherry Oloroso ze španělských vinných sklepů, které dávají Chivas Extra bohatou a sladkou chuť. Vůně: Vůně je sladká s ovocnými tóny zralých hrušek a melounu s nádechem mléčné čokolády, karamelek, skořice a zázvoru. Chuť: Sytá a sladká po zralých hruškách s tropickými tóny melounu, vanilky, skořice a mandlí s dlouhým finishem. Whisky Chivas Regal Extra si vychutnáte nejlépe čistou, na ledu nebo s kapkou vody, které otevře chutě a vůně, které v ní můžete najít. Jedná se také o vhodný základ do klasických whisky koktejlů, jako např. Rob Roy Skotská whiskey. Vůně květinová. Chuť skořice, mandle.

 • Chivas regal 12let 0,05l

  84 

  Miniatura.