Zobrazen 1. – 16. z 34 výsledků

 • Booker's 7let 0,7l

  2 557 

  Booker’s je ultra-prémiový small batch bourbon stvořený Bookerem Noem, mistrem palírny a vnukem Jima Beama v šesté generaci. Je stáčen ze sudů, které ležely přímo ve středových regálech, kde se v ideální kombinaci potkává teplota i vlhkost, aby vytvořily ty nejsytější a nejintenzivnější chutě. Ve chvíli, kdy bourbon dozraje k dokonalosti – což se stává v různou dobu –, je stáčen do láhví bez ředění i filtrace. Na trh je dodáván v jednotlivých várkách, z nichž každá je unikátem a které se navzájem mírně chuťově liší. Vždy jsou však věrny vizi značky Booker’s o silném, neředěném bourbonu. Bourbon. Vůně jemná,plná. Chuť nasládla,kouřová. Doporučujeme k limitovaná edice.

 • Buffalo trace whiskey 0,7l 40%

  640 

  Lehce bronzová barva přechází ve zlatou. Voní po vanilce, mátě a melase. Chuť je příjemně nasládlá. Poznáme zde hnědý cukr a koření. Hluboké,dlouhé a suché zakončení. Buffalo Trace Kentucky straight bourbon whiskey je destilován, stařen a lahvován v nejoceňovanějším whiskey lihovaru na světě. K výrobě je použita místní kukuřice, žito a nejlepší sladový ječmen. Ve vůni je komplexní a plná. Whiskey.

 • Four Roses 0,7l

  442 

  Prvotřídní bourbon whiskey z destilérky Four Roses. Aroma je silně ovocné, s dotekem medu a špetkou koření. V chuti je tento bourbon jemný, s tóny hrušek, jablek a sladkého ovoce, po kterých následuje kořeněný závěr s náznakem dubu. Obilný destilát. Vůně tóny ovoce, medu a koření. Chuť jemná, ovocná, harmonická. Doporučujeme k do míchaných nápojů nebo jen tak.

 • Four Roses 0,7l + Klobouk

  870 

  Prvotřídní bourbon whiskey z destilérky Four Roses. Aroma je silně ovocné, s dotekem medu a špetkou koření. V chuti je tento bourbon jemný, s tóny hrušek, jablek a sladkého ovoce, po kterých následuje kořeněný závěr s náznakem dubu. Obilný destilát. Vůně tóny ovoce, medu a koření. Chuť jemná, ovocná, harmonická. Doporučujeme k do míchaných nápojů nebo jen tak.

 • Jack Daniel`s 0,7l

  525 

  Americká whisky.

 • Jack Daniel`s 1l

  704 

  Americká whisky.

 • Jack Daniel`s Gentleman 0,7l

  739 

  Gentleman Jack je jemnější, elegantnější verze klasické Tennesse whiskey Jack Daniel’s. Má příjemně nasládlou chuť, na kterou jsme u Jacka zvyklí, ale díky dvojnásobné filtraci je na patře výrazně méně dubových tónů. Dominuje tu dezertní kombinace karamelu, ovoce a lehce nakouřené vanilky. Americká whisky. Vůně ovocnou a jemně kořeněnou. Chuť dezertní kombinace karamelu, ovoce a lehce na.

 • Jack Daniel`s Honey 1l

  784 

  Jedinečné spojení oblíbené americké whisky z Tennessee a medového likéru vytváří půvabnou a jemnou chuť. Perfektně se hodí jen tak k vychutnání například s kostkou ledu nebo do různorodých koktejlů. Vůně výrazná, nasládlá, medová. Chuť čistá, medově sladká, bohatá. Doporučujeme k digestiv.

 • Jack Daniel`s Old No. 7 1l

  783 

  Legendární whiskey z Tennessee vyráběná metodou hraběte Lincolna. Unikátnost tohoto procesu spočívá ve využítí uhlíků z kaštanového dřeva při filtraci předcházející zrání v sudech. Díky tomu získává whiskey svou charakteristickou a nezaměnitelnou jemnost. Americká whisky.

 • Jack Daniel`s Single Barrel 0,7l

  1 061 

  Americká whisky.

 • Jack Daniel´s & cola 0,33

  56 

  Chcete si dát oblíbeného “Jacka s colou”, i když jste zrovna na výletě v lese nebo na cestách? Nebo chcete mít ledničkou plnou 0,33l patron, abyste si drink nemuseli míchat? Jack Daniel's vám to ulehčil a předem namíchal. V plechovce Jack Daniel's Cola je pro vás připravený drink složený z tradičního Jacka Old No.7 a coly. Ve správném poměru, tak, jak to máte rádi. Stačí odjistit a konzumovat. Kdekoliv. Whisky. Doporučujeme k s plátkem limetky,na ledu.

 • Jack Daniel´s promo set

  3 131 

  Jack Daniel´s promo set obsahuje :

  1x Jack Daniel´s original 1l
  1x Jack Daniel´s Honey 1l
  1x Jack Daniel´s Fire 1l
  1x Jack Daniel´s Apple 1l
  19x Džínový batůžek
  2x Plakát
  10x Stojánek Americká whisky.

 • Jack Daniel's 0,7l GiftBox Music Box

  813 

  Americká whisky.

 • Jack Daniel's Apple 1l + 4x Kinley Tonic plech 0,33

  858 

  Jack Daniel's Jablko je setkání typicky nasládlé, jemně dřevité Tenessee whiskey s tóny vanilky a šťavnatý likér ze zelených jablek. Výsledkem je ovocný zážitek, který si vychutnáte jen tak, na ledu, nebo v míchaných drincích.
  A protože kombinace s tonikem j epodle nás nejlepší, přinášíme vám výhodný balíček s Kinley tonikem. Bourbon.

 • Jack Daniel's Straight Rye 1l

  894 

  Jack Daniels whisky v netradičním pojetí – žitná rye varianta. 70% ručně vybraného žita doplněných o 18% kukuřice a 12% sladového ječmene dává této whisky naprosto jedinečný charakter. Vůně je intenzivní, lehce nasládlá až bourbonová, s tóny ovoce a čokolády. V překvapivě suché chuti nás potěší intenzivní kořeněnost s tóny barevného pepře a obilí. Perfektně potěší jen tak po skleničce nebo jako základ rozmanitých drinků. Vůně nasládlá, tóny čokolády a sušenek. Chuť kořeněná, barevný pepř, obilí. Doporučujeme k jen tak po skleničce, míchané nápoje.

 • Jack Daniels 3l

  2 295 

  Jack Daniel´s Old No. 7 je tennessee whiskey, nikoliv bourbon. Její výroba je specifická tím, že whiskey několik dnů, kapku po kapce, protéká přes deset stop vysokou vrstvu dřevěného uhlí z Javoru cukrového. Díky tomuto procesu je chuť whisky velmi měkká. Jack Daniel´s Old No. 7 zraje také v ručně vyráběných sudech z amerického bílého dubu. Doba zrání není přesně daná, whiskey se stáčí, až ji ochutnávači uznají zralou. Tennessee whiskey si nejlépe vychutnáte na ledu. Bourbon. Vůně dubové dřevo, cukrový sirup a vanilka. Chuť čokoláda, opečenéhý chleba a skořice.