Zobrazuji všech 31 výsledků

 • Amundsen Lime a Mint 1l

  217 

  Vodka.

 • Borovička Koniferum 37,5%

  261 

  Oblíbená slovenská borovička Koniferum se vyrábí již od roku 1921, a to podle přísně střežené originální receptury, která stojí za jejím úspěchem. Koniferka je zvaná patronem pravé slovenské pohostinnosti a neměla by chybět v žádné dobré domácnosti. Průtahový destilát. Vůně výrazná,jalovec. Chuť plná,dlouhá,příjmená v závěru.

 • Chardonnay

  91 

  Zelenožlutá až nazlátlá barva. Ve vůni je cítit med , jemně karamel a lískové oříšky. Chuť je plná, harmonická s minerálním charakterem. Vůně bohatá, med, karamel, oříšky. Chuť plná, harmonická, s minerálním charakterem. Doporučujeme k mořské plody, lehké úpravy ryb.

 • Czechoslovakia Vodka 0,7l 40%

  367 

  Název Czechoslovakia nemá tato vodka náhodou, je totiž kombinací českého velmi jemného lihu z Kojetína a čisté tatranské vody. Vyrábí se na Slovensku v Kežmaroku v Tatranskej likérke. Za její dokonalou čistotou stojí mnohonásobná filtrace pomocí drahých kovů, aktivního uhlí i klasická mechanická filtrace. Vodka.

 • Hruškovica Stock Imperator 0,7l

  397 

  Velmi čistá a velmi jemná pálenka výhradně z hrušek odrůdy Williams, které jí předávají intenzivní ovocný projev. Produkt vyrobený podle přísných kosher zásad. Vůně ovocný projev. Chuť ovocný projev.

 • Kolonáda Chardonnay

  91 

  Zelenožlutá až nazlátlá barva. Ve vůni je cítit med , jemně karamel a lískové oříšky. Chuť je plná, harmonická s minerálním charakterem. Jakostní víno odrůdové. Vůně bohatá, med, karamel, oříšky. Chuť plná, harmonická, s minerálním charakterem. Doporučujeme k mořské plody, lehké úpravy ryb.

 • Rulandské šedé

  91 

  Zlatožlutá barva, medově nasládlá vůně s jemním tónem sušených rozinek. Velmi plné víno, harmonické, s dlouho trvající dochutí. Vůně intenzivní, med, sušené rozinky. Chuť plná, harmonická, dlouhá. Doporučujeme k pečené rybí a drůbeží maso.

 • Spiš Borovička s jalovcem 0,7l

  363 

  Borovička.

 • Spiš Hruškovice s hruškou 0,7l

  348 

  Oblíbená ovocná lihovina vyrobena z hruškového destilátu a jemného lihu působí velmi ovocným dojmem zralých hrušek. Veškeré složky nápoje jsou čistě přírodního původu. Příjemným oživením je kousek zralé hrušky v každé láhvi. Hruškovice.

 • Spiš slivka 0,7l

  373 

  Kvalitní lihovina ovocného charakteru je vyrobena z čistého švestkového destilátu, velmi jemného lihu a švestkového extraktu. Součástí každé láhve je sušený plod švestky, který přidává na charakteru lihoviny i její výjimečnosti. Slivovice. Vůně švestka. Chuť chuť zralých švestek.

 • Spiš třešňovice s třešní 0,7l

  272 

  Třešňová pálenka.

 • Spišská Borovička 0,7l

  284 

  Tradiční Spišská borovička je slovenský destilát s dlouhou tradicí – recept na ni pochází z 18. století. V současnosti je vyhledávaná pro svou specifickou chuť a aroma. Mnohým také sedne po těžkém jídle jako digestiv. Borovička. Vůně intenzivní, svěží. Chuť aromatická, kořeněná. Doporučujeme k digestiv.

 • Spišská borovička s jalovcem 0,7l

  338 

  Tradiční Spišská borovička s jalovcem je slovenský destilát s dlouhou tradicí – recept na ni pochází z 18. století. V současnosti je vyhledávaná pro svou specifickou chuť a aroma. Mnohým také sedne po těžkém jídle jako digestiv. Vůně intenzivní, svěží. Chuť aromatická, kořeněná. Doporučujeme k digestiv.

 • Tatra tea mini set "sedmičková řada" 6x4cl

  378 

  Dárkové balení Tatratea – 6 miniatur 0,04l oblíbené značky čajovo-bylinných likérů.
  Dárkový set obsahuje varianty:
  17% Milk & Tea
  27% Acai & Aronia
  37% Hibiscus & Red
  47% Flower Tea
  57% Rosehip & Sea
  67% Apple & Pear Tatranský čaj.

 • Tatra tea mini set "sedmičková řada" 6x4cl

  378 

  Dárkové balení Tatratea – 6 miniatur 0,04l oblíbené značky čajovo-bylinných likérů. Dárkový set obsahuje varianty: 22% Coconut Tea, 32% Citrus Tea, 42% Peach Tea, 52% Original Tea, 62% Forest Fruit a 72% Outlaw Tea. Tatranský čaj.

 • Tatratea 17%

  394 

  Tatratea 17 je vyroben z mléčného krému a Tatratea 52% Original. S ohledem na dlouhou tradici přidávání mléka do čaje je toto spojení skvělou kombinací, která zjemňuje chuť a dodává sladký krémový tón. Převažující aroma čerstvé smetany a vanilkového pudinku přechází až do domácí zmrzliny. V dlouhém a bohatém závěru jsou pak jemné tóny sladkého koření. Tatranský čaj. Vůně aroma čerstvé smetany a vanilkového pudinku. Chuť jemné tóny sladkého koření..

 • Tatratea 22% Kokos

  414 

  Proslulý, vysoce kvalitní slovenský životabudič, tatranský čaj s projevem kokosu. V tomto kultovním nápoji se perfektně spojuje intenzita a jemnost vůně i chutě. Je ideální pro míchání rozličných koktejlů. Inspiraci najdete na www.tatratea.com/sk/#!/cocktails Tatranský čaj. Vůně intenzivní, čistá, zelený čaj, kokos. Chuť výrazná, nasládlá, hladká. Doporučujeme k digestiv.

 • Tatratea 27% 0,7l

  427 

  Čajový likér obsahující vysoké množství antioxidantů díky přidaným extraktům aronia a acai. Původně americké ovoce aronia má jemně adstringetní chuť, acai pochází z amazonských pralesů a vyznačuje se chutí lesního ovoce s nádechem čokolády. Tatranský čaj. Chuť acai a Aronia.

 • Tatratea 27% 0,7l

  436 

  Tatratea 27 je bylinný likér tvořený vyváženým poměrem velmi jemného lihu, přírodních extraktů z bylin a černého čaje, ovocných destilátů a šťáv, cukru a tatranské vody. Je obohacen o med a extrakt z arónie a černého rybízu. Likér má novou recepturu, původní extrakt z acai byl nahrazen extraktem z černého rybízu. Tatranský čaj. Vůně byliny a černý čaj,. Chuť arónie a černý rybíz,med.

 • Tatratea 32% – Citrus

  455 

  Likér na bázi kvalitního čaje, který navazuje na letitou tradici ochucování čaje citronem. Extrakty z citrusů, konkrétně citronu a limetky, dávají likéru výraznou svěží citrusovou chuť. Úžasná kombinace kvalitního čaje a výrazného projevu jeho ovocné složky. Tatranský čaj. Chuť milk and Tea Liqueur.

 • Tatratea 37% + 2x sklo

  555 

  Tatratea 37 je obohacen o extrakt z červeného čaje, ibišku a višní, které jsou zdrojem přírodních antioxidantů. Ibišek pochází z tropických částí Asie, vyniká velkými jedlými květy, vhodnými pro přípravu čaje s mírně kyselou chutí a nádhernou rubínovou barvou. Výsledná chuť má tóny sladkých pralinek, creme brulée a rubínového punče s aroma zimního koření a datlového sirupu Tatranský čaj. Vůně aroma zimního koření a datlového sirupu. Chuť tóny sladkých pralinek, creme brulée a rubíno.

 • Tatratea 37% 0,7l

  474 

  Likér s červeným čajem obohacený o extrakty chutných višní, a především jedlé květy ibišku, které jsou velmi vhodné pro přípravu čaje rubínové barvy a mírně kyselé chuti. Likér má nejen lahodnou chuť, ale je i přínosným zdrojem důležitých antioxidantů. Tatranský čaj. Chuť hibiscus a red tea.

 • Tatratea 42%

  502 

  Tatratea 42 je pověstný svým aroma ovocného čaje, za který vděčí extraktu z broskví, bílého a černého čaje, který zanechává v chuti příjemnou a nezaměnitelnou stopu. Je silný a zároveň elegantní, s dlouho trvající chutí medového vína, žlutých květů, podpořené aroma čerstvých a sušených žlutých broskví a bílého čaje. Likéry. Vůně aroma čerstvých a sušených žlutých broskví. Chuť dlouho trvající chutí medového vína, žlutých.

 • Tatratea 42% 0,7l + 2 skleničky

  586 

  Tatratea 42 je pověstný svým aroma ovocného čaje, za který vděčí extraktu z broskví, bílého a černého čaje, který zanechává v chuti příjemnou a nezaměnitelnou stopu. Je silný a zároveň elegantní, s dlouho trvající chutí medového vína, žlutých květů, podpořené aroma čerstvých a sušených žlutých broskví a bílého čaje. Likéry. Vůně aroma čerstvých a sušených žlutých broskví a. Chuť dlouho trvající chutí medového vína, žlutých.

 • Tatratea 52% + 2 pohárky

  626 

  Užijte si legendární bylinný likér ze srdce Slovenska v dárkovém balení se 2 stylovými panáky. Tatratea 52% v sobě spojuje prvotřídní černý čaj z Indie, pramenitou horskou vodu, dubové hobliny a přísně tajnou směs tatranských bylinek a koření. . Tatranský čaj.

 • Tatratea 52% 0,7l

  527 

  Unikátní čajovo-bylinný likér vyrobený na přírodní bázi. Je tvořený vyváženým poměrem nejjemnějšího lihu, přírodních extraktů z vysokohorských bylin, prvotřídního černého čaje, ovocných výtažků a destilátů, pravého cukru a pramenité tatranské vody. Tatranský čaj. Vůně kořeněná, herbální. Chuť intenzivní, bohatá, koření, byliny. Doporučujeme k digestiv, míchané nápoje.

 • Tatratea 62%

  584 

  Tatratea 62 je vyroben z čaje a extraktu z lahodných lesních plodů – borůvek, ostružin a lesních jahod, které dodávají nápoji jedinečný nádech a chuť. Tyto tóny jsou doplněné o aroma sladkých květů, levandule, malinových a ostružinových listů. V dlouhém závěru objevíte doteky bobulového ovoce a černého čaje. Tatranský čaj. Vůně aroma sladkých květů, levandule, malin. Chuť lesni ovoce, leavndule,černý čaj.

 • Tatratea 62% 0,7l + 2 skleničky

  665 

  Tatratea 62 je vyroben z čaje a extraktu z lahodných lesních plodů – borůvek, ostružin a lesních jahod, které dodávají nápoji jedinečný nádech a chuť. Tyto tóny jsou doplněné o aroma sladkých květů, levandule, malinových a ostružinových listů. V dlouhém závěru objevíte doteky bobulového ovoce a černého čaje. Tatranský čaj. Vůně roma sladkých květů, levandule, malinových a. Chuť dotek bobulového ovoce a černého čaje..

 • Tatratea 72% 0,7l

  604 

  Tatratea 72 je pro vysoký obsah alkoholu je považován za pravou slovenskou zbojnickou frndžalicu. Je obohacen o extrakty z chinovníku a obsahuje méně cukru, což mu dává titul nejsilnějšího člena rodiny Tatratea. Má silně koncentrované aroma černého čaje a horských rostlin, zanechává dlouhou chuť ovoce. Tatranský čaj. Vůně aroma černého čaje a horských rostlin. Chuť dlouhá chuť ovoce.

 • Tatratea kalendář 24 x 40 ml

  1 491 

  Novinka, adventní kalendář Tatratea. V unikátní selekci čajovo-bylinných likérů Tatratea vám přinášíme to nejlepší, co se podařilo v Tatranské likérce v Kežmarku vyrobit. Objevte v krásném boxu s logem 24 x Tatratea 40 ml, 10 druhů chutí v různé stupňovitosti od 22% do 72%. Kalendář obsahuje: 2 x Tatratea 22% Coconut, 2 x Tatratea 32% Citrus, 3 x Tatratea 42% Peach, 4 x Tatratea 52% Original, 3 x Tatratea Forest Fruit, 2 x Tatratea 72% Outlaw, 2 x Tatratea 37% Hibiscus & Red Tea, 2 x Tatratea 47% Flower, 2 x Tatratea 57% Rosehip & Sea Buckthorn, 2 x Tatratea 47% Apple & Pear. Tatranský čaj. Vůně čaj,bylinky. Chuť bylinky.

 • TATRATEA kolekce 14x 4cl

  875 

  Novinka, unikátní dárkové balení oblíbené značky čajovo-bylinných likérů, Tatratea. Dárkový set obsahuje miniatury 40 ml: 17% Milk & Tea, 22% Coconut Tea, 27% Acai & Aronia, 32% Citrus Tea, 37% Hibiscus & Red, 42% Peach Tea, 47% Flower Tea, 52% Original Tea, 57% Rosehip & Sea, 62% Forest Fruit, 67% Apple & Pear, 72% Outlaw Tea. Ochutnat můžete i varianty, které nejsou v běžné nabídce: 35% Herbal Tea (digestiv bez přidaného cukru, slazený extraktem z hrozinek, fíků a stévie, je složen z více než 30 bylin) a 35% Bitter Tea (digestiv bez přidaného cukru, slazený extraktem z hrozinek, fíků a stévie, je složen z více než 30 bylin). Tatranský čaj.