Zobrazuji všech 9 výsledků

 • Beluga vodka 0,7l

  955 

  Beluga je mistrovské dílo každým coulem – celosvětově je považována za skutečný symbol luxusu. Pro výrobu vodky Beluga je používán sladový destilát na rozdíl od běžně používaného obilného. Kvašení probíhá přirozenou cestou, bez přidávání syntetických složek, a získává se tak čistě přírodní produkt. Nejenom sladový destilát té nejvyšší možné kvality a průzračná artéská voda, ale také pečlivá ruční práce skutečných mistrů s citem pro každý detail dělají z této ultraprémiové ruské vodky destilované na Sibiři opravdový klenot. Vodka.

 • Moskovskaya vodka 0,04l

  36 

  Miniatura.

 • Russian Imperia vodka 0,7l

  846 

  Russkij Standart je jedna z nejproslulejších značek vodky v Rusku, ale současně i tradiční produkt s čistým projevem a tradiční chlebovinkou. Je destilována z žita podle tradičních postupů a je doplněna o čistou pramenitou vodu. Z této kombinace vzešla jedna z nejlepších ruských vodek. Vodka.

 • Russian Standart Gold vodka 1l

  491 

  Edice Russian Standard Gold je inspirovaná starou sibiřskou recepturou, je mimořádně jemná s přidaným extraktem z ženšenu. Krásná láhev v originálním balení, s detaily z růžového zlata. Vodka.

 • Russian Standart vodka 1l

  441 

  Vysoce kvalitní vodka, která navazuje na dlouholetou tradici její výroby v Rusku. Vyráběna je v Petrohradě, a to výhradně z nejkvalitnější ruské zimní pšenice a průzračné vody z Ladožského jezera. Vodka je velmi čistá, jemná a delikátní. Vodka. Vůně svěží, jemná. Chuť delikátní, čistá. Doporučujeme k do míchaných nápojů.

 • Russkij Standart Gold 0,7l 40%

  491 

  Edice Russian Standard Gold je inspirovaná starou sibiřskou recepturou, je mimořádně jemná s přidaným extraktem z ženšenu. Krásná láhev v originálním balení, s detaily z růžového zlata. Vodka. Vůně jemná,čistá. Chuť Čistota, mimořádná jemnost, pravá vodka..

 • Stolichnaya Elit Vodka 0,7l

  947 

  Od roku 1901, kdy přišel na světlo světa výrobní postup vodky Stolichnaya, se tato vodka stala opravdovou klasikou a jednou z nejoblíbenějších vodek na světě. Prémiový produkt Elit pochází z pšeničného lihu, který je čtyřnásobně destilován, a naprosto čisté vody z artéského zdroje. Následně je filtrována přes čtyři různé materiály.

 • Vodka Beluga Noble 1l

  1 201 

  Beluga je mistrovské dílo každým coulem – celosvětově je považována za skutečný symbol luxusu. Pro výrobu vodky Beluga je používán sladový destilát na rozdíl od běžně používaného obilného. Kvašení probíhá přirozenou cestou, bez přidávání syntetických složek, a získává se tak čistě přírodní produkt. Vůně jemná. Chuť čistá, jemná.

 • Vodka Novgorod 0,7l

  267 

  Křišťálově čistý Novgorod pochází z dolnorakouského domu Lehar v Ebreichsdorfu. Vodka se záměrně neutrálním charakterem se nejlépe pije vychlazená nebo míchaná a vyznačuje se dobrou mísitelností na baru. Obilný destilát. Vůně jemná, čistá. Chuť hladká, hřejivá.