Zobrazuji všech 9 výsledků

 • Belvedere vodka 0,7l

  958 

  Prvotřídní polská vodka Belvedere vyrobena podle tradiční receptury starší více jak 600 let. Tvoří ji dvě primární ingredience: zlaté žito Dankowskie a průzračná pramenitá voda z okolí palírny. Potěší každého milovníka kvalitní vodky. Vodka.

 • Belvedere vodka Lake Bartezek 0,7l

  1 162 

  Prémiová polská vodka Belvedere Lake Bartężek je pojmenována podle malého, nedotčeného jezera, které ohraničuje specifickou oblast, kde se exkluzivně pěstuje jedinečné žito odrůdy Diamond Dankowskie pro tuto vodku. Na rozdíl od jiných vodek, Belvedere Lake Bartežek je ponechána bez filtrace. Díky dokonale zvládnutému palírenskému řemeslu dokáží v palírně Belvedere zajistit, že žito a specifický, jezery ovlivněný terroir, září uvnitř destilátu. Vůně květnatá,lehká. Chuť kořinité,bobkový list..

 • Belvedere vodka Smogóry forest 0,7l

  993 

  Velmi kvalitní polská vodka vyrobena z žita odrůdy Dankowskie Diament, které se pěstuje pouze na několika polských farmách. Díky nízkému obsahu škrobu vynikne elegantní, bohatá a plná chuť žita. Vodka je nefiltrovaná, aby si zachovala přirozenou chuť kvalitního žita a jemnou texturu. Vůně intenzivní, čistá. Chuť elegantní, bohatá, plná. Doporučujeme k jen tak po skleničce, do luxusních koktejlů.

 • Belvedere vodka Smogóry forest 0,7l

  1 162 

  Velmi kvalitní polská vodka vyrobena z žita odrůdy Dankowskie Diament, které se pěstuje pouze na několika polských farmách. Díky nízkému obsahu škrobu vynikne elegantní, bohatá a plná chuť žita. Vodka je nefiltrovaná, aby si zachovala přirozenou chuť kvalitního žita a jemnou texturu. Vodka. Vůně intenzivní, čistá. Chuť elegantní, bohatá, plná. Doporučujeme k jen tak po skleničce, do luxusních koktejlů.

 • Belvedere vodka unfiltered

  1 160 
 • Robby Bubble Peach Nealko

  57 

  Nealkoholický ovocný nápoj s příchutí broskví vhodný jako náhrada bublinek pro dětské oslavy či párty. Složení: pitná voda, jablečná šťáva (21% hm.) z koncentrátu, cukr, broskvová šťáva (3,3% hm.) z koncentrátu, oxid uhličitý, kyselina: kyselina citronová, aroma, konzervant: dimethyldiuhličitan Nealko.

 • Robby Bubble Strawberry Nealko

  54 

  Nealkoholický ovocný nápoj s příchutí jahod vhodný jako náhrada bublinek pro dětské oslavy či párty. Složení: pitná voda, cukr, šťáva z červených hroznů (3,8% hm.) z koncentrátu, jahodová šťáva (1,8% hm.) z koncentrátu, višňová šťáva (1,2% hm.) z koncentrátu, oxid uhličitý, kyselina: kyselina citronová, aroma, konzervant: dimethyldiuhličitan Nealko.

 • Robby Bubble tropical

  57 

  Nealko.

 • Wyborowa exquisite 1l

  1 173 

  Jemná, čistá a velmi elegantní polská vodka Wyborova s jasnou aromatikou žitného základu je trojnásobně destilovaná, důkladně čištěná a filtrovaná, což je důvodem její absolutní čistoty bez jakýchkoli chuťových defektů. Skvělá samotná, ale i jako součást míchaných nápojů. Wyborova Single Estate je limitovaná série vyráběná podle tradiční receptury pouze v malém množství. Vůně čistá, jemná a elegantní.