Zobrazen 1. – 16. z 17 výsledků

 • Akashi RED 0,5l 40%

  670 

  Japonská míchaná whiskey vyrobená z Japonského sladovaného ječmene určená pro evropský trh. Na nose tóny heřmánku a třešně. Robustní struktura s nasládlým tělem a jemnou dochutí v ústech. Vůně herbální, ovocná. Chuť intenzivní, vyvážená, nasládlá. Doporučujeme k digestiv.

 • Akashi Whisky White Oak 0,5l

  589 

  Japonská míchaná whiskey vyrobená z Japonského sladovaného ječmene určená pro evropský trh. Na nose tóny heřmánku a třešně. Robustní struktura s nasládlým tělem a jemnou dochutí v ústech. Vůně herbální, ovocná. Chuť intenzivní, vyvážená, nasládlá. Doporučujeme k digestiv.

 • Ensó Pott still 0,7l 40%

  1 164 

  Enso znamená japonsky zenový kruh. Tato ručně mícháná whisky s květinovo ovocným profilem a vůní po vanilce a karamelu zraje roky v americkém dubu. Po napití zaručeně způsobí zenový klid a osvobodí mysl. Whisky.

 • Hibiki Suntory whisky 0,7l

  3 941 

  Hibiki Japanese Harmony se vyrábí ze sladových whisky lihovarů Yamazaki, Hakushu a z obilných whisky lihovaru Chita. Whisky je míchána z pěti různých druhů sudů, včetně sudů vyrobených z amerických bílých dubů, sudů po Sherry a sudů Mizunara. Samotná směs byla zpracována týmem Suntory Whisky, vedeným mistrem blenderem Shingom Toriim. Whisky má elegantní výraz s vůní medu, pomeranče, bylin a světlého dubu. Japonská whisky.

 • Kamiki Cedar Cask 48%

  1 381 

  Prémiová japonská whisky z pečlivě vybíraných sladů a nejkvalitnější pramenité vody v Japonsku. Svým názvem odkazuje na blahodárný vítr a lze jej volně přeložit jako "dech boží". Kamiki ztělesňuje dokonalou harmonii mezi vůní a chutí, které jsou velmi vrstevnaté a můžete v ních najít například japonskou švestku, tóny santalového dřeva či rašeliny. Obilný destilát. Vůně med, karamel, japonská švestka, dub. Chuť jemná, komplexní, strukturovaná. Doporučujeme k digestiv, exkluzivní doutníky.

 • Kirin Fuji Sanroku 0,7l 50% GB

  1 460 

  Whisky vyrobená v palírně Fuji Gotemba postavené společností Kirin v roce 1973 na úpatí hory Fuji. Navzdory vysokému objemu alkoholu o 50% je tato whisky měkká a snadno se pije.Exkluzivně složená z whisky stárnoucích v amerických dubových sudech. Tato atraktivní whisky vyjadřuje perfektní rovnováhu díky své jedinečné směsi poloviční grain whisky a poloviny single malt. Kulatá struktura je navíc vylepšena bohatstvím jeho aromatického profilu přídáním až 20let vyzrálých single malt, který představuje téměř 10% sladové whisky použité ve finální směsi. Tato whisky je primárně k dispozici pouze v Japonsku, ale Uisuki se rozhodla vrátit ji zpět evropským zákazníkům prostřednictvím sbírky " Direct from Tokyo "! Whisky.

 • Nikka All Malt whisky 0,7l

  1 122 

  Prémiová směs japonských whisky se staletou tradicí, jejímž vzorem byly ty nejlepší skotské whisky. Při její výrobě se používá tradiční pott still metoda v destilačním kotli Coffey. Její vůně i chuť je ovocná, příjemně pikantní a nakouřená. Obilný destilát. Vůně jemná, ovocná, kouř. Chuť hladká, hluboká, ovocná, pikantní. Doporučujeme k digestiv, k doutníku.

 • Nikka Days 40% 0,7l

  1 039 

  Nikka Days je svěží, květinová japonská whisky s příjemným kouřovým nádechem. Díky svému senzorickému profilu je ideální pro ty, kteří chtějí vkročit do světa oceňovaných japonských whisky Nikka a vydat se tak po stopách Masataky Takecurua, zakladatele značky a otce japonské whisky. Obilný destilát. Vůně bílé květy, pomerančový květ, hrušky, citrusy. Chuť slad, toffee, pražené ořechy a vanilka,dotek. Doporučujeme k Čistá, s ledem, v koktejlech.

 • Nikka From the Barrel 0,5l 51%

  1 021 

  Pravidelný držitel ocenění World Whisky Awards. Vysoce kvalitní japonská whisky je blendem sladových a obilných whisky, které společně ležely 3-6 měsíců, aby došlo k jejich vzájemnému zcelení. Whisky s ovocně kořenitým charakterem, který je v chuti podkreslen tóny karamelu, vanilky a dřeva. Obilný destilát. Vůně med, třešeň a sušená švestka, tóny vanilky. Chuť kokos, med, sušené ovoce. Doporučujeme k digestiv.

 • Nikka Super Rare Old 0,7l 43%

  1 280 

  Super Nikka je blend, ve kterém se s důmyslnou harmonií snoubí chuť ovoce s jemnými tóny rašeliny a sherry. Poprvé byl představen na počest Rity Takecuru roku 1962, rok po její smrti. Od té doby se tato whisky stala jednou z nejprodávanějších v Japonsku. Whisky. Vůně ječmen, Koření, Květnaté tóny, Dub, Meruňka. Chuť mandle, Med, Levandule, Marshmallow, Slad, sů.

 • Pure Malt Red

  1 378 

  Whisky.

 • Suntory whisky 0,7l

  1 445 

  Japonská whisky pochází z destilerie Kirin, která je situovaná v předhůří hory Fuji. Na nose jsou cítit tóny třešní, karamelu a mandlí. Na patře se rozvine plné tělo s chutěmi čokoládových sušenek. Závěr je dlouhý, lehce pikantní a karamelově nasládlý. Whisky.

 • Taketsuru Pure Malt 17 yo

  8 869 

  Japonsko proslulo spíše výrobou Saké, ale Taketsuru Pure Malt 17 yo nás přesvědčí, že umění japonských destilatérů sahá ještě dál. Tento blend sladových whisky pochází z palíren Joiči a Mijagikjó a pojmenována je po otci japonské whisky. Nová varianta whisky Taketsuru Pure Malt zrála v sudech po sherry, což se projeví v ovocné vůni po citrusech a hruškách. Chuť je jemně kořeněná s tóny kandovaného ovoce. V dochuti náznak rašeliny, která připomíná hořkou čokoládu. Skotská whisky.

 • The Chita single grain japanese whisky 43% 0,7l

  1 769 

  Suntory Chita zraje v sudech ze tří druhů dřeva: amerického, španělského a japonského dubu. Touto netradiční kombinací získává Whisky Suntory Chita své ojedinělé vlastnosti. Whisky. Chuť med, třešeň a sušenou švestku, tóny vanilky,.

 • The Nikka 12YO GB

  3 221 

  Fantastická míchaná whiskey vyrobená v japonské palírně Nikka. Ve vůni jsou cítit karemelové bombóny a nugát. Chuť komplexní, zakulacená s tóny máslového dubu, kouře a dotekem kůže. Závěr je kořeněný, lehce ovocný se špetkou kakaa. Whisky.

 • Togouchi Blended whisky 12YO Gift box

  2 552 

  12 let vyzrálý blend vybraných kanadských a skotských whiskey vyrobené v Japonsku. Whiskey ležela v dubových sudech uvnitř bývalého železničního tunelu v městě Toguchi. Ideální teplota a vlhkost zařídila skvěle voňavý nápoj s kouřovo-citronovým aroma a bohatou chutí s tóny pomerančové kůry, koření a dotekem vanilky. Whisky.