Zobrazuji všech 13 výsledků

 • Black Jamaica XO 40%

  956 

  Pod názvem Black Jamaica XO se ukrývá tekutý karibský poklad ve formě směsi 12 a 18 letých rumů. Jeho plně tmavá barva, kouřové aroma a chuť sušeného ovoce s vanilkou je důsledkem dlouhého zrání v dubových sudech. Destilát z cukrové třtiny. Vůně jemná s tóny kakaa a vanilky. Chuť komplexní s tóny sušeného ovoce a tabáku. Doporučujeme k digestiv, do luxusních koktejlů.

 • Captain Morgan Apple 0,7l

  376 

  Kapitán Henry Morgan, legendární pirát, byl jmenován guvernérem Jamajky v roce 1680. Byl rozeným vůdcem, on a jeho posádka byli známí svou touhou po dobrodružství a láskou k dobrým kapitánům. Tajná směs těch nejlepších karibských likérů, která je zušlechtěna vybraným kořením a přírodní jablečnou chutí. Rum. Vůně komplex, vanilka, tóny ovoce, koření. Chuť jemná suchá, karamelová, vanilka, pražené aro.

 • Captain morgan black 0,7l

  327 

  Tento jamaiský spiced rum byl jedním z prvních ochucených rumů, které na svět přišly a dodnes je jedním z nejpopulárnějších a nejprodávanějších. V široké škále přidaného koření nejvýrazněji vystupuje vanilka či skořice. Skvělý samotný, ale i jako součást míchaných nápojů. Jamajský rum.

 • Captain Morgan black 1l

  565 

  Zlatý rum ochucený exotickým kořením s 35% alkoholu. Original Spiced Rum vyráběný na Jamajce byl uveden na trh jako jeden z prvních ochucených rumů a dnes patří k nejprodávanějším. Je to světlý rum míchaný s celou řadou koření a přírodních příchutí včetně vanilky a skořice. Existuje i nasládlejší verze, Silver Spiced, který se prodává hlavně v USA a je skvělý do koktejlů. Captain Morgan Private Stock je silnější verze kořeněného rumu s výraznějším tělem a charakterem. Jamajský rum.

 • Captain Morgan black spiced 0,7 l

  484 

  Kraken Black Spiced Rum je pojmenován po bájné mořské příšeře, o které se traduje, že poslala ke dnu loď s největší zásilkou karibského rumu. Jako monstrum, jehož jméno nese, je temný, silný a tajemný. Jde o karibský rum z melasy, do kterého se přidává tajná směs koření. V jeho chuti se projevují tóny vanilky, skořice, citrusů, nového koření, hřebíčku, muškátového oříšku, pepře … a špetky nebezpečí. Karibský rum. Vůně vanilka, skořice, citrusy a nového koření. Chuť hřebíček, muškátový oříšek, pepř … a špetky.

 • Captain Morgan black spiced 1l

  605 

  Oblíbený karibský rum obohacený o skořici cassia, který zraje ve dvakrát vypáleném sudu. Výsledkem je typická tmavá barva, v chuti kromě zmíněné skořice nacházíme hřejivé koření a vanilku. Vychutnat si ho můžete samostatně nebo jako součást míchaných drinků. Karibský rum.

 • Captain Morgan Gingerbread 30% 0,5 l

  337 

  Limitovaná edice Captain Morgan Gingerbread se odráží od chuti nejprodávanějšího importovaného rumu Captain Morgan Original Spiced Gold. Zvýrazňuje tóny skořice, badyánu, zázvoru a vanilky. Jemná kořenitá chuť vás potěší jak ve formě shotu, tak ve spojení se studeným či horkým jablečným džusem. Nalaďte se na vánoční notu, kdykoliv dostanete chuť. Karibský rum. Vůně skořice, badyán, zázvor a vanilky. Chuť jemná a kořenitá. Doporučujeme k se studeným či horkým jablečným džusem.

 • Captain morgan Private Stock 1l

  834 

  Karibský rum.

 • Captain Morgan spiced 1l

  464 

  Jemná směs karibských rumů se vyznačuje výraznou kořenitostí a chutí bylinek, a také velmi přijemně sladkým projevem. Potěší ať již samostatně s kostkou ledu, či jako základ mnoha zábavných koktejlů. Karibský rum.

 • Captain Morgan Spiced Gold 1l

  467 

  Jemná směs karibských rumů se vyznačuje výraznou kořenitostí a chutí bylinek, a také velmi přijemně sladkým projevem. Potěší ať již samostatně s kostkou ledu, či jako základ mnoha zábavných koktejlů. Karibský rum. Vůně vanilka, Koření, Bylinky, Dřevo. Chuť vanilka, Koření, Bylinky, Dřevo.

 • Captain Morgan Tiki 0,7L

  443 

  aptain Morgan přináší osvěžující kombinaci manga a ananasu na bázi legendárního rumu Captain Morgan. Karibský rum. Vůně ovocná, nasládla. Chuť mango,ananas.

 • Plantation Jamaica Vintage Edition 2005 GB

  1 173 

  Unikátní ročníkový rum vytvořený jako blend ze dvou různých distilérek – Long Pond a Clarendon, obohacený o dva druhy zrání na sudu. Nejprve zraje 12 let v sudech po bourbonu na Jamajce, aby se v závěru přesunul do Francie, kde v dubovém sudu odpočívá další minimálně 1 rok. Zaujme na první přivonění svým opojným aroma po zralém ovoci exotickém ovoci, přezrálých banánech a vanilce s dotekem dřeva. Chuť je intenzivní, bohatá a dlouhá, s tóny broskví, švestek, a pražených vlašských ořechů s vanilkovo-dřevitým závěrem. Jamajský rum. Vůně intenzivní, zralé ovoce, přezrálé banány. Chuť plná, hořkosladká, tóny broskve a ořechů.

 • Rum Myers Planters Punch 1l

  551 

  Tmavý jamajský rum míchaný z 50 různých rumů 2 – 50 let stařených. Rum smíchaný z devíti vybraných jamajských rumů, vyráběných kotlíkovou destilací a zrajících 2 až 4 roky v sudech z bílého dubu. Jamajský rum.