Zobrazuji všech 7 výsledků

 • Bacardi anos 8 let 0,7l

  760 

  Ten nejjemnější karibský rum od světoznámého producenta Bacardi, který byl původně určen jen pro nejbližší okruh přátel. Osmička v jeho názvu značí minimální počet let, kdy tento rum zrál na malých sudech z bílého dubu, které stojí právě ze jeho dokonalou jemností. Bahamský rum.

 • Bacardi Carta Negra 1l

  515 

  Tento čtyřletý rum je prémiovým produktem světoznámé značky Bacardi. Za jeho čistotou a lahodností stojí šetrná v filtrace pomocí dřevěného uhlí. V jeho příjemném a líbivém chuťovém spektru najdeme sladké tóny čokolády, kávy a skořice. Bahamský rum. Vůně káva, skořice. Chuť jená a decentní,lehce kořinitá.

 • Bacardi Oakheart 1l

  355 

  Jak již název tohoto rumu napovídá, má mnoho společného s dubovým dřevem, v tomto konkrétním případě zraje v dubových sudech s velmi silným vypalováním, což mu předává výrazné kouřové aroma. Jeho mohutné tělo dokresluje sladkost přidaných výtažků koření jako je vanilka, skořice, muškát, ale i med. Bahamský rum.

 • Bacardi Oro 1l

  504 

  Pokud se řekne název koktejlu Cuba libre, jedním dechem se nabízí ještě jedno jméno: Bacardi Carta Oro! Toto dokonalé chuťové spojení funguje více jak sto let, již od americko-kubánské války, jako drink svobody. Za sladkou karamelovou a ovocnou chutí rumu stojí jeho tříleté ležení na malých dubových sudech. Bahamský rum. Vůně karamel, Vanilka, Dřevo. Chuť karamel, Vanilka, Dřevo.

 • Bacardi superior bílé 0,7l

  328 

  Tento lehký rum Bacardi Superior má za sebou již více jak stopadesátiletou historii, během které si získal velikou oblibu především u milovníků míchaných nápojů, neboť je základem mnoha populárních koktejlů. Jeho lehkost a čistota je dána maximálně dvouletým zráním na budu a šetrnou uhelkou filtrací. Bahamský rum.

 • Bacardi Superiore 3l

  1 771 

  Rum.

 • Cuba Libre – koktejlový set

  735 

  Cuba Libre, Svobodná Kuba španělsky, je nápoj pocházející z Havany kolem roku 1900, kdy američtí vojáci připíjeli na svobodnou Kubu nápojem, do té doby označovaným jako Bacardi & Coke.

  Recept:
  4-5 cl světlého rumu
  10-12 cl coly
  limetka
  led
  Na Kubě se nápoj tradičně připravuje "od oka".

  Obsah balíčku:
  1x Rum Bacardi Carta Blanca 1l
  6x Bohemsca BIO Cola 0,33l Míchané drinky.