Zobrazuji všech 6 výsledků

 • FULLER`S 11° BLACK CAB STOUT

  76 

  Chutné tmavé pivo typu stout. Název Black Cab je odvozený od slavných londýnských taxíků, protože toto pivo je temné jako jejich barva. Jeho sytá a plnou chuť z čokoládových sladů vás rozhodně zaujme a budete na ni dlouho vzpomínat. V ceně je započítána hodnota vratných lahví.

 • FULLER`S 14° INDIA PALE ALE

  76 

  Jde o atraktivní pivo inspirované klasickou ipou z 19. století, která se exportovala na Východ. Má světle jantarovou barvu a poskytuje zemité, chmelové aroma. Zaujme vás pomerančová chuť na patře po níž následují květinové a kořenité tóny. V ceně je započítána hodnota vratných lahví.

 • FULLER`S 19° GOLDEN PRIDE

  89 

  Fullerova Zlatá pýcha je rovnocenná síle belgických ejlů nebo barley wine. Jeden významný spisovatel (kterého ale Fuller`s nejmenuje) ho prý charakterzoval jako koňak mezi pivy. Golden Pride je prémiové, vysoce plné lahvové pivo, nabité chutěmi sladkého pomerančového oleje a opékaných zrn. Toto pivo získalo řadu ocenění na pivních soutěžích. V ceně je započítána hodnota vratných lahví.

 • SHEPHERD-NEAME DOUBLE STOUT

  85 

  Tento nádherný double stout byl uvařený na základě poznámek nalezených v deníku starých pivovarníků, který byl objeven v pivovarkém archivu. Černý, krémový a delikátní! V ceně je započítána hodnota vratných lahví.

 • SHEPHERD-NEAME INDIA PALE ALE

  85 

  Výrazná a silně chmelená IPA vychází z tradičních piv z 19. století. Je chmelená ve třech fázích varu dvěma odrůdami chmele Kentish – Fuggles a Goldings, čímž se dosáhlo hluboce zlatého piva s ovocnými tóny a silně chmelenou hořkostí. V ceně je započítána hodnota vratných lahví.

 • SHEPHERD-NEAME SPITFIRE KENTISH ALE

  77 

  Infuze tří kentských chmelů dotvořila tento vyvážený, krvavě oranžově tónovaný britský bitter. Očekávejte tedy vyšší hořkost a ovocnou chmelovou vůni. Kentish Ale byl poprvé vařený v roce 1990 k připomenutí bitvy o Británii, který probíhala v oblacích nad Kentem o 50 let dříve. Pivo je pojmenováno po legendárním letounu Spitfire, který navrhl RJ Mitchell. V ceně je započítána hodnota vratných lahví.