Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • Balvenie Doublewood 12let 0,7l

  1 209 

  Balvenie Doublewood 12YO je unikátní whisky známá mezi opravdovými labužníky. Tato skotská whisky zraje ve dvou typech sudů (po bourbonu a po sherry). To jí propůjčuje delikátní aroma a znamenitou chuť po sherry, pomerančové kůře i pražených oříšcích s dotekem skořice, vanilky a vřesu. Závěr je dlouhý, krásně hřejivý a harmonický. Lahev je balena v originálním tubusu, hodí se tedy jako krásný dárek. Skotská whisky. Vůně tóny sherry a sušené pomerančové kůry. Chuť bohatá, ovocná, pomerančová kůra, pražené oří. Doporučujeme k digestiv, do luxusních koktejlů.

 • Benromach Peat Smoke 2008 46%

  1 131 

  Ročníková, skotská single malt whisky s kouřovým projevem. Destilace probíhala v roce 2008, ale lahvovalo se až roku 2017, mezitím zrála v dubových sudech, kde získávala na komplexnosti a jemnosti. V jejím velmi bohatém aroma můžete hledat máslové tóny, květiny, slad, ovoce s oříšky připomínající sherry a kouř. V noblesní a příjemně zakulacené chuti je krémový nástup, který postupně přechází v pražený slad a jemný kouř. Obilný destilát. Vůně máslová, květinová, nakouřená. Chuť čistá, krémová, ovocná, s tóny kouře. Doporučujeme k digestiv, luxusní doutníky.

 • Speyburn 10y 0,7l

  704 

  Typická skotská single malt whisky z oblasti Speyside. Zrání probíhalo 10 let v amerických dubových sudech po bourbonu a po sherry. Díky tomu je její chuť jemná, připomínající čerstvé ovoce s doteky karamelu a másla. Obilný destilát. Vůně čistá s tóny citrónu a vanilky. Chuť dlouhotrvající s tóny karamelu. Doporučujeme k digestiv, do koktejlů.