Zobrazen 1. – 16. z 84 výsledků

 • Ballantines 0,5l

  342 

  Ballantines Finest Whisky je komplexní a skvělá míchaná skotská whisky s chutí 43 jednosladových a obilných whisky v blendu připraveném Sandy Hyslopem, teprve pátým masterblanderem Ballantines Whisky od roku 1869. Vůně koření a medu se snoubí s chutí mléčné čokolády, vanilky a jablek. Skotská whisky. Vůně emné, elegantní aroma vřesového medu. Chuť nasládlá, dýmová a velmi lahodná.

 • Ballantines 0,7l

  351 

  Ballantines Finest je komplexní, kultivovaná a elegantní míchaná skotská whisky s chutí moderního stylu. Originální chuť, komplexnost a vytříbenost mají původ ve více než 40 jednosladových a 4 obilných druzích whisky. Skotská whisky. Vůně koření a med. Chuť mléčná čokoláda, vanilka a jablka.

 • Ballantines 0,7l

  322 

  Skotská whisky.

 • Ballantines 0,7l + 2 skla

  409 

  Skotská whisky.

 • Ballantines 0,7l + 2 sklo

  528 

  Ballantine's Finest je propracovaná, rafinovaná a elegantní skotská míchaná whisky. Je uznávána pro svou chuť vyhovující modernímu stylu. Skotská whisky. Vůně jemná, hladká. Chuť typická, hladká, kořenitá.

 • Ballantines 0,7l + dárek

  381 

  Skotská whisky.

 • Ballantines 0,7l + sklo

  403 

  Ballantines Finest Whisky je komplexní a skvělá míchaná skotská whisky s chutí 43 jednosladových a obilných whisky v blendu připraveném Sandy Hyslopem, teprve pátým masterblanderem Ballantines Whisky od roku 1869. Vůně koření a medu se snoubí s chutí mléčné čokolády, vanilky a jablek. Skotská whisky.

 • Ballantines 12let 0.7l

  841 

  Blend skotských whisky, které zrály nejméne 12 let v dřevěných sudech. Velmi harmonický standard mezi whiskami, který se dnes stal již pojmem. Užít si ji můžete samotnou jako digestiv nebo jako přísadu do luxusních koktejlů. Obilný destilát. Vůně čistá, harmonická, med, náznak dubu. Chuť jemná, kulatá, květiny, med. Doporučujeme k digestiv, do koktejlů.

 • Ballantines 17let 0,7 l

  1 450 

  Ballantine’s 17 Years Old se již více než 75 let vyrábí tradiční recepturou, která se předává z jednoho master blendera na druhého. V tomto výjimečném nápoji se snoubí na čtyřicet druhů sladových a obilných whisky z celého Skotska. Výsledkem jantarově zlaté whisky se smetanovým tělem je komplexní medová chuť s náznaky dřeva a rašelinného kouře s dlouhým mírně kouřovým a vanilkovým závěrem. Skotská whisky.

 • Ballantines 17let 0,75l

  1 270 

  Skotská whisky.

 • Ballantines 1l

  484 

  Ballantine’s Finest je komplexní, kultivovaná a elegantní míchaná skotská whisky s chutí moderního stylu. Jde o druhou neprodávanější skotská blended whisky na světě. Skotská whisky. Vůně bylinná,jemná. Chuť plná,vyrzaná ,kořenitá.

 • Ballantines 3l

  2 613 

  Whisky.

 • Bowmore 12let 0,7l

  1 211 

  12letá Bowmore Whisky (v dárkovém balení) Tato whisky v sobě ukrývá vše, co je pro tuto palírnu typické – sílu mořského příboje, jedinečnost zdejší větrné krajiny a tradici předávanou z generace na generaci. Ve vůni jsou patrné jemné tóny citrónové kůry a medu, jež jsou v příjemné rovnováze s charakteristickým bowmorským kouřovým aroma. Plná lahodná chuť s nádechem rašelinového kouře, hebká sladová medovost, dlouhý pozvolný závěr. Skotská whisky.

 • Bruichladdich 0,7l 50% GB+2skla

  1 613 

  Ač v oblasti skotského ostrova Islay se obvykle setkáváme s výrazně kouřovými whiskami, to však není případ Bruichladdich. Vyznačuje se svěžím projevem, vůní květin a citrusů, ale i nádechem mořské slanosti. Skotská whisky.

 • Cardhu 12let 0,7l

  1 071 

  Palírnu Cardhu, původním názvem Cardow Distillery, založil v Upper Knockando John Cumming v roce 1824. Dcera zakladatele ji v roce 1893 prodala společnosti Johnnie Walker & Sons, která ji vlastní doposud. Barva whisky je zlatá s bronzovými odlesky. Lehká a příjemná vůně s decentními stopami zralých rynglí, nádechem kouře a vanilky. Lehká až střední chuť s důrazem na sladovou sladkost, vanilku a v závěru jemný dotek rašeliny. Skotská whisky. Vůně lehká a příjemná. Chuť ryngle, nádech kouře a vanilky..

 • Chivas extra 0,7 40%+ 2 sklenička

  783 

  Jedná se o mimořádně bohatou a unikátní whisky, která je v duchu značky Chivas Regal směsí těch nejvybranějších sladových whisky. Výjimečnost jí dodává výrazný podíl zrání v sudech po Sherry Oloroso ze španělských vinných sklepů, které dávají Chivas Extra bohatou a sladkou chuť. Vůně: Vůně je sladká s ovocnými tóny zralých hrušek a melounu s nádechem mléčné čokolády, karamelek, skořice a zázvoru. Chuť: Sytá a sladká po zralých hruškách s tropickými tóny melounu, vanilky, skořice a mandlí s dlouhým finishem. Whisky Chivas Regal Extra si vychutnáte nejlépe čistou, na ledu nebo s kapkou vody, které otevře chutě a vůně, které v ní můžete najít. Jedná se také o vhodný základ do klasických whisky koktejlů, jako např. Rob Roy Skotská whiskey. Vůně květinová. Chuť skořice, mandle.