Zobrazuji všech 10 výsledků

 • Cabernet Sauvignon 2018

  172 

  Tmavě granátová barva s vůní drobného lesního ovoce, vyzrálého černého rybízu a hořké čokolády s příjemným, jemně cedrovým tónem. Toto tělnatější víno, které jsme školili v našem vinařství, vyniká hebkou strukturou, příjemnou, komplexní a dlouhotrvající chutí se sametovou tříslovinou a lehce sladkým nádechem Jakostní víno s přívlastkem. Vůně lesní ovoce, hlavně ostružiny. Chuť plná, harmonická s elegantní tříslovinkou.

 • Cassagnau Rouge 2018

  231 

  Plnější a hřejivé cuvée tvořené 35% Syrah, 35% Grenache a 30% Merlot. Víno oplývá výrazným ovocným charakterem, ve kterém dominují pečené borůvky, povidla a koření. IGP. Vůně povidla, zralé višně, borůvky. Chuť plná, hřejivá, koření, povidla, borůvkový kol. Doporučujeme k pečená zvěřina, hovězí maso.

 • Guilhem Cuvée Soleil Orange 2022

  249 

  Macerace Chardonnay a Sauvignon Blanc v betonových a amforových kádích, což způsobuje oranžovou barvu v důsledku mírné oxidace. Vůně květin, bohatá ústa na oxidačních tónech vlašských ořechů, rohy a slupky pomerančů. Závěr, lehce tanický, má na bílých plodech pěknou délku Vůně s vůní čerstvých mandlí, manga. Chuť kandovaných mandarinek, kdoulového želé a koř. Doporučujeme k bílá masa, ale i měkké sýry a dokonce i asijs.

 • Guilhem Cuvée Vignes du Levant 2021

  249 

  Směs tohoto cuvée byla vytvořena před více než 50 lety a od té doby se nikdy nezměnila. Je to symbolické cuvée Château Guilhem, představuje veškerou jedinečnost " terroir. svěží s pružnými taniny a dobrou délkou v závěru. Je to příjemné víno, které doprovází všechna vaše gastronomická nebo sváteční jídla s přáteli. AOP. Vůně silnou vůni zralých ostružin a sušených švest. Chuť svěží s pružnými taniny a deešlím závěrem. Doporučujeme k tatarák,kachní prsa..

 • Guilhem Cuvée Vignes Du Levant Blanc 2022

  335 

  Jedná se o směs dvou odrůd hroznů, která je výsledkem pelikulární macerace u Sauvignonu a přímého lisování u Chardonnay. Každá odrůda hroznů je vinifikována samostatně, aby se odhalila jejich typičnost, a poté smíchána, aby toto velmi krásné cuvée harmonizovalo se světle žlutou barvou se zelenými odstíny. Vůně citrusových plodů a bílých květů doplňují kulaté patro s vůní bílého ovoce, hrušek a bílé broskve. AOP. Vůně citrusových plodů a bílých květů. Chuť chuť bílého ovoce, hrušek a bílé broskve.. Doporučujeme k s marinovaným lososem a dalšími grilovanými r.

 • Guilhem Cuvée Vignes Du Levant Rosé 2022

  249 

  Světle růžová barva. Gurmánská vůně s vůní vinné broskve a velmi zralého červeného ovoce. Chuť je osvěžující a dobře vyvážená, s roztaveným závěrem na příjemných jahodových tónech. Od aperitivu, společníka vašich letních salátů, provensálská kuchyně, grily, dělá divy na asijské kuchyni. AOP. Vůně broskve a zralé červené ovoce. Chuť osvěžující a dobře vyvážená. Doporučujeme k provensálská kuchyně, grily, dělá divy na asi.

 • Lahofer Cabernet Sauvignon 2018

  180 

  Tmavě granátová barva s vůní drobného lesního ovoce, vyzrálého černého rybízu a hořké čokolády s příjemným, jemně cedrovým tónem. Toto tělnatější víno, které jsme školili v našem vinařství, vyniká hebkou strukturou, příjemnou, komplexní a dlouhotrvající chutí se sametovou tříslovinou a lehce sladkým nádechem Odrůdové víno. Vůně lesní ovoce, hlavně ostružiny. Chuť plná, harmonická s elegantní tříslovinkou.

 • Le Rosé du Cassagnau 2019

  231 

  Velmi lehké a svěží růžové cuvée odrůd Pinot noir a Cabernet Franc s pikantní kyselinou, výraznými tóny zralých třešní či jahod s dotekem červených pomerančů a limet. IGP. Vůně třešně, jahody, maliny. Chuť třešně, červené pomeranče, citrusy. Doporučujeme k uzený losos, losos Gravlax.

 • Le Rosé du Cassagnau 2019

  231 

  Velmi lehké a svěží růžové cuvée odrůd Pinot noir a Cabernet Franc s pikantní kyselinou, výraznými tóny zralých třešní či jahod s dotekem červených pomerančů a limet. IGP. Vůně třešně, jahody, maliny. Chuť třešně, červené pomeranče, citrusy. Doporučujeme k uzený losos, losos Gravlax.

 • Sauvignon blanc 2019

  231 

  Klasický a voňavý Sauvignon z netradiční oblasti, díky které má víno příjemné středně plné a ovocné tělo s klasickou pikantní kyselinou. IGP. Vůně zralé citrusy, bílý rybíz, angrešt. Chuť rybíz, broskve, zralé citrusy. Doporučujeme k mušle, mořské plody.