Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • Sauvignon Blanc "les Fumées blanches" 2020

  370 

  Suché. Vůně grapefruit, pomerančová kůra,bílé květy. Chuť grepu, kandovaných citrónů a boxového dřeva. Doporučujeme k kozí sýr, asijská kuchyně,mořské plody.

 • Sauvignon Blanc "les Fumées blanches" 2020

  370 

  Spojeni´ ru°zny´ch terroiru° pecˇliveˇ vybrany´ch v chladneˇjsˇi´m Gers v Gaskonˇsku, mezi Atlantikem a na jihu Pyreneji´, ktery´ da´va´ Sauvignon Blanc s travnaty´m aroma a to´ny cˇerne´ho rybi´zu a citrusu°, a teplejsˇi´ch parcel Gaskonˇska, odkud se zi´ska´vaji´ plneˇjsˇi´, „tucˇneˇjsˇi´“ Sauvignony s na´dechem tropicke´ho ovoce (mango, maracuja) – je vy´sledkem skveˇle´ho vi´na Sauvignon “Les Fume´es Blanches”. Suché. Vůně grapefruit, pomerančová kůra,bílé květy. Chuť grepu, kandovaných citrónů a boxového dřeva. Doporučujeme k kozí sýr, asijská kuchyně,mořské plody.

 • Sauvignon Blanc "les Fumées blanches" 2021

  406 

  Spojeni´ ru°zny´ch terroiru° pecˇliveˇ vybrany´ch v chladneˇjsˇi´m Gers v Gaskonˇsku, mezi Atlantikem a na jihu Pyreneji´, ktery´ da´va´ Sauvignon Blanc s travnaty´m aroma a to´ny cˇerne´ho rybi´zu a citrusu°, a teplejsˇi´ch parcel Gaskonˇska, odkud se zi´ska´vaji´ plneˇjsˇi´, „tucˇneˇjsˇi´“ Sauvignony s na´dechem tropicke´ho ovoce (mango, maracuja) – je vy´sledkem skveˇle´ho vi´na Sauvignon “Les Fume´es Blanches”. AOC. Vůně grapefruit, pomerančová kůra,bílé květy. Chuť grepu, kandovaných citrónů a boxového dřeva. Doporučujeme k kozí sýr, asijská kuchyně,mořské plody.