Zobrazuji všech 17 výsledků

 • Courvoisier XO 0,7l Gift box

  3 547 

  Prémiová směs koňaků v kategorii XO, jejichž průměrné stáří je 20-35 let. Historie značky Courvoisier sahá až do roku 1800. Intenzivní, aromatický koňak, se sametovou texturou a chutí, se stopou pomeranče, meruňky a hrušky. Bohaté aroma plné čokolády a vanilky. Tajemství chuti Courvoisier je ve dvojnásobné tradiční destilaci. Doporučujeme konzumovat čistý. Pravý destilát. Vůně intenzivní, aromatický koňak, se sametovou te. Chuť pomeranč, meruňky a hrušky,aroma plné čokolád. Doporučujeme k doporučujeme konzumovat čistý..

 • Giboin Pineau Des Charantes Blanc 0,7l

  396 

  Likér koňakového typu namíchaný z různě vyzrálých koňaků a čerstvé hroznové šťávy. Vůně po broskvích, medu a lehčí tělo se sladkou chutí je důsledek zralosti z dubového dřeva. Perfektně sedne jako welcome drink nebo aperitiv. Výborně se dá také využít při míchání koktejlů nebo párování s čokoládou. Vůně ovocná, sladká, dubové dřevo. Chuť lehká, ovocitá, medová. Doporučujeme k smetanové a čokoládové dezerty.

 • Giboin Pineau Des Charantes Rouge 0,7l

  396 

  Likér koňakového typu namíchaný z různě vyzrálých koňaků a čerstvé hroznové šťávy. Vůně po černém rybízu a lehčí tělo se sladkou chutí je důsledek zralosti z dubového dřeva. Perfektně sedne jako welcome drink nebo aperitiv. Výborně se dá také využít při míchání koktejlů nebo párování s čokoládou. Vůně intenzivní, višně. Chuť ovocná, lehce sladká. Doporučujeme k čokoládové dezerty.

 • Godet Antarctica

  1 164 

  První průzračný koňak na světě, který vznikl jako pocta k pokoření jižního pólu Jean-Jacquesem Godetem v roce 2008. Zde se nechal inspirovat čistotou a ryzostí krajiny a vytvořil zcela ojedinělý koňak, kterému vtiskl progresivní chuť, design láhve i netradiční způsob podávání v ledově vychlazeném stavu. Pro výrobu byla použita pouze vzácná odrůda hroznů Folle Blanche. Vinný destilát. Vůně jemná,podmanivá. Chuť plná,jemná dlouhá. Doporučujeme k zraje v našich 100 let starých dubových sudec.

 • Godet cognac VSOP 0,7l

  1 270 

  Hrozny pro výrobu Godet VSOP pochází z oblastí Grande Champagne, Petite Champagne a Fins Bois. Střední třída koňaku, který nabízí ideální poměr svěžesti a komplexnosti. Buket je bohatý – květiny, oříšky, zralé ovoce. V chuti je hladký, dlouhý a příjemně pitelný. Vinný destilát. Vůně dřevitým nádech,ovoce. Chuť odstíny lískových oříšků, dušených broskví a.

 • Godet XO Organic Gastrnome 0,7l 40%

  2 391 

  Francouzský koňak Godet Gastronome byl stvořen v roce 1838 Augustinem Godetem. 15. generace rodiny Godetů po 150 letech vdechla tomuto lahodnému koňaku znovu život. Za jeho novou variantou stojí Jean-Edouard Godet a vyrábí se ze 100% organických hroznů výhradně z oblasti Fins Bois a zraje 12 let v dubových sudech. Jedná se o velmi suchý koňak se zralou chutí s nádechem višní a vlašských ořechů. Cognac. Vůně tóny vlašských ořechů a višní.. Chuť elegantní a hladký.

 • Hennessy VSOP Privilége 40% 0,7l Gift box

  2 579 

  Zářivě mahagonová barva. Úvodní tóny vanilky a světlého tabáku ustupují ve prospěch komplexnějších toastových tónů, které jsou výsledkem dlouhého zrání v dubových sudech. Chuť je dokonale harmonická a plná, s hedvábnou texturou a nádherně dlouhým závěrem. Vychutnejte si jej čistý nebo si vytvořte fantastický míchaný drink. Cognac. Vůně tóny vanilky a světlého tabák. Chuť harmonická a plná, s hedvábnou texturou. Doporučujeme k čistý nebo si vytvořte fantastický míchaný dr.

 • Hennessy XO 0,7l

  4 631 

  Hennessy XO je stěžejním produktem značky. Tento nápoj je tělnatý a mužný se sytě jantarovou barvou, bohatou a plnou chutí a dřevitými, kořeněnými vůněmi. Hennessy vyrábí dvě exkluzivní směsi – Private Reserve a Paradis Extra. První je omezená série reprízy směsi, jež byla poprvé vyprodukována v roce 1873. Tvoří ji 14 eaux de vie z Grand de Champagne. Na špičkový koňak je relativně lehká, ovocná a květinová. Vinný destilát. Vůně dub, oříšky, vanilka, kůže, koření a hrozny. Chuť bohatá, suchá a hladká máslová a smetanová.

 • June Gin Peche 37,5%

  842 

  Gin JUNE byl destilován, ochucen a řemeslně vyroben ve Francii z původního G´Vine ginu, nekonvenčního ginu vyrobeného z hroznů. JUNE nastavuje nový trend jako neotřelá svěží volba v rychle se rozvíjející kategorii ginů s nižším obsahem alkoholu. Elegance divoké broskve ve spojení s dalším vybraným letním ovocem odhaluje jemnost ginu G´Vine. Průtahový destilát. Vůně divoké broskve. Chuť ovocná,broskev.

 • June Gin Poire 37,5% 0,7l

  842 

  JUNE gin Poiré byl destilován, ochucen a řemeslně vyroben ve Francii z původního G´Vine ginu, nekonvenčního ginu vyrobeného z hroznů. JUNE nastavuje nový trend jako neotřelá svěží volba v rychle se rozvíjející kategorii ginů s nižším obsahem alkoholu. Elegance královské hrušky a kardamomu, ve spojení s dalším vybraným ovocem, odhaluje jemnost ginu G´Vine. Průtahový destilát. Vůně ovocná,jemná. Chuť královské hrušky a kardamomu, ve spojení s da.

 • Martell Cordon bleu 0,7l

  3 421 

  Slavný Martell Cordon Bleu vznikl v roce 1912. Vyzývavá jemná ovocná vůně se stopou kouře a uhlazená změkčující chuť je přesně to, proč se během své téměř stoleté existence stal legendou. Jeho unikátní láhev, která zůstává stejná od doby jeho vzniku, z něj navíc dělá klasiku, určenou pro opravdové vyznavače špičkových koňaků. Je to více jak 25letý koňak s osobitým charakterem určený pro náročné zákazníky, kteří dokáží ocenit jeho výjimečné kvality. Pravý destilát. Vůně ovocná,jemná. Chuť kouřová,nasládla.

 • Martell VS single distillery 0,7l

  657 

  Prvotřídní koňak single distillery vyhlášené značky Martell kombinující jemnost s ovocností. Aroma je bohaté, čisté a zakončené ovocnou svěžestí. Je vynikajícím závěrem po dobrém jídle i ideálním základem do míchaných nápojů. Vinný destilát. Vůně bohatá, ovocná, subtilní, dřevitá. Chuť kořeněná, komplexní, strukturovaná. Doporučujeme k digestiv.

 • Martell VSOP 0,7l

  1 084 

  Hebký, sametově jemný VSOP Po dlouhém odpočinku v sudech z francouzského dubu má zlatavě jantarovou barvu a příjemně hořkokyselou vůni limetek, lékořice, kdoulí, rozinek a švestek, kterým dělají společnost noty dubového dřeva a typická oříškovost koňaků Martell. V ústech je příjemně ovocný, kulatý a plný, s dokonale dlouhým závěrem. Vychutnejte si ho samotný, ale i jako součást míchaných drinků. Pravý destilát. Vůně limetky, lékořice, kdoule, rozinky a švestky. Chuť ovocný, kulatý a plný, s dokonale dlouhým záv. Doporučujeme k samotný, ale i jako součást míchaných drinků..

 • Rémy Martin Accord Royal 0.7 + forma na led

  1 585 

  Cognac. Vůně pečený chleba, fíky, švestky, karamel a dub. Chuť pečené koření, hořká čokoláda, mléčné bonbóny.

 • Remy Martin Excellent XO 0,7l

  4 060 

  Rémy Martin XO představuje rafinovanou kombinaci více než 400 eaux-de-vie. Ve vůni i chuti se projevuje relativně dlouhé zrání v pečlivě vybíraných sudech z limousinského dubu. Světle zlatá barva. Jemná vůně jasmínu, zralých fíků, kandovaných pomerančů a švestek přechází do bohaté a sametově hebké chuti. Luxusní dárková varianta, každá láhev má své výrobní číslo, každá láhev je originál. Nejlépe vynikne při dezertu nebo po jídle s doutníkem. Pravý destilát. Vůně jasmín, zralé fíky, kandované pomeranče a šve. Chuť bohatá a sametově hebká. Doporučujeme k nejlépe vynikne při dezertu nebo po jídle s d.

 • Remy Martin Excellent XO 0,7l Gift box

  4 060 

  Rémy Martin XO představuje rafinovanou kombinaci více než 400 eaux-de-vie. Ve vůni i chuti se projevuje relativně dlouhé zrání v pečlivě vybíraných sudech z limousinského dubu. Světle zlatá barva. Jemná vůně jasmínu, zralých fíků, kandovaných pomerančů a švestek přechází do bohaté a sametově hebké chuti. Luxusní dárková varianta, každá láhev má své výrobní číslo, každá láhev je originál. Nejlépe vynikne při dezertu nebo po jídle s doutníkem. Pravý destilát. Vůně jasmín, zralé fíky, kandované pomeranče a šve. Chuť bohatá a sametově hebká. Doporučujeme k nejlépe vynikne při dezertu nebo po jídle s d.

 • Rémy Martin VSOP Mature Cask Finish + 2 skleničky

  1 043 

  Cognac, který je asambláží několika eaux-de-vie pocházejících výhradně z vinic nabízejících vyjímečný potenciál k zrání, Grande Champagne a Petite Champagne, tvořících apelaci Fine Champagne. Výsledkem je cognac, jenž představuje dokonalou harmonii mezi zralostí a aromatickým projevem. VSOP. Vůně harmonická, čistá, intenzivní, ovocná. Chuť harmonická, kulatá, sušené ovoce. Doporučujeme k digestiv, doutník.