Zobrazuji všech 9 výsledků

 • Sedlec Cabernet Sauvignon Pozdní sběr 2018

  209 

  Rubínová barva,tóny lesního ovoce a višně v čokoládě. Chuť je vyrazná po švestkových povidlech s nasládým taninem. Doporučujeme k jehněčí kotletě nebo pečenému králíkovi s kořenovou zeleninou. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně lesní ovoce,višně. Chuť povidla,nasládlý tanin. Doporučujeme k jehněčí,králičí maso.

 • Sedlec Chardonnay Pozdní sběr 2020

  246 

  Vůně chlebové kůrky. Chut je harmonická s tóny broskví či jablíčka. Ideální společník k vepřové panence se smetanovou omáčkou či zrajícím sýrům. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně chlebová kůrka,máslové tóny. Chuť jablko,broskev. Doporučujeme k vepřová panenka,nebo sýry.

 • Sedlec Pálava Pozdní sběr 2021

  269 

  Víno má výraznou vůni po květech ovocných stromů a zralých citrusech. Chuť je po kompotovaném zahradním ovoci s kořenitostí lískových oříšků. Hodí se k asijským pokrmům. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně zralé citrusy.květy hrušek. Chuť kompotované ovoce,jemná kyselnika. Doporučujeme k asijská kuchyně,jemný desert.

 • Sedlec Rulandské šedé Pozdní sběr 2020

  216 

  Víno má výraznou vůni po květu lípy a ibišku s podtónem opečeného toustu. Chuť je štavnatá po nektarince a blumě s minerální dochutí. Doporučujeme k různým úpravám drůbežího masa. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně ibišek, lipový květ. Chuť nektarinky, blumy, minerální závěr. Doporučujeme k drůbeží maso, zelenina.

 • Sedlec Ryzlink rýnský Pozdní sběr 2020

  236 

  Vůně s prvky ananasu, medu či rozinek. Chuť je velmi ovocná po zralém pomelu, melounu s minerálním závěrem. Skvěle se hodí k sladkovodním rybám či čerstvým sýrům. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně ananas, med, rozinky. Chuť žlutý meloun, pomelo. Doporučujeme k grilované ryby, zrající sýr.

 • Sedlec Ryzlink vlašský Pozdní sběr 2021

  194 

  Víno má ve vůni typické prvky Pálavského vlašáku v podobě zemitě kořenitých oříšků v medu, bylinných i minerálních tónů. Chuť je obsažná, velmi minerální s pistácio-oříškovým nádechem a dochutí po zralém pomelu. Výborně doprovodí pečené úpravy sladkovodních ryb a mořské plody s těstovinou. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně akát a pečený jablko s nádechem medovosti. Chuť tóny kompotu z jablek a sušené hrušky.

 • Sedlec Sauvignon Pozdní sběr 2020

  230 

  Typická vůně s tóny listů a plodů černého rybízu.Chuť je svěží,ovocná, po zralém angreštu a grepu. Ideální společník k předkrmům s masem, sýry či zeleninové pokrmy Jakostní víno s přívlastkem. Vůně černý rybíz,angrešt. Chuť pomelo,grep, ovocný závěr. Doporučujeme k masový předkram, kozí sýr.

 • Sedlec Sylvánské zelené Pozdní sběr 2019

  219 

  Víno má typickou vůni zapařených bylin na posečené louce s prvky zemitosti. Chuť je velmi svěží po citrusovém ovoci, výrazně extraktivní s minerální dochutí. Krásně gastronomicky doplňuje pokrmy z bílé drůbeže, ale snese i silnější omáčku. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně svěží, květnatá, travnatá. Chuť živá, ovocná, citrusy. Doporučujeme k bílá drůbež, těstoviny.

 • Sedlecký Sekt Ryzlink vlašský 2020

  386 

  Exklusivní sekt vyrobený klasickou metodou kvašení v láhvi, zrál na kvasnicích 9 měsíců. Víno má výraznou vůni po lučních květech, chuť je svěží, šťavnatá s ryzlinkovou minerální dochutí. Vyrobeno z Ryzlinku vlašského. Sekt. Vůně máslovo,oříšková. Chuť minerální,máslová brioška. Doporučujeme k aperitiv, mořské plody.