Zobrazuji všech 6 výsledků

 • Hort Ryzlink rýnský VOC 2018

  228 

  Víno má žlutavou barvu, ve vůni se objevují meruňky a pomerančová kůra s kořenitým výrazme v závěru. V chuti přechází do medové vyzrálosti. Víno je harmonické s výraznou kyselinou, je svěží a plné, s minerálním závěrem. VOC.

 • Pinot Gris kabinetní 2018

  285 

  Snadno pitelné a jemné bílé víno z odrůdy Rulandské šedé od vinaře Jiřího Horta, které je ideální volbou pro delší posezení s přáteli. Víno je ve vůni i chuti primárně ovocné, s lehkým nádechem oříšků. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně kořenitá, medová, harmonická. Chuť plná, jemná, oříšková. Doporučujeme k kuřecí a králičí maso na bylinkách.

 • Premium France 2015

  311 

  Barva vína je temně červená s nahnědlým okrajem. Jeho vůně je černorýbízová a v pozadí zavoní lesní plody. V chuti je intenzivní, plné, vrstevnaté a dlouhé. Exploze taninů je vhodně doplňována čokoládovými tóny. Doporučujeme ke zvěřině. AOP. Vůně černý rybíz, lesní plody. Chuť intenzivní, plná, čokoláda. Doporučujeme k zvěřina, sýry s bílou plísní.

 • Ryzlink rýnský VOC Načeratický kopec 2019

  235 

  Typický Ryzlink rýnský ze Znojemska, kde tato odrůda může získat certifikace VOC. Bílé víno s příjemným aroma meruněk, pomerančové kůry s nádechem kořenitosti. Chuť je plná, svěží, ovocná s medovým závěrem. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci. VOC. Vůně meruňky, pomerančová kůra, koření. Chuť šťavnatá, ovocná, medová, dlouhá. Doporučujeme k rybí maso a polotvrdé sýry.

 • Sauvignon VOC U Hájku 2019

  311 

  Šťavnattý a expresivní Sauvignon blanc z prestižní viniční tratě U Hájku. V podmanivé vůni Vás zaplaví typické aroma černého rybízu a broskve. Chuť je šťavnatá, plná, s pikantní kyselinkou v dokonalé harmonii se zbytkovým cukrem. VOC. Vůně intenzivní, černý rybíz, broskev. Chuť černý rybíz, kompotovaný angrešt, minerální. Doporučujeme k rybí pokrmy, kozí sýry, zapečený chřest.

 • Veltlínské zelené VOC 2018

  199 

  Víno má nažloutlou barvu s výraznou vůní čerstvého manga a pikantností zeleného pepře. Kořenitost pepře přechází do chuti a uděluje ji vyzývavost. Víno je lehké, svěží s příjemnou minerální dochutí. VOC Znojmo. Vůně intenzivní, ovocná, mango. Chuť strukturovaná, kořenitá, zelený pepř. Doporučujeme k bílé ryby, mořské plody.