Zobrazen 1. – 16. z 36 výsledků

 • Blanc de Blanc Brut Nature Organic

  529 

  Sekt vyrobený klasickou metodou, základní víno zrálo v barikových sudech. Zlatavou barvu se zelenkavými odlesky doprovází příjemná vůně zralých máslových hrušek s kokosem. V chuti jemná dochuť máslové sušenky a elegantní mineralita. šumivé víno.

 • Cabernet Sauvignon pozdní sběr BIO 2019

  55 

  Zábavné červené víno z odrůdy Cabernet Sauvignon, jehož hrozny byly vypěstovány v souladu se zásadami BIO hospodaření. Víno má intenzivní a živelný projev s dominancí červeného ovoce, zejména rybízu. Skvěle doplní těstoviny s liškami či tvrdé kravské sýry. Provedení o objemu 0,187l ocení zejména ti, kteří víno neznají a chtějí si je nejdřív ochutnat. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně intenzivní, ovocně kořeněná, rybíz. Chuť středně plná, harmonická, živelná. Doporučujeme k těstoviny s houbami, grilovaná masa.

 • Cabernet Sauvignon výběr z hroznů BIO 2018

  55 

  BIO červené víno z odrůdy Cabernet Sauvignon, jejíž hrozny zrály na vinici Ve Starých nacházející se v okolí obce Lednice. Toto jedinečné terroir dalo vzniknout příjemnému, harmonickému vínu s intenzivním projevem a typickým odrůdovým charakterem. Praktické provedení o objemu 0,187l je skvělou volbou pro degustaci. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně výrazná, ovocně kořeněná, černý rybíz. Chuť intenzivní, plná, harmonická. Doporučujeme k zvěřina, těstoviny s houbami.

 • Chardonnay BIO 2019

  55 

  Bílé suché víno z hroznů odrůdy Chardonnay vypěstovaných v souladu se zásadami BIO zemědělské produkce. Šťavnaté Chardonnay přípomínající tropické ovoce v praktickém provedení o objemu 0,187l. Ideální na cesty a zejména pro ty, kteří toto víno neznají a chtějí si je ochutnat. Jakostní víno. Vůně atraktivní, ovocitá, ananas. Chuť středně plná, ovocná, žlutý meloun. Doporučujeme k tvrdé kravské sýry, pečená drůbež.

 • Chardonnay pozdní sběr 2020

  194 

  Víno se světlejší barvou, ve vůni jablíčka, bez a vanilka. V chuti pečená brioška s máslem, střední, příjemná dochuť. Ke všem jídlům se smetanovou omáčkou, těstoviny a rizota, grilované bílé klobásky. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně jablíčka, bez a vanilka. Chuť pečená brioška s máslem, střední, příjemná do. Doporučujeme k těstoviny a rizota, grilované bílé klobásky.

 • Chardonnay výběr z hroznů Organic&Barrique 2019

  284 

  Víno odrůdy Chardonnay vyprodukované v organickém režimu se vyznačuje mohutnějším aromatickým i chuťovým projevem díky použitému dubovému sudu typu barrique. Svou krémovou delikátní chutí skvěle doplní tučnější ryby, vepřové maso a silné světlé omáčky. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně bohatá, květnatá, ovoce. Chuť hutná, krémová, jemná kyselinka. Doporučujeme k krémové omáčky, tučnější ryby.

 • Clos Portz InselL 2019

  725 

  Sekt, který má skvělé perlení a jiskrnou zlatozelenkavou barvu, ve vůni jsou cítit letní hrušky a jablíčka s jemně opečeným toustem. Nástup chuti je svěží a plné chuti, která má v sobě mineralitu, jemnou svíravost a dlouhou dochuť. Na konci je cítit mandarinkouvá kůrka a dotek nepáleného dubu. Vinice se nachází v chráněné krajinné oblasti pálava, je v režimu BIO a nebyla prohnojena statkovými hnojivy. Doba zrání byla 15 měsíců. šumivé víno. Vůně letní hrušky a jablíčka s jemně opečeným tous. Chuť svěží a plné chuti, která má v sobě mineralit. Doporučujeme k aperitiv.

 • Degustační set 6ks -Vino Cibulka

  1 460 

  Degustační balíček obsahuje:
  Neuburské pozdní sběr 2020 | suché
  Rulandské šedé pozdní sběr 2020 | suché
  Chardonnay pozdní sběr 2020 | suché
  Pálava pozdní sběr BIO 2020 | polosladké
  Rulandské modré výběr z hroznů 2020 | suché
  Ryzlink rýnský pozdní sběr 2020 | suché

 • Frankovka pozdní sběr BIO 2018

  55 

  Peprné červené víno z odrůdy Frankovka. Hrozny pochází z vinic v okolí obce Bavory a byly vypěstovány v BIO kvalitě. Zdejší podloží bohaté na vápenec dává jedinečná vína s minerálním nádechem. Tato Frankovka je plná, s dobře zakomponovanými tříslovinami a vynikající perzistencí. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně harmonická, ovocitá, paprika. Chuť plnější, živelná, pečené třešně. Doporučujeme k boloňské špagety, grilovaná vepřová žebra.

 • Neuburské pozdní sběr 2020

  226 

  Víno zrálo v sudech z Moravského dubu. Víno světle zelenožluté jiskrné barvy, ve vůni letní jablíčka, červené peckoviny, luční kvítí, maliník. Chuť je harmonická, osvěžující s doteky mirabelky a sametovými tóny dubového sudu. Dochuť je střední. Vhodné k hutným omáčkám, gulášům, svíčkové atd. Ale také k chřestu, grilované zelenině, nebo pečenému kuřeti. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně květnatá, ovocná, maliník. Chuť harmonická, svěží, tóny dřeva. Doporučujeme k pečené kuře, silné omáčky.

 • Pálava pozdní sběr BIO 2021

  226 

  Víno sytější zlatožluté barvy s vůní bílých letních květů a exotického koření. Chuť je plná rozkvetlé louky s tóny skořice, hřebíčku, medu, zralého ovoce a s dlouhotrvající citrusovou dochutí. Vhodné například k paštikám, zralým sýrům, ale také se krásně snoubí například s jablečným koláčem ze šťavnatých jablek s vyšší kyselinou. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně bílé letní květy, sušené ovoce. Chuť skořice, hřebíček, citrusy. Doporučujeme k paštiky, zralé sýry.

 • Pinot Gris Organic & Orange 2018

  226 

  Oranžová barva, vůně ovocná s pomeranči a čajovou růží, v chuti pak červené ovoce, krémovitost, hladkost, harmonie. Kombinace tohoto vína s telecím, mladým hovězím s demi-glace, s omáčkami z červeného vína, nebo redukovanými omáčkami všech typů patří k sobě. Moravské zemské víno. Vůně ovocná, tóny pomerančů a čajové růže. Chuť krémová, hladká, harmonická, červené ovoce. Doporučujeme k telecí, mladé hovězí, omáčky.

 • Pinot Gris pozdní sběr Organic 2018

  186 

  Sytější barva, vůně lučního kvítí a citrusových plodů, v chuti jemnost a komplexnost světlých bobulovin s příjemnou mineralitou a dochutí, typickou pro rulandské odrůdy. Vhodné ke všem pokrmům a omáčkám, zvláště pak těstoviny, rizota, grilované vepřové, nebo ryby. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně tóny lučního kvítí a citrusových plodů. Chuť jemná, komplexní, příjemně minerální. Doporučujeme k těstoviny s omáčkami, grilované vepřové, ryby.

 • Pinot noir výběr z hroznů Organic 2018

  255 

  Temnější rubínová barva s cihlovými odlesky v menisku, ve vůni ovocné, kořenité a propolisové tóny s kouřovým podtónem. V chuti zralé lesní ovoce. Perzistence je středně dlouhá a sametová. Víno určené k červenému masu, pernaté zvěři, nadívané drůbeži a také zvěřině. Vhodné k další archivaci. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně ovocná, kořenitá, propolisové tóny. Chuť zralé lesní plody, sametová, středně plná. Doporučujeme k červené maso, pernatá zvěř, zvěřina.

 • Rulandské modré výběr z hroznů 2020

  194 

  Temnější rubínová barva s cihlovými odlesky v menisku, ve vůni ovocné kořenité a propolisové tóny s kouřovým podtónem. V chuti zralé lesní ovoce. Víno určené k červenému masu, pernaté zvěři, nadívané drůbeži a také zvěřině. Vhodné k další archivaci Jakostní víno s přívlastkem.

 • Rulandské modré výběr z hroznů 2020

  284 

  Temnější rubínová barva s cihlovými odlesky v menisku, ve vůni ovocné kořenité a propolisové tóny s kouřovým podtónem. V chuti zralé lesní ovoce. Víno určené k červenému masu, pernaté zvěři, nadívané drůbeži a také zvěřině. Vhodné k další archivaci. Jakostní s přívlastkem. Vůně ovocné kořenité a propolisové tóny. Chuť zralé lesní ovoce. Doporučujeme k ervenému masu, pernaté zvěři, nadívané drůbež.