Zobrazuji všech 19 výsledků

 • Müller Thurgau zemské 2022

  140 

  Víno světlé žluté barvy se zelenkavým odleskem. Výrazná bohatá vůně s tóny bělomasé broskve, angreštu a lehkým muškátovým podtónem. Chuť šťavnatá, vyvážená, pobízející k dalšímu doušku. Středně dlouhá dochuť je lehce minerální. české zemské víno. Vůně tóny bělomasé broskve, angreštu. Chuť šťavnatá, vyvážená,minerální. Doporučujeme k lehké předkrmy, drůbež.

 • Roudnice Lobkowicz Cuvée Chardonnay & Rulandské bílé Zemské

  220 

  Cuvée Rulandské bílé a Chardonnay je ve vůni herbální a má zelené tóny. V chuti je květnaté s tóny broskví v dozvuku jsou cítit meruňky. Díky menšímu podílu kyselin víno působí velmi robusně. Přesto je v dozvuku plné a slané. Podáváme k tvrdým a vyzrálým sýrům, salátům s mozzarelou a meruňkovým chutney. České zemské víno.

 • Roudnice Lobkowicz Cuvée Müller Thurgau & Muškát Ottonel 201

  152 

  Příjemně pitelné a srozumitelné bílé víno z odrůd Müller Thurgau a Muškát Ottonel. Ve vůni i chuti je lehké, svěží, primárně ovocné s lehkým nádechem muškátové kořenitosti. Ideální pro delší posezení či v kombinaci s lehkými letními saláty a toasty. České zemské víno. Vůně aromatické, ovocná, květinová, lehké muškátov. Chuť lehké, svěží, harmonické, dobře pitelné. Doporučujeme k zeleninové saláty s tuňákem, toasty.

 • Roudnice Lobkowicz Cuvée Sovice Zemské 2020

  227 

  Cuvée Sovice je složené ze tří typických odrůd pro toto terroir, a to ze Sylvánského zeleného, Ryzlinku rýnského a Rulandského šedého. Má zelenožlutou barvu a v chuti převažuje angrešt a zelené jablko. Víno je krásně svěží a přitom minerální, ideálně se hodí do letních horkých dnů. České zemské víno. Vůně sveží,ovocná. Chuť převažuje angrešt a zelené jablko, minerální. Doporučujeme k lehká jídla, lehké upravy masa.

 • Roudnice Lobkowicz Cuvée Sovice Zemské 2021

  197 

  Cuvée Sovice je složené ze tří typických odrůd pro toto terroir, a to ze Sylvánského zeleného, Ryzlinku rýnského a Rulandského šedého. Má zelenožlutou barvu a v chuti převažuje angrešt a zelené jablko. Víno je krásně svěží a přitom minerální, ideálně se hodí do letních horkých dnů. České zemské víno. Vůně sveží,ovocná. Chuť převažuje angrešt a zelené jablko, minerální. Doporučujeme k lehká jídla, lehké upravy masa.

 • Roudnice Lobkowicz Fratava Rosé Zemské 2020

  205 

  Fratava rosé má barvu světlé mědi. Ve vůni jsou cítit zavařené třešně a cukrový meloun. Je to osobité víno s dlouhou dochutí dokazující naše unikátní terroir. České zemské víno. Vůně zavařené třešně a cukrový meloun. Chuť ovocná,nasládlá, dlouhá. Doporučujeme k grilovana masa, krevety, saláty.

 • Roudnice Lobkowicz Fratava Rosé Zemské 2021

  177 

  Fratava rosé má barvu světlé mědi. Ve vůni jsou cítit zavařené třešně a cukrový meloun. Je to osobité víno s dlouhou dochutí dokazující naše unikátní terroir. České zemské víno. Vůně zavařené třešně a cukrový meloun. Chuť ovocná,nasládlá,dlouhá. Doporučujeme k grilovana masa,krevety,saláty.

 • Roudnice Lobkowicz Modrý Portugal Rosé Zemské 2022

  140 

  Toto víno má osvěžující intenzivní vůni zahradního ovoce s dominantním tónem jahod. V chuti je víno pikantní a lahodě pitelné. Využijte jako aperitiv při společenských událostech. České zemské víno. Vůně zahradního ovoce s dominantním tónem jahod. Chuť pikantní a lahodě pitelné. Doporučujeme k letní grilovačka,lehké saláty.

 • Roudnice Lobkowicz Müller Thurgau Zemské 2021

  152 

  Lehký a svěží Müller Thurgau s nádechem minerality, který je výborný jako aperitiv, k předkrmům nebo drůbežímu masu. Typická severočeská kombinace úsporného cukru a výraznější kyselinky jej předurčuje k delšímu popíjení. České zemské víno. Vůně svěží, tóny tropického ovoce a koření. Chuť lehká, osvěžující, harmonická. Doporučujeme k lehké předkrmy, drůbež.

 • Roudnice Lobkowicz Pinot Noir Výběr z hroznů 2018

  282 

  U tohoto Pinotu noir se fermentace přirozeně zastavila a zanechala ve víně mírný přírodní zbytkový cukr. Je elegantní s expresivním aroma, v němž dominují sladké květinové tóny a třešně přecházející v lehký dotek barikového sudu. V chuti je sametový a krásně harmonický. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně sladké květinové tóny a třešně. Chuť sametový a krásně harmonický. Doporučujeme k uzeniny, pokrmy s houbami, vepřové maso.

 • Roudnice Lobkowicz Pinot Noir Výběr z hroznů 2016

  307 

  Elegantní Rulandské modré s typickým odstínem cihlové barvy. Živelná vůně v sobě postupně odhaluje peckové ovoce, višně či nádech sušeného tabáku. V středně plné chuti dominují zralé švestky, dřevité tóny sudu či vlašský ořech. Na patře je strukturované a hebké s dobře zakomponovanými taniny. V závěru je znát minerální linka typická pro Litoměřicko. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně živelná, harmonická, ovocitá, tabák. Chuť střední tělo, bohatá, strukturovaná, jemná. Doporučujeme k uzeniny, pokrmy s houbami, vepřové maso.

 • Roudnice Lobkowicz Rulandské šedé Zemské 2019

  197 

  Toto Rulandské šedé má nádhernou zlatožlutou barvu. Ve vůni jsou cítit tóny zralé maracuji, medové plástve a kůry pomeranče. V chuti je šťavnaté, svěží, ovocité a typicky odrůdové. České zemské víno. Vůně zralé maracuji, medové plástve a kůry pomeran. Chuť šťavnaté, svěží, ovocité a typicky odrůdové. Doporučujeme k grilované ryby, drůbež.

 • Roudnice Lobkowicz Ryzlink rýnský Pozdní sběr 2021

  299 

  Tento Ryzlink rýnský má krásnou zelenožlutou barvu se zlatavými odlesky. Ve vůni pocítíte broskve a lipový květ. Víno je výrazné, svěží a harmonické. V chuti je úžasná svěžest. Víno je vhodné na významné příležitosti i k delšímu zrání na láhvi. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně broskve a lipový květ, minerální. Chuť výrazné, svěží a harmonické, perzistentní. Doporučujeme k grilovaný losos, tvrdé kravské sýry, mořské p.

 • Roudnice Lobkowicz Ryzlink rýnský Zemské 2020

  205 

  Tento Ryzlink rýnský má krásnou zlatožlutou barvu. Ve vůni jsou cítit charakteristické petrolejové tóny a v chuti najdete ovocnou kyselinku připomínající šťavnatost broskve s příjemným medovým koncem. České zemské víno. Vůně charakteristické petrolejové tóny. Chuť pikantní, mírně kořenitá chuť, středně dlouhá. Doporučujeme k lehká jídla,kuřecí maso.

 • Roudnice Lobkowicz Sekt Pinot Noir

  404 

  Sekt vyráběný tradiční metodou kvašení v lahvi zraje nejméně 9 měsíců v našich sklepích. Sekt tenké, červené barvy, s cihlovými okraji, odpovídající pinotovým odrůdám. Ve vůni i v chuti je cítit výrazná zralá švestka, která je dotvářena vyšším zbytkovým cukrem a jemnou kyselinkou. Mile překvapí příjemným, dlouhotrvajícím perlením. Sekt. Vůně intenzivní, ovocná, harmonická. Chuť svěží, nasládlá, drobné červené ovoce. Doporučujeme k k lehkým malinovým dezertům.

 • Roudnice Lobkowicz Sekt Ryzlink rýnský Brut

  383 

  Sekt vyráběný tradiční metodou kvašení v lahvi zraje nejméně 9 měsíců v našich sklepích. Sekt lehce zlatavé barvy s vůní šťavnatého letní jablka a tóny chleboviny. V chuti je cítit odrůdovost ryzlinků, s příjemnou kyselinkou s nízkým obsahem zbytkového cukru. I v chuti je cítit příjemné, jemné perlení, a náznak chlebového kvásku. Sekt. Vůně sveží,citrus,pomelo. Chuť příjemná,plná ovocitá. Doporučujeme k aperitiv.

 • Roudnice Lobkowicz Svatovavřinecké Zemské 2020

  177 

  Víno granátové barvy. Ve vůni je odrůdové s tóny švestkových povidel. Chuť po červeném, bobulovitém ovoci je výrazná a strukturovaná. Vyšší kyselinka dává vyniknout plnosti vína. Dochuť střední. České zemské víno. Vůně odrůdové s tóny švestkových povidel. Chuť po červeném, bobulovitém ovoci je výrazná a s. Doporučujeme k tmavá masa,zrající sýr, losos.

 • Roudnice Lobkowicz Sylvánské zelené Výběr z bobulí 2018 0,5l

  275 

  Víno žluto-zelené barvy. Vůně vína je příjemná, připomínající tóny medu a kandované citrusové kůry. Chuť je plná, extraktivní a kořenitá s delší dochutí. Vhodné podávat k polotvrdým, uzeným a ovčím sýrům. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně ovocná,kandovaná citronová kura,med. Chuť kořenitá ,ovocná, plná. Doporučujeme k k polotvrdým, uzeným a ovčím sýrům.

 • Roudnice Lobkowicz Sylvánské zelené Zemské 2020

  269 

  Sylvánské zelené ročníku 2020 má zelenožlutou barvu. Ve vůni je lehká kořenitost se stopami angreštového čatní. V chuti neutrálnější s vyšší viskozitou, na patře příjemně hedvábné. Harmonické víno, které se hodí k jemným jídlům, neboť nenarušuje jejich chuť. České zemské víno. Vůně lehká kořenitost se stopami angreštového čatn. Chuť jemná,plná a dlouhé. Doporučujeme k k jemným jídlům, neboť nenarušuje jejich chuť.