Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Chardonnay, Pinot Gris pozdní sběr Bavory 2020

  375 

  ajímavá kombinace z vinic Hermesdorfen (Perná) a Pod Pálavou (Bavory). Gastronomicky doprovodí ústřice, mořské plody s bylinkami, pečenou tresku, ryby a smetanové omáčky. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně tóny bílých květů a žlutého melounu. Chuť plná, ovocná s výraznou mineralitou a svěží k. Doporučujeme k ústřice, mořské plody s bylinkami, pečenou tr.

 • Ryzlink vlašský pozdní sběr Hermes 2019

  486 

  Ryzlink vlašský Hermes je čiré průzračné víno zelenožluté barvy s velmi dobrou viskozitou. Vůně je čistá, ovocná, nasládlá, s tóny tropického ovoce a s nádechem karamelu a vanilky. Chuť je plná, vyvážená s příjemnou mineralitou Zrání 10 měsíců v nových dubových sudech a 1 rok v použitých barikových sudech Jakostvní víno s přívlastkem. Vůně čistá, ovocná, nasládlá. Chuť plná, vyvážená s příjemnou mineralitou. Doporučujeme k rybí pokrmy,grilovaná zelenina.

 • Ryzlink vlašský pozdní sběr Bavory 2020

  375 

  Zrání na nerezu, 6 měsíců na jemných kalech. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně hrušky a tropické ovoce. Chuť chuť navazuje na vůni.. Doporučujeme k kuřecí maso,těstovinové salaty.

 • Sauvignon 2018

  324 

  Živé víno světležluté barvy s velmi dobrou viskozitou. V typické aromatice Sauvignonu se objevují projevy angreštu, rybízu či citrusů. Chuť je plná, komplexní, provází ji velmi pikantní kořenitý závěr. Moravské zemské víno. Vůně typicky odrůdová, angrešt, citrusy. Chuť plná, komplexní, kořenitá. Doporučujeme k zeleninové pokrmy, kozí sýry.