Zobrazen 1. – 16. z 19 výsledků

 • Chardonnay pozdní sběr 2020 Staré

  241 

  Víno jasné žluto zlaté barvy se vyznačuje plnou aromatikou zralého ovoce, zejména tropických plodů jako je mango či papája. V chuti je bohaté, krémové a dlouhotrvající. Krásně doplní sladkovodní ryby a grilovaná světlá masa. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně plná, ovocná, mango. Chuť bohatá, krémová, dlouhá. Doporučujeme k grilovaná drůbež a ryby.

 • Frizzante Svatovavřinecké Rosé 2021

  287 

  Silně perlivé víno. Ve vůni jsou jahody se šlehačkou, chuť je svěží a krásně ovocná. Ideální k bazénu nebo na cestu do Chorvatska. šumivé víno. Vůně jahody se šlehačkou. Chuť svěží a krásně ovocná.

 • Merlot výběr z hroznů 2019

  319 

  100% Merlot od Filipa Mlýnka z vyhlášené trati Valtická. Vůně je intenzivní, připomíná zralé červené a černé bobulovité ovoce s náznakem fialek. Chuť je bohatá, vyvážená s dotekem koření a elegantním závěrem. Doporučujeme k pečeným masům. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně intenzivní, zralé červené ovoce, třešně. Chuť středně plné, zralé peckoviny, elegantní. Doporučujeme k pečená kachna, zvěřina.

 • Pálava pozdní sběr 2020

  261 

  Víno má pěknou, sytě žlutou barvu. V ovocné vůni se objevuje aroma přezrálé mandarinky, lehce také kandovaných broskví. Chuť je plná a extraktivní s medovými tóny. Fermentace v nerezových tancích Jakostní víno s přívlastkem. Vůně kandované ovoce,mandarinka. Chuť medové tony,tropické ovoce. Doporučujeme k asijská kuchyně,sladší sorbet.

 • Pálava výběr z bobulí 2020 Svidrung

  261 

  Krásná velmi sladká Pálava vyvážená pevnou kyselinou, projevuje se velmi zralým ovocem, zejména citrusy, její chuť je bohatá, mohutná. Velmi dobře svým sladkým svěžím tělem doplní výrazné sýry s modrou plísní. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně bohatá, přezrálé citrusy, kandované ovoce. Chuť plná, extraktivní, medová. Doporučujeme k dezerty, sýry s modrou plísní.

 • Pálava výběr z bobulí 2021 sladká

  341 

  Milovníci sladkých vín budou nadprůměrně spokojeni. Krásná nabušená Pálavěnka s aroma po přezrálých mandarinkách s moštovým nádechem. Chuť extrémně plnosladká s ovocnou až rozinkovou charakteristikou. Výběr z bobulí. Vůně přezráléh mandarinky s moštovým nádechem.. Chuť extrémně plnosladká s ovocnou až rozinkovou c. Doporučujeme k asijská kuchyně,dezerty.

 • Pálava výběr z bobulí 2021 suché

  341 

  Totál Botrytis aroma po rozinkách a líčí. V puse hodně silná olejovitost s dlouhou perzistencí s kombinací medového plástu. Výběr z bobulí. Vůně aroma po rozinkách a liči. Chuť silná olejovitost s dlouhou perzistencí s kom. Doporučujeme k asijská kuchyně, zrající sýr, dezerty.

 • Rulandské bílé pozdni sběr 2021

  341 

  Projevuje se zde krásná extraktivnější, plnější Rulanda. Vůně po papáji a mangu. Chuť je díky ušlechtilé plísni botrytis cinerea olejová, ovocná. Sám Filip Mlýnek o víně: "Tak plné víno jsem ještě z této odrůdy neudělal." Jakostni s přívlastkem. Vůně papája a tropické plody. Chuť plná s minerálním podtónem a dlouhým závěrem. Doporučujeme k k uzeným rybám, k pečením, k sýrům s ušlechti.

 • Ryzlink rýnský pozdní sběr 2020 Valtická

  213 

  100% Rýňák od Filipa Mlýnka z vyhlášené trati Valtická zaujme už svou krásnou zlatavou barvou. Typickou citrusovou vůni s tóny lipového květu doplňuje vyvážená chuť s pikantní kyselinkou a příjemnou mineralitou. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně odrůdová, citrusy, lipový květ. Chuť vyvážená, svěží, minerální. Doporučujeme k sladkovodní ryby, drůbež.

 • Ryzlink rýnský pozdni sběr 2021

  341 

  Pikantní Rýňák se silnou aromatikou po limetkovém nádechu. Chuť je dlouhá s hodně suchým závěrem. Rýňák je ideální pro milovníky hodně suchých vín. Jakostní s přívlaskem. Vůně meruňky, lipový květ. Chuť středně plná, osvěžující s příjemným závěrem. Doporučujeme k lehké letní saláty,rybý pokrmy.

 • Ryzlink rýnský pozdní sběr Staré

  261 

  Noblesní Ryzlink rýnský s mírným zbytkovým cukrem a pověstnou křupavou kyselinkou. Víno je svěží, příjemně plné, hladké, s robustní strukturou a neskonalou délkou. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně citrusová s tóny lipového květu. Chuť svěží, vyvážená, dlouhý minerální závěr. Doporučujeme k mořské plody, ryby, tvrdé a polotvrdé sýry.

 • Ryzlink vlašský pozdní sběr 2020

  169 

  Tento Ryzlink vlašský se projevuje vůní po ušlechtilé plísni s hrozinkovým podtónem . Chuť je minerální a rozinková s příjemnou kyselinkou. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně vyzrále rozinky,herbální. Chuť minerální,rozinková. Doporučujeme k sladkovodní ryby, těstovinový salát.

 • Ryzlink vlašský pozdní sběr 2020 Dunajovský kopec

  213 

  Krásný Vlašák z vyhlášené viniční trať pro tuto odrůdu, tedy z Dunajovského kopce. Vínu předal zdejší terroir typickou mineralitu, je krásně živé a svěží, ohraničené příjemnou pikantní kyselinkou. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně harmonická, svěží, květnatá. Chuť živá, ovocná, minerální. Doporučujeme k sladkovodní ryby, jemné omáčky.

 • Ryzlink vlašský pozdní sběr 2021

  341 

  Nádherný suchý minerální Vlašáček, vůně po kandovaném ovoci s kombinací vlašských ořechů. V chuti rozinky a minerály. Vlašák se míchal 6 měsíců na hrubých kvasnicích Jakostní s přívlastkem. Vůně kandované ovoce s kombinací vlašských ořechů. Chuť rozinečka, hodně minerální a dlouhá perzisten. Doporučujeme k grilovaná zelenina / Saláty.

 • Veltlínské zelené kabinetní 2020 – Rosetické

  228 

  Příjemný Veltlínek s vysokou aromatikou po minerálu. Působí velice plně, v chuti je připomínájící smaragdovým Veltlínům z Wachau. Jakostní víno s přívlasktem. Vůně pepřová,minerální. Chuť minerální,pomelo,pepřový závěr. Doporučujeme k polévky,lehké předkrmy.

 • Veltlínské zelené pozdní sběr 2018 Pod Valtickou

  213 

  Lehký a dobře pitelný Veltlín z vinice Pod Valtickou. Filip Mlýnek produkuje obecně výtečná vína a pro Veltlínské zelené to platí dvojnásob. Svěží, ovocné s nádechem zeleného pepře a dobrou perzistencí, takový je tento Veltlín, který si můžete vychutnat při delším posezení s přáteli i ve spojení s lehkými pokrmy. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně výrazná, expresivní, ovocitá. Chuť svěží, lehká, vyvážená, harmonická. Doporučujeme k lehké předkrmy, saláty, těstoviny.