Zobrazen 1. – 32. z 33 výsledků

 • Chardonnay pozdní sběr 2020 Staré

  241 

  Víno jasné žluto zlaté barvy se vyznačuje plnou aromatikou zralého ovoce, zejména tropických plodů jako je mango či papája. V chuti je bohaté, krémové a dlouhotrvající. Krásně doplní sladkovodní ryby a grilovaná světlá masa. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně plná, ovocná, mango. Chuť bohatá, krémová, dlouhá. Doporučujeme k grilovaná drůbež a ryby.

 • Frizzante Svatovavřinecké Rosé 2021

  287 

  Silně perlivé víno. Ve vůni jsou jahody se šlehačkou, chuť je svěží a krásně ovocná. Ideální k bazénu nebo na cestu do Chorvatska. šumivé víno. Vůně jahody se šlehačkou. Chuť svěží a krásně ovocná.

 • Merlot výběr z hroznů 2019

  319 

  100% Merlot od Filipa Mlýnka z vyhlášené trati Valtická. Vůně je intenzivní, připomíná zralé červené a černé bobulovité ovoce s náznakem fialek. Chuť je bohatá, vyvážená s dotekem koření a elegantním závěrem. Doporučujeme k pečeným masům. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně intenzivní, zralé červené ovoce, třešně. Chuť středně plné, zralé peckoviny, elegantní. Doporučujeme k pečená kachna, zvěřina.

 • Mlýnek Frizzante Svatovavřinecké Rosé Kabinetní 2021

  262 

  Silně perlivé víno. Ve vůni jsou jahody se šlehačkou, chuť je svěží a krásně ovocná. Ideální k bazénu nebo na cestu do Chorvatska. Šumivé víno. Vůně jahody se šlehačkou. Chuť svěží a krásně ovocná.

 • Mlýnek Hibernal Pozdní sběr 2022

  269 

  Krasavica k pohledání. Příjemná vůně s dominací grepu a limetky s středně vyžší aromatikou s příjemnou nevtíravostí. Chuť je opěr odvozená od vůně, čili grepy a citrusy v hubě. Ideální na večerní víno Jakostní víno s přívlastkem. Vůně vůně s dominancí grepu a limetky se středně v. Chuť plná ovoce, bílých broskví se silnou kořenito. Doporučujeme k předkrm, mořské plody, ryby.

 • Mlýnek Pálava Pozdní sbě 2022

  288 

  Mandarinka jak v chuti tak i ve vůni, letos samozřejmě extrémě do sucha s příjemným minerálním nádechem až slaností ve vůni. Říkám tomu Original Pávava Mikulovsko. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně aroma přezrálé mandarinky, lehce také kandova. Chuť chuť je plná a extraktivní s medovými tóny. Doporučujeme k asijská kuchyně, dezerty.

 • Mlýnek Pálava Pozdní sběr 2022

  288 

  Mandarinka jak v chuti tak i ve vůni, letos samozřejmě extrémě do sucha s příjemným minerálním nádechem až slaností ve vůni. Říkám tomu Original Pávava Mikulovsko. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně aroma přezrálé mandarinky, lehce také kandova. Chuť chuť je plná a extraktivní s medovými tóny. Doporučujeme k asijská kuchyně, dezerty.

 • Mlýnek Rulandské bílé Pozdní sběr 2021

  288 

  Projevuje se zde krásná extraktivnější, plnější Rulanda. Vůně po papáji a mangu. Chuť je díky ušlechtilé plísni botrytis cinerea olejová, ovocná. Sám Filip Mlýnek o víně: "Tak plné víno jsem ještě z této odrůdy neudělal." Jakostní víno s přívlastkem. Vůně papája a tropické plody. Chuť plná s minerálním podtónem a dlouhým závěrem. Doporučujeme k k uzeným rybám, k pečením, k sýrům s ušlechti.

 • Mlýnek Rulandské bílé Pozdní sběr 2022

  269 

  Naše Rulanda se spíše tlačí do sušených bylin s příjemným nádechem po žlutém melounku , chuť je přezrálá s mikulovskou mineralitou a opět se tam projevuje melounové pyré. Ideální na delší dobu ležení. Jakostní víno s přívlasktem. Vůně květnatou a ovocnou vůni s aroma papáji a tro. Chuť plná se silným minerálním podtónem a dlouhým. Doporučujeme k k uzeným rybám, k sýrům s ušlechtilou plísní.

 • Mlýnek Ryzlink rýnský Kabinetní 2022

  269 

  Frešáček s tóny po reingaustylu , vůně lipového květu s citrusovým nádechem . Chuť příjemně suchá s vyžší senzorickou kyselinkou. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně čerstvá vůně s aroma lipového květu a citruso. Chuť pikantní kyselina s příjemným podtónem minerá. Doporučujeme k lehké letní saláty,rybý pokrmy.

 • Mlýnek Ryzlink rýnský Pozdní sběr 2021

  288 

  Pikantní Rýňák se silnou aromatikou po limetkovém nádechu. Chuť je dlouhá s hodně suchým závěrem. Rýňák je ideální pro milovníky hodně suchých vín. Jakostní víno s přívlaskem. Vůně meruňky, lipový květ. Chuť středně plná, osvěžující s příjemným závěrem. Doporučujeme k lehké letní saláty,rybý pokrmy.

 • Mlýnek Ryzlink rýnský Pozdní sběr 2022

  288 

  Německá přísná genetika Selecta dává každoročně stejný směr našeho RR z Dunajovských kopců. Aromatika opět Reingaustyle, plná lípová vůně se slaným nádechem po botrytis cinnerea. Chuť je středně plná s příjemnou pitelností a silně slaným dojmem na dochuti. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně plná lípová vůně se slaným nádechem po botryt. Chuť středně plná s příjemnou pitelností a silně s. Doporučujeme k sushi, grilované maso.

 • Mlýnek Ryzlink vlašský Pozdní sběr 2022

  288 

  Krásná slaná vůně se středněvyžší aromatikou , chut´ je plná s silně minerálním podtónem po vápenitých spraších . Velice příjemný frešák na aktuální noční drink. Jakostní víno s přívlastekm. Vůně vůně s aroma kandovaných ořechů.. Chuť s pikantní kyselinou a příjemným minerálním p. Doporučujeme k grilovaná,masa, tvrdé sýry.

 • Mlýnek Ryzlink vlašský Pozdní sběr 2022

  288 

  Moooc pěkné víno s dominací ve vůni po botrytických hroznech. Plnáústa s příjemnou kyselinkou a nabušenou dochutí. Ideál na roční leháro někde v archývečku. Jakostní víno s přívlastekm. Vůně koncentrovaná s rozinkovobotrytickým nádechem. Chuť silně minerální s dochutí po kandovaném ovoci. Doporučujeme k ryby, světlá masa, těstoviny.

 • Mlýnek Ryzlink vlašský Výběr z cibéb 2021 0,5l

  313 

  Krásný sladký botrytický Vlašák s vůní po rozinkách, v chuti je minerální s dochutí medovou. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně velmi výrazná, koncentrovaná, exotické ovoce,. Chuť hutná, plná, sladká, exotické ovoce, ananas. Doporučujeme k foie gras, měkké sýry.

 • Mlýnek Veltlínské zelené Pozdní sběr 2022

  269 

  Das ist Wachau. Nádherná mandlová vůně našeho Veltlínečku je neuvěřitelná. Chuť je plná s mandlovominerální dochutí a úžasnou perzistencí. Je to něco mezi smaragdem a těžkým fedespielem. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně mandlová vůně. Chuť plná s mandlovominerální dochutí a úžasnou pe. Doporučujeme k ryba s aromatickými bylinkami.

 • Pálava pozdní sběr 2020

  261 

  Víno má pěknou, sytě žlutou barvu. V ovocné vůni se objevuje aroma přezrálé mandarinky, lehce také kandovaných broskví. Chuť je plná a extraktivní s medovými tóny. Fermentace v nerezových tancích Jakostní víno s přívlastkem. Vůně kandované ovoce,mandarinka. Chuť medové tony,tropické ovoce. Doporučujeme k asijská kuchyně,sladší sorbet.

 • Pálava výběr z bobulí 2020

  261 

  Víno má pěknou, sytě žlutou barvu. V ovocné vůni se objevuje aroma přezrálé mandarinky, lehce také kandovaných broskví. Chuť je plná a extraktivní s medovými tóny. Fermentace v nerezových tancích Jakostní víno s přívlastkem. Vůně kandované ovoce,mandarinka. Chuť medové tony,tropické ovoce. Doporučujeme k asijská kuchyně,sladší sorbet.

 • Pálava výběr z bobulí 2020 Svidrung

  261 

  Krásná velmi sladká Pálava vyvážená pevnou kyselinou, projevuje se velmi zralým ovocem, zejména citrusy, její chuť je bohatá, mohutná. Velmi dobře svým sladkým svěžím tělem doplní výrazné sýry s modrou plísní. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně bohatá, přezrálé citrusy, kandované ovoce. Chuť plná, extraktivní, medová. Doporučujeme k dezerty, sýry s modrou plísní.

 • Pálava výběr z bobulí 2021 sladká

  341 

  Milovníci sladkých vín budou nadprůměrně spokojeni. Krásná nabušená Pálavěnka s aroma po přezrálých mandarinkách s moštovým nádechem. Chuť extrémně plnosladká s ovocnou až rozinkovou charakteristikou. Výběr z bobulí. Vůně přezráléh mandarinky s moštovým nádechem.. Chuť extrémně plnosladká s ovocnou až rozinkovou c. Doporučujeme k asijská kuchyně,dezerty.

 • Pálava výběr z bobulí 2021 suché

  341 

  Totál Botrytis aroma po rozinkách a líčí. V puse hodně silná olejovitost s dlouhou perzistencí s kombinací medového plástu. Výběr z bobulí. Vůně aroma po rozinkách a liči. Chuť silná olejovitost s dlouhou perzistencí s kom. Doporučujeme k asijská kuchyně, zrající sýr, dezerty.

 • Rulandské bílé pozdni sběr 2021

  341 

  Projevuje se zde krásná extraktivnější, plnější Rulanda. Vůně po papáji a mangu. Chuť je díky ušlechtilé plísni botrytis cinerea olejová, ovocná. Sám Filip Mlýnek o víně: "Tak plné víno jsem ještě z této odrůdy neudělal." Jakostni s přívlastkem. Vůně papája a tropické plody. Chuť plná s minerálním podtónem a dlouhým závěrem. Doporučujeme k k uzeným rybám, k pečením, k sýrům s ušlechti.

 • Ryzlink rýnský pozdní sběr 2020 Valtická

  213 

  100% Rýňák od Filipa Mlýnka z vyhlášené trati Valtická zaujme už svou krásnou zlatavou barvou. Typickou citrusovou vůni s tóny lipového květu doplňuje vyvážená chuť s pikantní kyselinkou a příjemnou mineralitou. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně odrůdová, citrusy, lipový květ. Chuť vyvážená, svěží, minerální. Doporučujeme k sladkovodní ryby, drůbež.

 • Ryzlink rýnský pozdni sběr 2021

  341 

  Pikantní Rýňák se silnou aromatikou po limetkovém nádechu. Chuť je dlouhá s hodně suchým závěrem. Rýňák je ideální pro milovníky hodně suchých vín. Jakostní s přívlaskem. Vůně meruňky, lipový květ. Chuť středně plná, osvěžující s příjemným závěrem. Doporučujeme k lehké letní saláty,rybý pokrmy.

 • Ryzlink rýnský pozdní sběr Staré

  261 

  Noblesní Ryzlink rýnský s mírným zbytkovým cukrem a pověstnou křupavou kyselinkou. Víno je svěží, příjemně plné, hladké, s robustní strukturou a neskonalou délkou. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně citrusová s tóny lipového květu. Chuť svěží, vyvážená, dlouhý minerální závěr. Doporučujeme k mořské plody, ryby, tvrdé a polotvrdé sýry.

 • Ryzlink vlašský pozdní sběr 2020

  169 

  Tento Ryzlink vlašský se projevuje vůní po ušlechtilé plísni s hrozinkovým podtónem . Chuť je minerální a rozinková s příjemnou kyselinkou. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně vyzrále rozinky,herbální. Chuť minerální,rozinková. Doporučujeme k sladkovodní ryby, těstovinový salát.

 • Ryzlink vlašský pozdní sběr 2020 Dunajovský kopec

  213 

  Krásný Vlašák z vyhlášené viniční trať pro tuto odrůdu, tedy z Dunajovského kopce. Vínu předal zdejší terroir typickou mineralitu, je krásně živé a svěží, ohraničené příjemnou pikantní kyselinkou. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně harmonická, svěží, květnatá. Chuť živá, ovocná, minerální. Doporučujeme k sladkovodní ryby, jemné omáčky.

 • Ryzlink vlašský pozdní sběr 2021

  341 

  Nádherný suchý minerální Vlašáček, vůně po kandovaném ovoci s kombinací vlašských ořechů. V chuti rozinky a minerály. Vlašák se míchal 6 měsíců na hrubých kvasnicích Jakostní s přívlastkem. Vůně kandované ovoce s kombinací vlašských ořechů. Chuť rozinečka, hodně minerální a dlouhá perzisten. Doporučujeme k grilovaná zelenina / Saláty.

 • Veltlínské zelené kabinetní 2020 – Rosetické

  228 

  Příjemný Veltlínek s vysokou aromatikou po minerálu. Působí velice plně, v chuti je připomínájící smaragdovým Veltlínům z Wachau. Jakostní víno s přívlasktem. Vůně pepřová,minerální. Chuť minerální,pomelo,pepřový závěr. Doporučujeme k polévky,lehké předkrmy.

 • Veltlínské zelené pozdní sběr 2018 Pod Valtickou

  213 

  Lehký a dobře pitelný Veltlín z vinice Pod Valtickou. Filip Mlýnek produkuje obecně výtečná vína a pro Veltlínské zelené to platí dvojnásob. Svěží, ovocné s nádechem zeleného pepře a dobrou perzistencí, takový je tento Veltlín, který si můžete vychutnat při delším posezení s přáteli i ve spojení s lehkými pokrmy. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně výrazná, expresivní, ovocitá. Chuť svěží, lehká, vyvážená, harmonická. Doporučujeme k lehké předkrmy, saláty, těstoviny.

 • Veltlínské zelené pozdní sběr 2020 – Dunajovský kopec

  228 

  Víno světle žluté barvy se zelenkavými odlesky. Ve vůni dominuje čerstvě rozemletý pepř. Chuť je kořenitá s pikantní kyselinou a opět s pepřovým nádechem. Jakostní víno s přívlasktem. Vůně kořenitost,citrusy. Chuť minerální,pomelo,pepřový závěr. Doporučujeme k studené polévky,lehké předkrmy.

 • Veltlínské zelené pozdní sběr 2020 – U Venuše

  169 

  Veltlín je příjemný s vysokou mineralitou po pálavské vápenci, chuť je smetanovo – smaragdová. Působí velice frešově a pobízí k častému popíjení. Jakostní víno s přívlasktem. Vůně pomelo,citrosvá kura. Chuť minerální,lipový květ. Doporučujeme k letní drink,rybí pokrmy.