Zobrazuji všech 11 výsledků

 • Vican Chardonnay Pozdní sběr 2020 Edice Roden

  344 

  Polosuché Chardonnay z edice Karla Rodena nejen pro filmové fanoušky, ale i pro všechny milovníky dobrého vína. V nasládlé vůni můžete hledat drobné zahradní ovoce, které přechází do vyvážené chuti s dlouhou perzistencí. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně mandle,oříšky,vanilka. Chuť harmonická,štavnatá,ovocná. Doporučujeme k mořské plody, sushi, tvrdé a polotvrdé sýry.

 • Vican Chardonnay Výběr z hroznů 2020

  296 

  Chardonnay pochází z Burgunska a ve světě slouží často k výrobě cuvée, třeba i pro výrobu šampaňského. Medová barva se zlatými odlesky. Mohutná vůně žlutého ovoce, podpořená o ušlechtilé dřevo, vanilku a karamel. Šťavnatá minerální chuť, s dotykem kandovaného ovoce a jemného dřeva. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně mandle, oříšky, vanilka. Chuť štavnaté, harmonická, tóny dřeva. Doporučujeme k rizoto, mořské plody, tvrdé sýry.

 • Vican Degustační dárkový set PRE MOJEHO 6×0,25l

  512 

  Dárkový set z kartonu a 6 lahví. Dárkový set obsahuje: Rulandské modré rosé – kabinetní – polosuché Ryzlink vlašský – pozdní sběr – suché Chardonnay – pozdní sběr – polosuché Merlot – pozdní sběr – suché Merlot rosé – kabinetní – suché Ryzlink rýnský – výběr z hroznů – suché

 • Vican Degustační dárkový set PRE MOJU 6×0,187l

  428 

  Dárkový set 6 lahví o obsahu 0,187l Sada obsahuje: Merlot rosé – kabinetní – suché Frankovka – pozdní sběr – suché Sylvánské zelené – pozdní sběr – suché Sauvignon – kabinetní – suché Pálava – pozdní sběr – polosuché Frankovka rosé – pozdní sběr – polosuché

 • Vican Merlot Rosé Kabinetní 2020

  184 

  Jakostní s přívlastkem kabinetní. Vůně pikatní,rybízový list,zahradní ovoce. Chuť bohatá,plná višnový závěr. Doporučujeme k malinový sorbet,lehký letní drink.

 • Vican Muškát žlutý Pozdní sběr 2021

  246 

  Muškát žlutý je jedna z nejstarších odrůd révy vinné vůbec. pochází pravděpodobně z Malé Asie a do Evropy se dostala díky Féničanům. Ve starém Římě byla považována ze nejušlechtilejší odrůdu a právě i díky římským legiím se dostala až k nám na Moravu. Světle žlutozelená barva. Muškátová vůně podtržená lehkou kořenitostí s ovocem. Chuť je šťavnatá, osvěžující s náznakem grepu. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně ovocná ,kořenitá. Chuť šťavnatá, osvěžující s náznakem grepu. Doporučujeme k toto víno se skvěle hodí k lehkým ovocným dez.

 • Vican Pálava Pozdní sběr 2021

  261 

  Pálava patří mezi nejoblíbenější odrůdy u nás. Víno s jemně zlatavou barvou, kterému dominuje květnatá vůně růží a heřmánku. Chuť je šťavnatá, plná mandarinek, pomerančů a limetky. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně růže, heřmánek. Chuť mandarinky, liči, růže. Doporučujeme k kozí sýr, sladší úprava masa.

 • Vican Ryzlink rýnský Pozdní sběr 2020

  242 

  Ryzlink rýnský je jednou z nejušlechtilejších odrůd révy vinné. Dává komplexní, plná vína, která jsou často předurčená k dlouhému zrání na láhvi. Světle žlutá barva se zelenými paprsky. Příjemná vůně čerstvých jablek a přezrálých hrušek. Chuť je výrazná, šťavnatá, s limetkovou kyselinou a minerální dochutí. Jakostní víno s přívlastkem.

 • Vican Sylvánské zelené Pozdní sběr 2020

  251 

  Jemně zelená barva s třpytivými zlatými odlesky. Citrusová vůně je doplněna o zahradní ovoce. Chuť je impulzivní, plná, s vyváženým zbytkovým cukrem a osvěžující kyselinkou. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně ovocná, citrusy, zahradní plody. Chuť plná, vyvážená, osvěžující. Doporučujeme k pečená drůbež, zeleninové pokrmy.

 • Vican Tramín červený Výběr z hroznů 2020

  276 

  Elegantní víno se zlatavou barvou a vyšší viskozitou. Příjemná vůně vánočního koření a ušlechtilého dřeva s nádecham růže. Chuť rozvíjí vůni a je doplněná o zralé letní peckoviny. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně expresivní, bohatá, růže, vánoční koření, nád. Chuť plná, ovocně kořenitá, dlouhá. Doporučujeme k asijská a indická kuchyně, Reshmi Kabab.

 • Vican Veltlínské zelené Pozdní sběr 2020

  242 

  Tento Veltlín z rodinného vinařství Vican má ovocnou vůni citrusových plodů, které můžeme vnímat i v chuti, jež dotváří kořenitý buket. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně ovocná, limetkovo-citrusová. Chuť zelené jablíčko, kořenitý buket. Doporučujeme k vepřová pečínka, liotový sorbet.