Zobrazuji všech 12 výsledků

 • Cider Cask Finish Tullamore DEW

  571 

  Tullamore D.E.W. Cider Cask se vyrábí pouze v době sklizně jablek v Irsku. Vybíráme ta nejkvalitnější jablka, ještě čerstvá je lisujeme, a to je začátek procesu, při kterém z nich po malých dávkách vyrábíme cider. Vylisovanou šťávu několik měsíců uchováváme v dubových sudech. Jak cider fermentuje, kyselé a zároveň sladké tóny prostupují sudy na bourbon a vytvářejí složité vrstvy vůní a chutí, které se bohatě vyplácejí. Náš Master Blender pak odsaje všechen fermentovaný cider a na další tři měsíce ho nahradí drahocennou Tullamore D.E.W. Výsledkem je výjimečná a ušlechtilá irská whiskey, pravá esence Irska s tóny vypáleného dubu stříknutými sladkým ciderem, která zaujme a potěší vytříbený jazyk skutečných milovníků irské whiskey. Irská whisky.

 • Tullamore Dew + sklo 0,7l

  523 

  Tradiční Tullamore Dew je třikrát destilovaná irská whiskey. Charakterizuje ji příjemná a jemná sladovitost spolu s jantarovou barvou. Ve vůni i chuti můžeme najít tóny citrusů, koření a vanilky doplněné o náznak páleného dřeva, který získává díky dlouhému zrání v dubových sudech. Lze ji pít samotnou nebo v míchaných koktejlech. Rovněž skvěle funguje v tradičně připravené irské kávě. Irská whiskey.

 • Tullamore Dew 0,350l 40%

  277 

  Tradiční Tullamore Dew je třikrát destilovaná irská whiskey. Charakterizuje ji příjemná a jemná sladovitost spolu s jantarovou barvou. Ve vůni i chuti můžeme najít tóny citrusů, koření a vanilky doplněné o náznak páleného dřeva, který získává díky dlouhému zrání v dubových sudech. Lze ji pít samotnou nebo v míchaných koktejlech. Rovněž skvěle funguje v tradičně připravené irské kávě. Irská whiskey. Vůně sladkých citrusů, zelených jablíček a vanilky. Chuť čerstvé ovoce,opálené dřevo a sladká vanilka.

 • Tullamore Dew 0,35l 40%

  277 

  Tradiční Tullamore Dew je třikrát destilovaná irská whiskey. Charakterizuje ji příjemná a jemná sladovitost spolu s jantarovou barvou. Ve vůni i chuti můžeme najít tóny citrusů, koření a vanilky doplněné o náznak páleného dřeva, který získává díky dlouhému zrání v dubových sudech. Lze ji pít samotnou nebo v míchaných koktejlech. Rovněž skvěle funguje v tradičně připravené irské kávě. Irská whiskey. Vůně sladkých citrusů, zelených jablíček a vanilky. Chuť čerstvé ovoce,opálené dřevo a sladká vanilka.

 • Tullamore Dew 0,7l

  451 

  Irská whisky.

 • Tullamore Dew 12let 0,7l

  952 

  Tullamore Dew 12letá je pečlivě vybranou směsí starých irských whiskey – plná komplexních chutí, perfektně zvolená tak, aby poskytovala exkluzivní posezení s nápojem plným hloubky, charakteru a zralosti. Dvanáctileté whiskey Tullamore Dew mají kromě obilných také velmi vysokou koncentraci. Irská whisky.

 • Tullamore Dew 14yo Single malt

  1 393 

  Tullamore D.E.W. 14yo je irská single malt whiskey, která má deklarované stáří minimálně 14 let. Je výjimečná svojí sladkostí, komplexností a jemností. Vyráběna trojí destilací dozrává postupně ve čtyřech druzích sudů. Každý sud je jiný, takže každý dává této single malt whiskey jinou ze svých vlastností, což jí dodává na hloubce a harmonii. Irská whisky. Vůně zralá jablka, sladké citrusy a lehký dotek tr. Chuť bohatá a sladká s ovocnými a dubovým tony.

 • Tullamore Dew 1l

  579 

  Tradiční Tullamore Dew je třikrát destilovaná irská whiskey. Charakterizuje ji příjemná a jemná sladovitost spolu s jantarovou barvou. Ve vůni i chuti můžeme najít tóny citrusů, koření a vanilky doplněné o náznak páleného dřeva, který získává díky dlouhému zrání v dubových sudech. Lze ji pít samotnou nebo v míchaných koktejlech. Rovněž skvěle funguje v tradičně připravené irské kávě. Irská whisky. Vůně jemná, kořeněná. Chuť tóny vanilky, citrusu, koření. Doporučujeme k do míchaných nápojů.

 • Tullamore Dew Crock 0,7l

  1 020 

  Originální irská blended whiskey, která je známa svou trojnásobní destilaci. Nádherný zážitek umocní servírování z dárkového porcelánového džbánku. Irská whisky.

 • Tullamore Dew Honey 0,7l

  410 

  Tradiční Tullamore Dew je třikrát destilovaná irská whiskey. Charakterizuje ji příjemná a jemná sladovitost spolu s jantarovou barvou. Ve vůni i chuti můžeme najít tóny citrusů, koření a vanilky doplněné o náznak páleného dřeva, který získává díky dlouhému zrání v dubových sudech. Lze ji pít samotnou nebo v míchaných koktejlech. Rovněž skvěle funguje v tradičně připravené irské kávě. Irská whisky.

 • Tullamore Dew Honey 0,7l

  449 

  Tuhle klasickou irskou whisky přilákal lahodný český med. A vůbec se jí nemůžete divit. Česká republika patří v počtu včelařů na jeden metr čtvereční k absolutní světové špičce. Protože jde většinou o malé nezávislé včelaře, skvělá chuť a vysoká kvalita medu (a whisky) je zaručená. Tullamore Dew Honey je třikrát destilovaný blend, který zrál v sudech po bourbonu a sherry. Už tak uhlazená vůně a chuť byla ještě zjemněna poctivým českým medem. Tenhle whisky likér s lehkými náznaky vanilky je sladký od prvního do posledního doušku. Tak se nechte pohladit okouzlující Tullamore Dew Honey. Irská whisky. Vůně jemná,medová. Chuť vanilka,med,sherry.

 • Tullamore Dew XO 0,7l

  572 

  Originální whisky od světoznámého výrobce Tullamore Dew. Tato whisky reprezentuje spojení toho nejlepšího z Irska a Karibiku – zrála totiž v sudech po karibských rumech Demerara. To jí dodává unikátní projev po exotickém ovoci a koření. Ve vůni můžeme najít vanilku, zralé citrusy a jemné kořeněné tóny s dotekem dubu. Chuť je krémová s tóny zralých banánů, karamelu, pražených oříšků a sušeného ovoce. Závěr je dlouhý a sladký. Irská whisky. Vůně vanilka, zralé citrusy, kořeněné tóny. Chuť intenzivní, zralé banány, karamel. Doporučujeme k digestiv, rozmanité koktejly.