Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • Rulandské šedé pozdní sběr 2016

  263 

  Rulanda šedá krásné výrazné zlatožluté barvy se vyznačuje bohatovou aromatikou květin a zralého šťavnatého ovoce. Jeho chuť je plná, extraktivní, s nádechem karamelových tónů. Díky svému bohatému tělu se výborně gastronomicky hodí k výrazně kořeněným pokrmům, například asijské kuchyně. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně květnatá, zralé ovoce, ananas. Chuť plná, extraktivní, karamel. Doporučujeme k tučná masa, kořeněná jídla.

 • Ryzlink rýnský kabinetní

  311 

  Jedinečné víno vyrobené z hroznů pocházejících z vinic starých 30 let. Kabinetní Ryzlink má výrazný, svěží projev, v němž dominantní ovocné tóny doplňuje kořenitost a mineralita v závěru. V roce 2018 získalo zlatou medaili a stalo se šampionem v Národní soutěži vín pro oblast Čechy. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně expresivní, ovocitá, med, pečený zázvor. Chuť svěží, elegantní, kořenitá, minerální. Doporučujeme k uzené ryby, tepelně upravené sýry, těstoviny.

 • Ryzlink rýnský výběr hroznů

  239 

  Jedinečné víno vyrobené z hroznů pocházejících z vinic starých 30 let. Kabinetní Ryzlink má výrazný, svěží projev, v němž dominantní ovocné tóny doplňuje kořenitost a mineralita v závěru. Jakostní víno s přívlastkem.