Zobrazen 1. – 16. z 33 výsledků

 • Cabernet sauvignon pozdní sběr 2020

  266 

  Cabernet Sauvignon patří nejoblíbenější červená vína na světě, dává totiž vína plné barvy, s výraznou vůní i chutí. Purpurově fialová barva. Mohutná nasládlá vůně přezrálého lesního ovoce s lehkým nádechem kouře. Lahodná chuť borůvek a rybízu je obohacená o jemný dotyk vanilky. Jakostní víno s přívlastkem.

 • Chardonnay pozdní sběr Edice Roden

  344 

  Polosuché Chardonnay z edice Karla Rodena nejen pro filmové fanoušky, ale i pro všechny milovníky dobrého vína. V nasládlé vůni můžete hledat drobné zahradní ovoce, které přechází do vyvážené chuti s dlouhou perzistencí. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně mandle,oříšky,vanilka. Chuť harmonická,štavnatá,ovocná. Doporučujeme k mořské plody, sushi, tvrdé a polotvrdé sýry.

 • Chardonnay pozdní sběr Edice Roden 2018

  343 

  Polosuché Chardonnay z edice Karla Rodena nejen pro filmové fanoušky, ale i pro všechny milovníky dobrého vína. V nasládlé vůni můžete hledat drobné zahradní ovoce, které přechází do vyvážené chuti s dlouhou perzistencí. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně podmaniá, harmonická, ovocitá. Chuť střední tělo, dominuje drobné zahradní ovoce,. Doporučujeme k mořské plody, sushi, tvrdé a polotvrdé sýry.

 • Chardonnay výběr z hroznů

  395 

  Medailemi ověnčené Chardonnay v provedení s vyšším přírodním zbytkovým cukrem, který je vyvážen pikantní kyselinkou. Vysoká intenzita vína je umocněna využitím cibéb podporující mohutnost vína a dodávající mu botrytické tóny. Vzniká nesmírně komplexní a ušlechtilé Chardonnay s tóny medu, kandovaného ovoce a neutuchající perzistencí. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně výrzanější, hluboká, ovocně medová. Chuť ušlechtilá, tělnatá, vrstevnatá, kandované ov. Doporučujeme k creme brulée, paštiky, sýry s modrou plísní.

 • Chardonnay výběr z hroznů

  299 

  Medailemi ověnčené Chardonnay v provedení s vyšším přírodním zbytkovým cukrem, který je vyvážen pikantní kyselinkou. Vysoká intenzita vína je umocněna využitím cibéb podporující mohutnost vína a dodávající mu botrytické tóny. Vzniká nesmírně komplexní a ušlechtilé Chardonnay s tóny medu, kandovaného ovoce a neutuchající perzistencí. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně výrzanější, hluboká, ovocně medová. Chuť ušlechtilá, tělnatá, vrstevnatá, kandované ov. Doporučujeme k creme brulée, paštiky, sýry s modrou plísní.

 • Chardonnay Výběr z hroznů 2020

  296 

  Chardonnay pochází z Burgunska a ve světě slouží často k výrobě cuvée, třeba i pro výrobu šampaňského. Medová barva se zlatými odlesky. Mohutná vůně žlutého ovoce, podpořená o ušlechtilé dřevo, vanilku a karamel. Šťavnatá minerální chuť, s dotykem kandovaného ovoce a jemného dřeva. Jakostní s přívlastkem. Vůně mandle,oříšky,vanilka. Chuť štavnaté, harmonická, tony dřeva. Doporučujeme k rizoto,mořské plody, tvrdé sýry.

 • Degustační dárkový set na sobotu 6×0,25l

  599 

  Tohle tu ještě nebylo! Originální dárek pro vašeho partnera, kámoše, strejdu, tchána, dědu či třeba učitele v autoškole – degustační set šesti lahví o objemu 0,25 l v dárkovém balení. Chodí v sobotu vždycky do hospody? Tak s naším degustačním setem už nebude!
  Dárkový set obsahuje:
  Ryzlink vlašský (suché)
  Ryzlink rýnský (suché)
  Chardonnay (polosuché)
  Rulandské šedé (suché)
  Pálava (suché)
  Sylvánské zelené (suché)

 • Degustační dárkový set na středu 6×0,187l

  499 

  Tohle tu ještě nebylo! Originální dárek pro vaši partnerku, kámošku, tetu, tchýni, babičku či třeba učitelku vašich dětí – degustační set šesti lahví o objemu 0,187 l v dárkovém balení. Bolí ji ve středu vždycky hlava? Tak s naším degustačním setem už nebude!
  Obsah středečního setu pre ňu:
  Sauvignon (suché)
  Frankovka (suché)
  Muškát moravský (polosuché)
  Rulandské šedé – moravský kaštan (suché)
  Pálava – moravský dub (suché)
  Sylvánské zelené – moravský akát (suché)

 • Degustační dárkový set PRE MOJEHO 6×0,25l

  599 

  Dárkový set z kartonu a 6 lahví. Dárkový set obsahuje: Rulandské modré rosé – kabinetní – polosuché Ryzlink vlašský – pozdní sběr – suché Chardonnay – pozdní sběr – polosuché Merlot – pozdní sběr – suché Merlot rosé – kabinetní – suché Ryzlink rýsnký – výběr z hroznů – suché

 • Degustační dárkový set PRE MOJU 6×0,187l

  499 

  Dárkový set 6 lahví o obsahu 0,187l Sada obsahuje: Merlot rosé – kabinetní – suché Frankovka – pozdní sběr – suché Sylvánské zelené – pozdní sběr – suché Sauvignon – kabinetní – suché Pálava – pozbní sběr – polosuché Frankovka rosé – pozdní sběr – polosuché

 • Frankovka pozdní sběr 2018

  250 

  Temně červená, rubínové barva. Kořenitá, ovocná vůně, podbarvená dřevitými tóny. Chuť je plná s dlouhou perzistencí. Dominují prvky černého rybízu, angreštu a malin. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně kořenitá, ovocná, dotek dřeva. Chuť plná, dlouhá, černý rybíz, angrešt, maliny. Doporučujeme k pečeně, hovězí ragú, zrající sýry.

 • Frankovka pozdní sběr 2020

  256 

  Frankovka je velmi stará odrůda pocházející s největší pravděpodobností z Německa. Tato odrůda často zraje v barikových sudech, aby získala větší plnost. Temně červená, rubínová barva. Kořenitá, ovocná vůně, podbarvená dřevitými tóny. Chuť je plná s dlouhou perzistencí. Dominují prvky černého rybízu, angreštu a malin. Jakostní víno s přívlastkem.

 • KvevriFranz Kabernet 2019

  343 

  Jakostní víno. Vůně lehce ovocitá. Chuť maliny, ostružiny a borůvky. Doporučujeme k k dančímu či jelenímu guláši..

 • Merlot Kaštan pozdní sběr 2019

  296 

  Víno má sytě granátovou barvu, vůně je příjemně ovocná a chuť komplexní s tóny dřeva. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně vyvážerná,ovocná. Chuť ovocná, dřevitá. Doporučujeme k k vepřové panence v pepřové omáčce.

 • Merlot rosé kabinetní 2020

  184 

  Jakostní s přívlastkem kabinetní. Vůně pikatní,rybízový list,zahradní ovoce. Chuť bohatá,plná višnový závěr. Doporučujeme k malinový sorbet,lehký letní drink.

 • Muškát žlutý pozdní sběr

  246 

  Zlatavé víno se zelenkavými odlesky. Dlouhá vůně rozkvetlé louky s příměsí ovoce. Chuť je muškátová, plná koření a limetky. Výborně se hodí k ovoci a lehkým dezertům. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně svěží, bohatá, rozkvetlá louka, citrusy. Chuť plná, ovocně kořenitá, limetka. Doporučujeme k lehké ovocné dezerty.