Zobrazuji všech 10 výsledků

 • Rivere du Mat „Millesimme” 2006 Aged Réunion 43% 0.7 L

  1 675 

  Tento rum destilovaný v roce 2006 nabízí ovocné a kořenité nuance. Ve vůni jsou tóny džemu z červeného ovoce zahaleny do jemné dřevitosti. Při otevření se vůně perníku mísí s vůní světlého tabáku . Chuť vyjadřuje určitou hladkost. Složitost tohoto rumu se odráží v rozvinutí jeho aromatické palety: macerované ovoce, procházející tóny čerstvé třtiny, to vše umocněné nádechem koření. Jeho závěr je dlouhý a vytrvalý. Červené ovoce ustupuje více rostlinným tónům, které přinášejí lehkost a svěžest. Rum. Vůně tabák,třesně dřevitost. Chuť tabák,tmavá čokoláda ,dlouhá.

 • Riviere Arrangé Noix de Coco Torréfiée 35% 0,7l

  575 

  Vyrobeno z rumu Riviere du Mât, macerovaného kokosu a vybraného koření. Arrangé Coco si můžete vychutnat čistý nebo na ledu. Rum. Vůně kokos, exotické koření. Chuť pečené lískové oříšky. Doporučujeme k čistý nebo na ledu..

 • Riviere Du Mat 0,7 L 35% Ananas Caramélisé

  575 

  Barva: Jantarová s měděnými odlesky Aroma: Čerstvý ananas v kombinaci se sladkostí dezertu Chuť: Líbivá, aromatická s tóny exotického ovoce Destilace Lihovar vyrábí rumy z melasy z plantáží cukrové třtiny na vulkanické půdě, která v kombinaci s čistou vodou řek z východu přinese do fází fermentace a destilace jedinečné aromatické tóny odhalující veškerou bohatost výrazu terroir Reunion Rum. Vůně Čerstvý ananas,desert. Chuť exotické ovoce, jemná plná.

 • Riviere du Mat 2003 Single Cask 0,7 l

  1 970 

  Riviere du Mat „Grand Millesimme Single cask” je limitovaná edice single cask rumu. Plnění sudů v roce 2003, lahvováno v roce 2020. Rum je výsledkem pomalého a zvládnutého snižování tropického klimatu, aby byla zachována aromatická esence vyvinutá v průběhu času. Nabízí dřevitou chuť s jasnými tóny břízy, které se obdivuhodně rozplývají s akcenty zralého ovoce. Rum. Vůně vanilka a kokos, pomerančová kůra. Chuť sladké koření,kokos, karemel.

 • Riviere du Mat agricole Ambre Double 45% vol. 0.70L

  984 

  Tradiční zlatý rum z palírny Riviere Du Mat založené na ostrově Reunion v roce 1886, dostařovaný v sudech po Bourbonu Rum. Vůně jemná,rozinky,káva. Chuť burbon,hořká čokoláda,bobulové ovoce.

 • Riviere du Mat Arrangé Banane Vanillée 0,7 35%

  575 

  Riviere du Mât využívá know-how svých předků na Arrangé Rums a vytváří novou řadu dostupnou ve čtyřech variacích. Míchá se z rumu Riviere du Mât, infuzí například vanilkových lusků, kokosu, ananasu a jiného tropického ovoce, vybraných koření. Riviere Du Mat Arrangé si můžete vychutnat čistý nebo na ledu, ale také v různých letních koktejlech. Rum. Vůně flambovaný banán s dotekem vanilky. Chuť kulatá, jemná.

 • Riviere du Mat Arrange Mango Passion 0.7l 35%

  575 

  Skvělý Riviere du Mat Arrangé je založen na stejnojmenném rumu a snoubí v sobě klasickou chuť rumu z ostrova Reunion s tropickou chutí ovoce mango a maracuja. Vzniká tak neotřelá kombinace, která překvapí svěží chutí. Skvělý je zejména do koktejlů, nicméně radost udělá i milovníkům sladších destilátů, ideálně podáváný na ledu. Rum. Vůně tropické ovoce. Chuť mango a maracuja, annas. Doporučujeme k do koktejlů nebo na ledu.

 • RIVIERE DU MAT BLACK SPICED 0,7 L 35%

  503 

  Riviere du Mat Black Spiced je černý rum z palírny Riviere du Mât v 70 cl láhvi, se směsí koření a vanilky. Skvěle se kombinuje se zázvorovým pivem nebo colou. Rum. Vůně jemná s kořeněnými tóny a macerovaným sušeným. Chuť gurmánská a plná, koření s nádechem vanilky.

 • Riviere du Mat Grande Reserve 40% 0,7 L

  955 

  Riviere du Mat Grande Reserve je rum pocházející z ostrova z Reunion a je míchaný z velmi dobře vyzrálých rumů, kde nejmladší z těchto má 6 let a nejstarší i 30, převládají 12 – 15 leté rumy. Destiluje se z čerstvé třtinové šťávy, což zaručuje bohatou chuť a intenzivní aroma. Rum. Vůně vanilka, marcipán, sladkém koření. Chuť pepřové tóny, muškátový oříšek,sladký závěr.

 • RIVIERE du MAT OPUS 5 43% 0,7l

  1 575 

  Opus 5 years Riviere du Mât je dokonalou kombinací 5 rumů speciálně vybraných tak, aby vám nabídly výjimečný rum, který potěší i ty nejlepší mlsné jazýčky. Zraje v dubových sudech po dobu minimálně 6 let. Průměrný věk: 8 let. Rum. Vůně med,květiny, sušené hrozny,mandle. Chuť kandované ovoce,perník s medem.