Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • Remedy Elixir 34%

  556 

  Remedy Elixir je prémiový rumový likér. Jeho základem je panamský rum, který zrál v dubových sudech až sedm let. Ve vůni rozpoznáme vlašský ořech, kokos a exotické koření. Chuť je jemná s tóny vanilky, karamelu, pomeranče a medu Rum. Vůně vlašský ořech, kokos a exotické koření. Chuť jemná s tóny vanilky, karamelu, pomeranče a m. Doporučujeme k do drinků,samotný.

 • Remedy Pineapple 40%

  556 

  Remedy Pineapple je blend karibských rumů obohacený o přírodní esenci z ananasové šťávy. Chuť je lehce nasládlá a kořeněná zároveň, s nádherně vyváženými a výraznými tóny ananasu. Příjemně dlouhý závěr s nádechem vanilky. Rum. Vůně obohacený o přírodní esenci z ananasové šťávy. Chuť nasládlá a kořeněná zároveň ,ananas.

 • Remedy Spiced 41.5%

  595 

  Ve dvacátých letech minulého století vládla v Americe prohibice a alkohol bylo možno legálně koupit pouze na lékařský předpis. Tento „lék“ kombinující rum a koření, si každý lékárník připravoval dle vlastní receptury. Tak vznikla kategorie „Spiced Rum“, neboli kořeněné rumy. Legenda praví, že Remedy Spiced Rum byl jedním z nich. (Remedy = angl. lék). Dnes je Remedy Spiced Rum blend rumů pocházejí z Dominikánské republiky, Trinidadu a Tobaga a Barbadosu. Každý z těchto rumů zrál nějaký čas v dřevěných sudech předtím, než byl smíchán s ostatními. Nakonec je Remedy obohacen o koření dle originální receptury Rum. Vůně kombinace kořeněných a sladkých tónů. Chuť tóny pomerančové kůry, vanilky, skořice a špe. Doporučujeme k doporučuje se pít čistý nebo v mix drincích..