Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • Quiet Man 8y 46%

  904 

  Osmiletá single malt irská whiskey, která si nejprve poležela v sudech po bourbonu a poté dozrála v sudech po olorosso sherry. Díky tomuto rafinovanému způsobu výroby získala na eleganci a rozmanistoti ve vůni i chuti. Obilný destilát. Vůně po třešních a sladkého koření. Chuť dlouhá a kořeněná. Doporučujeme k digestiv, do kvalitních koktejlů, lehké doutn.

 • Quiet Man Imperial Stout Cask 43%

  822 

  Raritní blendovaná irská whiskey vyráběná k poctě legendárního barmana Johna Mulgrewa. Proces zrání whiskey probíhal v sudech po bourbonu, avšak poté bylo využito neotřelého přístupu a byla na dobu deseti měsíců dána do sudu po pivu typu Imperial Sout. Díky tomu získala svůj jedinečný charakter. Obilný destilát. Vůně slad, švestkový džem, karamel. Chuť čistá, jemná, zakulacená. Doporučujeme k digestiv, do kvalitních koktejlů.

 • Quiet Man Traditional Blend 40%

  664 

  Ručně míchaná irská whiskey s vybalancovaným chuťovým profilem. Na patře je cítit kořeněná chuť se špetkou dubového dřeva a vanilky, kterou získala zrání v sudech po bourbonu. Obilný destilát. Vůně čerstvého tropického ovoce a medu. Chuť vanilkový krém s pepřovými tóny. Doporučujeme k digestiv, luxusní koktejly.