Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • Presidente 15 let 0,7l

  878 

  Kombinace až 15letých rumů, které zrály v sudech po bourbonu a dozrávaly v silně vypálených sudech po sherry. Je jantarové až mahagonové barvy. Nabízející výraznější sladké ovocné aroma třtinového karamelu a čokolády.

 • Presidente Aňos 23 solera 0,7l

  1 127 

  23letý rum, který zrál v sudech po bourbo-nu a dozrával v silně vypálených sudech po sherry. Barva je tmavě mahagonová až třešňová. Vůně je silná zemitá až kořenitá, z počátku postupně přechází do tónů medu, vanilky, tmavého karamelu a rozinek. Chuť působí spíše sladkým charakterem, je táhlá, plná a příjemně hřejivá. Dokonale navazuje na vůni a z počátku působí velmi výrazně, zejména tóny dubu a kouře. Ty postupně přecházejí v jemné tóny medu, vanilky, tmavého karamelu a kvalitního kakaa. V závěru se projevuje chuť rozinek. Jedinečný zážitek a opravdová pocta kubánskému revolucionáři José Martimu. Karibský rum. Vůně silná, zemitá, kořenitá, tóny medu a vanilky. Chuť táhlá, plná, příjemně hřejivá.

 • Presidente Aňos 23 solera 0,7l + 2 sklo

  1 314 

  Jedinečný 23letý rum, který zrál v sudech po bourbonu a dozrával v silně vypálených sudech po sherry. Barva je tmavě mahagonová až třešňová. Vůně je silná zemitá až kořenitá, z počátku postupně přechází do tónů medu, vanilky, tmavého karamelu a rozinek. Chuť působí spíše sladkým charakterem, je táhlá, plná a příjemně hřejivá. Dokonale navazuje na vůni a z počátku působí velmi výrazně, zejména tóny dubu a kouře. Ty postupně přecházejí v jemné tóny medu, vanilky, tmavého karamelu a kvalitního kakaa. V závěru se projevuje chuť rozinek. Jedinečný zážitek a opravdová pocta kubánskému revolucionáři José Martimu. Dárkové balení se dvěma originálními skleničkami. Vůně kořenitá, tóny medu, vanilky, rozinek. Chuť bohatá, příjemně hřejivá, nasládlá.