Zobrazuji všech 8 výsledků

 • Kahlua 1l 16%

  449 

  Kahlúa je bohatý, jemný kávový likér temně hnědé barvy, který je vyráběn z té nejlepší mexické kávy se špetkou vanilky. Perfektní směs kávy, vanilky a rumu dává likéru Kahlúa jedinečnou temnou a lahodnou chuť. Kávový likér. Vůně káva a melasa s nádechem ovoce. Chuť tmavá káva a čokoláda a lehce hořkou dochutí.

 • Malibu 0,7l

  289 

  Karibský rum s příchutí kokosu.

 • Malibu 1l

  425 

  Světově nejprodávanější karibský rum s aroma kokosu. Ideální pro večírky plné originálních koktejlů. Destilát z cukrové třtiny. Vůně intenzivní, kokosová. Chuť čistá, výrazná, zakulacená. Doporučujeme k do koktejlů.

 • Olmeca Gold tequila 1l 35%

  629 

  Olmeca je výběrová mexická tequila vysoké kvality, která obsahuje nejméně 51 % destilátu z modré agave a vyrábí se ve státě Jalisco. Tequila zlatavé barvy s citrusovou chutí a jemným nasládlým koncem. Chuť je sladká, jemně medová s kouřovým dotekem černého pepře. Destilát z agáve.

 • Pastis Henri Bardouin 0,7l 45%

  747 

  Anýzový likér Bardouin je nápojem umělců – najdeme jej v dílech mnoha významných osobností 20. století, kterým byl inspirací i módním doplňkem. Výborný pastis z Provence vyráběný od roku 1898 a oceněný několika medailemi. Anýzový likér. Vůně badyán a fenykl.. Chuť badyán a fenykl..

 • Pastis Pernod 0,7l

  526 

  Anýzový likér Pernod je nápojem umělců – najdeme jej v dílech mnoha významných osobností 20. století, kterým byl inspirací i módním doplňkem. Anýzový likér. Vůně badyán a fenykl.. Chuť badyán a fenykl..

 • Patron XO Café 0,7l

  748 

  Prémiová tequila Patrón je základem likéru, který je obohacen o kávovou esenci, která dává nápoji výrazný mohutný kávový, čokoládový a vanilkový dojem. Jistě na něm oceníte dominantní chuť pražené kávy, silnější projev a nižší sladkost, než je u běžných kávových likérů zvykem. Kávový likér s tequilou. Vůně kávový, čokoládový a vanilkový. Chuť kávový, čokoládový a vanilkový.

 • Sambucca Ramazzotti 0,7l

  405 

  Ramazzotti Sambuca je prémiový italský anýzový likér s velmi typickou chutí i aromatikou. Z její přísně střežené receptury můžeme prozradit hvězdice badyánu, který stojí za specifickou vůní likéru. Podává se na ledu či s třemi zrnky pražené kávy, populární je i jako součást míchaných nápojů. Anýzový likér. Vůně anyz,koření. Chuť jemná,kořenitá.