Zobrazuji všech 15 výsledků

 • Cubaney Centenario 0,7l

  2 660 

  Absolutně výjimečný ultra prémiový rum třešňové až mahagonové barvy je tím nejlepším, co rodina rumů Cubaney nabízí. Jedná se o opravdu skvostný rum lehce ovocné vůně s nádechem dubu. Povidlová chuť, která se rozvine při jeho pití na jazyku je skutečným zážitkem a to nejen pro znalce. Rodina Oliverů nazývá své rumy jako velké "Grandes Rones" a Cubaney Centenario je tak nazýván zcela po právu. Beverage Testing Institu z Chicaga ohodnotit tento rum 94 body ze sta, čímž ho zařadil mezi 10 nejlepších rumů světa a zároveň jej prohlásil nejlepším rumem z Dominikánské republiky. Vůně lehce ovocná, nádech dubu. Chuť ovocná, povidlová. Doporučujeme k digestiv.

 • Cubaney elixír 0,7l

  512 

  Rum Cubaney Licor Elixir 34% 0,7 l. Lahodný, ušlechtilý a přetrvávající rum. Je perfektně vyvážený, plný harmonie, která dává rovnováhu jeho složkám. Velmi výrazné je splývání jeho vůní a chutí v celek skvělého vyzrálého rumu a v hebkost.

 • Cubaney Exquisito 21YO 0,7l

  1 016 

  Exkluzivní rum kubánského stylu zrající 21 let. Jeden z vrcholů umění "maestros roneros" rodiny Oliverů. Jedná se o velmi suchý, avšak komplexní rum, který se vyznačuje tmavou barvou s odlesky třešňově rudé. Vyniká svou jedinečnou vůní a hebkostí na patře, díky které je velmi lahodný a harmonický. Chuť je lehce štiplavá. Mnozí jej pokládají za jeden z nejlepších rumů na světě. Beverage Testing Institu z Chicaga hodnotil tento rum 91 body ze 100, čímž jej zařadil mezi 10 nejlepších rumů světa. Vůně intenzivní, lehký nádech ořechů. Chuť bohatá, lehce pálivá, karamel, pečené švestky. Doporučujeme k digestiv.

 • Cubaney Magnífico 12YO

  725 

  Rum kubánského stylu světle třešňové barvy, který se vyznačuje plným tělem, jemností a charakteristickou suchostí v závěru. Vše je skloubené v dokonalé harmonii. Více jak dvanáct let v malých dubových soudcích dodává tomuto rumu krásné dubové až ořechové aroma s lehce ovocnými tóny, které přechází do plné, vyvážené chuti. Nejlépe si ho vychutnáte samotný či s kostkou ledu. Kubánský rum. Vůně ovocné tóny, lehce dubová. Chuť sušší, vanilka, ořechy, mandle.

 • Cubaney Reserva 8YO

  564 

  Rum zrající více než 8 let v malých dubových soudcích. Vyznačuje se příjemným aroma, které má nádech opáleného dubu, vanilky a pomerančové kůry. Suchý rum kubánského stylu, který je ve svém celku lahodný s dlouhým dozvukem. Barva přípomíná starý bronz. Nejlépe si ho vychutnáte samotný či s kostkou ledu. V dané kategorii „zlatých“ se jedná o jeden z nejlepších rumů na trhu, což dokládá řada významných ocenění. Kubánský rum. Vůně vanilka, pomerančová kůra, dubové dřevo. Chuť sušší, třtinový karamel, citrusy.

 • Oliver´s Exquisito 1995

  1 084 

  Jedná se o lehce nasládlý rum mahagonové barvy s červenými odlesky, který zraje po dobu více jak 12 let. Vůně je příjemná s paletou jemných tónů dubového dřeva, tropického ovoce, květin a čerstvé kávy, které se vzájemně doplňují v dokonalé rovnováze. V chuti jsou znatelné tóny ovoce, květin a na závěr se objevují i tóny hořkých mandlí. Chuť je celkově sladší s lehce štiplavým dozvukem. Neobyčejný charakter rumů řady Oliver‘s Exquisito 1995 vytvářejí kombinace vyzrálých rumových bází zrajících v sudech z amerického dubu pro zvýraznění jejich síly. Vůně ovocná, sherry, káva. Chuť sladká, ovoce, květiny.

 • Pancho Villa 1998 0,7l

  926 

  Z počátku zrání jsou tradičně použity sudy po bourbonu a zrání je naopak netradičně dokončeno po velmi kvalitní a jemné reposado tequile. Přítomnost agáve dodává těmto rumům nový rozměr a ve spojení s typickými rumovými tóny se v oblasti rumů jedná o něco zcela unikátního. Plné tělo a příjemná suchost jsou charakteristickými znaky vynikajících rumů, které jsou pojmenovány po jednom z nejslavnějších generálů mexické revoluce jménem Pancho Villa. Dominikánský rum. Vůně intenzivní, sušené ovoce a ořechy. Chuť bohatá, pražené ořechy. Doporučujeme k digestiv.

 • Puntacana Espléndido 0,7l 38%

  877 

  Dotkněte se Karibiku. Tyhle sudy patří k nejkvalitnějším na světě a rumu dodávají nebeskou lehkost. Puntacana Club Esplendido voní lehce po citrusech a zralých banánech. V chuti je rum suchý, lehký, s tóny karamelu, vanilky, pepře a kouře. Užijte si tuhle ovocnou parádu z Dominikánské republiky Destilát z cukrové třtiny.

 • Quorhum 12 Aniversario

  966 

  Velmi ušlechtilý rum plného těla, který je kombinací více jak 12letých rumů. Jeho barva se podobá včelímu vosku s lehkým odstínem jantarové barvy. Delikátní aroma je plné jemných vonných esencí z nichž dominují dřevité tóny s lehkým dozvukem kvalitního balsamica. V komplexní chuti se projevují stopy dřeva, ořechů, čerstvého pečiva, rozinek a v závěru vystupují květinové tóny cukrové třtiny. Pod tvorbou řady Quorhum je podepsaná Nancy Garcia de Blanc, jež je manželkou zakladatele a majitele novodobé historie značky Oliver & Oliver. Lahev je balena v originální papírové krabičce. Vůně lehká, ovocná, medově sladká. Chuť plná, vlašské ořechy, pečené banány. Doporučujeme k digestiv.

 • Quorhum 15 Sistema Solera

  999 

  Jedná se o kombinaci více jak 15letých rumů s jantarovou barvou vrhající medový odstín. Má intenzivní vůni čerstvého dubového dřeva s nádechem ořechů, tabáku a jemnými tóny vanilky a rozinek, která přechází do lehce kakaového závěru. Jeho chuť je jemná, lehce štiplavá, ale perfektně vyvážená. V chuti se projevují pro rum typické tóny vanilky, dubového dřeva a třtinového karamelu. V závěru jsou patrné tóny rozinek s lehkým zakončením kvalitní čokolády. Pod tvorbou řady Quorhum je podepsaná samotná manželka Pedra Ramona Olivera Lopéze – zakladatele a majitele novodobé historie značky Oliver & Oliver, Nancy Garcia de Blanc. Vůně vanilka, káva, pomerančová kůra, karamel. Chuť plná, harmonická, medové tóny. Doporučujeme k digestiv.

 • Quorhum 30 Aniversario

  1 744 

  Impozantní kombinace až 30letých rumů intenzivní třešňové až kaštanové barvy. Vůně je lehká s příjemně štiplavými tóny kvalitního balsamica připomínající ušlechtilý parfém. Paleta vonných esencí je zakončená vůní květů růží a sušeného ibišku. Vyzrálá, plná chuť je vyvážená, sladce karamelová s jemnými tóny vanilky a květin. Tento rum je svým charakterem naprosto jedinečný a je vrcholem řady Quorhum. Pod tvorbou řady Quorhum je podepsaná Nancy Garcia de Blanc, jež je manželkou zakladatele a majitele novodobé historie značky Oliver & Oliver. Lahev je balena v originální papírové krabičce. Vůně karamelová s nádechem květů. Chuť karamel, nádech vanilky, květy. Doporučujeme k digestiv.

 • Quorhum 30 Aniversario Cask Strength Limited

  3 326 

  Quorhum Aniversario je ultra prémiový rum, který obsahuje rumy stařené v dubových sudech po dobu až 30 let. Jedná se o první rum tohoto dominikánského výrobce, který přesahuje standartní obsah alkoholu 43%. Pyšní se barvou černého čaje s bordó odlesky. Díky síle sudu vyniká aroma tohoto rumu paletou vonných esencí jako jsou med, vanilka, káva nebo máslový karamel. Vše je dokonale sladěno v harmonické bohaté chuti s plným a dlouhotrvajícím závěrem. Rum. Vůně vanilka, káva, pomerančová kůra, karamel. Chuť plná, harmonická, medové tóny. Doporučujeme k digestiv.

 • Quorhum 30 Aniversario Oporto Finish Limited

  2 702 

  Quorhum 30 Aniversario je ultra prémiový rum, který obsahuje rumy stařené v dubových sudech po dobu až 30 let. Tato limitovaná edice dozrává několik měsíců v sudech po prémiovém portském víně, původní receptura je tak ještě zdokonalena. Temně mahagonová barva s rubínovými odlesky vytváří na první pohled dojem luxusu. Charakter dozrávání po fortifikovaném víně se projevuje výraznou vůní vanilky, čokolády, kávy a sušeného ovoce. Chuť je plná, harmonická a postupně přechází do intenzivního závěru vznešeného rumu. Rum. Vůně vanilka, čokoláda, káva, sušené ovoce. Chuť plná a harmonická, intenzivní závěr. Doporučujeme k digestiv.

 • Quorhum 30 Aniversario Sherry Finish Limited

  2 806 

  Quorhum Aniversario je ultra prémiový rum, který obsahuje rumy stařené v dubových sudech po dobu až 30 let. Tato limitovaná edice dozrává několik měsíců v sudech po Sherry Pedro Ximenéz, které výjimečnost tohoto rumu zvedají ještě o stupeň výše k úplné dokonalosti. Oproti původní receptuře vyniká svou tmavě mahagonovou barvou s červenými odlesky. Výrazně je znát charakter dozrávání po fortifikovaném víně, který se přenáší do unikátní vůně sušených fíků, rozinek, lískových oříšků a máslového karamelu. Rum. Vůně sušené fíky, rozinky, oříšky, karamel. Chuť plná a vyvážená, jedinečný charakter. Doporučujeme k digestiv.

 • Unhiq XO GB 0,5l

  2 351 

  Unikátní a lahodný rum Unhiq karamelově hnědé barvy. V bohatém aroma můžeme najít tóny pražených oříšků, vanilky, exotického ovoce, letních květů a hřejivého koření. V chuti je tento rum krásně zralý díky obsahu rumů, jež zrály přes 25 let! První doušek je příjemně nasládlý s medovo-vanilkovou chutí, v závěru pak převládá spíše kořeněnost a zralost s tóny dubového dřeva, pražené výběrové kávy a kvalitního kakaa. Perfektní rum pro opravdové znalce. Lahev je balena v originální dárkové krabičce. Vůně pražené oříšky, karamel, exotické ovoce. Chuť hřejivá, med, vanilka, karamel. Doporučujeme k digestiv.