Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Moravíno Cabernet Sauvignon Rosé Pozdní sběr 2021

  162 

  Tmavě červená barva. Vůně příjemně nasládlá s tóny přezrálých švestek, višní a ušlechtilého dřeva. Chuť sladce džemová s čokoládovou polevou a jemnými tříslovinami. Víno zrálo v dubových sudech. Doporučujeme k zvěřině, sýru s modrou plísní Jakostní víno s přívlastkem. Vůně ovocná. Chuť plná s nádechem džemu z lesního ovoce. Doporučujeme k těstovinové a ovocné saláty.

 • Moravíno Frankovka Rosé Pozdní sběr 2020

  152 

  Ochutnejte víno světle růžové barvy, s vůní červeného grepu a chutí šťavnatou s nádechem lesních plodů. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně ovocná, červený grep. Chuť štavnatá, lesní plody. Doporučujeme k bílá masa, ovocné saláty.

 • Moravíno Müller Thurgau Pozdní sběr 2018

  145 

  Jemné a bohaté bílé víno ztělesňující půvab odrůdy Müller Thurgau. Buket vína je harmonický připomínající exotické ovoce a bezinkový květ. Na patře je plnější, vyvážené, s citrusovou svěžestí a dlouhým kořenitým závěrem. Víno se výborně snoubí s grilovanými rybami, těstovinami s tuňákem či polotvrdými sýry. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně exotické ovoce, banány, bezinkový květ. Chuť svěží, citrusová, sladké koření. Doporučujeme k grilované ryby, polotvrdé sýry.

 • Svatovavřinecké barrique pozdní sběr 2019

  227 

  Tmavá barva s cihlovým meniskem. Vůně intenzivní s tóny ušlechtilého dřeva. Chuť harmonická a likérově ovocná s nádechem švestek a brusinkové marmelády. Víno zrálo v barikových sudech. Ocenění: Stříbrná medaile Salon vín 2022 Jakostní víno s přívlastkem. Vůně vůně intenzivní s tóny ušlechtilého dřeva. Chuť harmonická a likérově ovocná s nádechem švest. Doporučujeme k zvěřina, pečená husa, výrazné sýry.