Zobrazen 1. – 16. z 22 výsledků

 • Chardonnay pozdní sběr 2021

  264 

  Víno světlejší citronové barvy. Vůně kombinuje ovocně-krémovou vůni, která spojuje kompotované hrušky s nádechem smetanové panna cotty. Chuť je svěží, s důrazem na minerálně-citrusový charakter, který se rozvíjí do chuti kandovaných hrušek a pokračuje až do minerálního závěru. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně zralé hrušky,bílé květy,marcipán. Chuť žlutý meloun,šťavnatá kyselina,minerální slan. Doporučujeme k plody moře,uzené ryby, masa s bílou omačkou.

 • Chardonnay výběr z hroznů Rosentické

  330 

  Víno zlaté barvy se zelenkavými odlesky. Výrazná vůně s projevem zralého žlutého ovoce, lískových oříšků a propolisu. Chuť je ovlivněna zráním jedné třetiny vína na nových barikových sudech. Je tedy velmi krémová, s výraznou středovou plností a citrusovou kyselinkou. V závěru se projevuje minerální charakter vína. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně intenzivní zralé žluté ovoce, oříšky. Chuť krémová, plná, citrusová kyselinka, minerální. Doporučujeme k plody moře, steaky, polotvrdé sýry.

 • Cuvée Sekt 2015

  403 

  Jedinečný sekt, který vyniká svou nesmírnou bohatostí a jemností. Jedná se o cuvée odrůd Chardonnay, Rulandské bílé a Ryzlink vlašský, které bylo zpracovány klasickou metodou, druhotným kvašením v lahvi, a ponecháno na jemných kalech minimálně 42 měsíců. Takto dlouhé ležení na kalech nebývá u nás obvyklé a setkáváme se s ním spíše v oblasti Champagne. Složení cuvée: Chardonnay, Rulandské bílé, Ryzlink vlašský Sekt. Vůně lehká, osvěžující, povzbuzující. Chuť ovocná, svěží, květinovo-ovocné tóny. Doporučujeme k aperitiv, předkrmy, lehká zeleninová jídla.

 • Degustační set 6ks – Mikrosvín Mikulov

  1 700 

  Degustační balíček obsahuje:
  Cuvée Sekt 2015 | brut
  Ryzlink vlašský 2020 | suché
  Rulandské šedé pozdní sběr 2020 | suché
  Tramín červený výběr z hroznů 2019 | polosladké
  Veltlínské zelené výběr z hroznů 2018 | suché
  Chardonnay pozdní sběr 2020 | suché

 • Muškát moravský pozdni sběr 2020

  177 

  Jakostní s přívlasktem. Vůně cirusů,mandarinky,květy. Chuť zábavná,šťavnatá,dotek cukru. Doporučujeme k husím játrům nebo jemným paštikám, sladké pak.

 • Muškát moravský pozdni sběr 2020

  244 

  Jakostní s přívlasktem. Vůně cirusů,mandarinky,květy. Chuť zábavná,šťavnatá,dotek cukru. Doporučujeme k husím játrům nebo jemným paštikám, sladké pak.

 • Rulandské modré FL pozdní sběr 2019

  244 

  Jakostní s přívlastkem. Vůně zralé třešně,brusinky,. Chuť kořenité,švestková povidla. Doporučujeme k vepřové, Steaky.

 • Rulandské modré jakostní 2018

  132 

  Lahodné červené víno z královské odrůdy Pinot noir, která se u nás pěstuje už po staletí. Jemná vůně připomíná drobné zralé ovoce jako jsou brusinky či sušené švestky. V chuti je víno tělnaté, elegantní se zakulacenými taniny. Ideální volba z hlediska poměru kvality a ceny. Jakostní víno odrůdové. Vůně sušených švestek s příměsí brusinek. Chuť expresivní, plná, vrstevnatá, harmonická. Doporučujeme k králík na rozmarýnu, kachní prsa, zvěřina.

 • Rulandské šedé pozdní sběr 2020

  199 

  Víno sytější zlaté barvy. Ve vůni kombinace květinových tónů připomínající rozkvetlé třešně, spolu s jemnější vůní žlutého ovoce a jemně medovým podkresem. Chuť je šťavnatá, kulatá, s jemnou kyselinkou a na patře s projevem broskvové šťávy. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně květinové tóny, žluté ovoce, dotek medu. Chuť šťavnatá, kulatá, broskve. Doporučujeme k marinovaná drůbež, ovocné koláče.

 • Rulandské šedé pozdní sběr 2021

  278 

  Víno sytější zlaté barvy. Ve vůni kombinace květinových tónů připomínající rozkvetlé třešně, spolu s jemnější vůní žlutého ovoce a jemně medovým podkresem. Chuť je šťavnatá, kulatá, s jemnou kyselinkou a na patře s projevem broskvové šťávy. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně květinové tóny, žluté ovoce, dotek medu. Chuť šťavnatá, kulatá, broskve. Doporučujeme k marinovaná drůbež, ovocné koláče.

 • Rulandské šedé výběr z hroznů 2016

  345 

  Oceněné bílé víno z oblíbené odrůdy Rulandské šedé. V ušlechtilém buketu můžete hledat vůně zralých pomerančů, mandarinek, zelených fíků a medových plástvích. Chuť kopíruje bohatost buketu. Je vysoce extraktivní, připomínající rozinky a sušené datle. Přírodní zbytkový cukr ji příjemně zakulacuje a šťavnatá kyselinky ji dodává punc svěžesti a dobrou perzistenci. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně komplexní, harmonická, pomeranče, fíky, med. Chuť extraktivní, vrstevnatá, vyvážená, perzistent. Doporučujeme k těstoviny, drůbeží maso, čerstvé sýry.

 • Ryzlink rýnský FL pozdní sběr 2020

  244 

  Jakostní s přívlastkem. Vůně čerstvé meruňky.džem,med. Chuť štavnatá ,minerální,broskev. Doporučujeme k lehké úpravy ryb či telecí maso..

 • Ryzlink rýnský jakostní 2020

  154 

  Jakostní odrůdové. Vůně bylinné aroma,meruňky. Chuť ovocná, vyvážena kyselninka. Doporučujeme k lehké saláty, mořské plody.

 • Ryzlink rýnský jakostní 2021

  163 

  Víno zelenkavé barvy. Jemné bylinné aroma je podtrženo svěží meruňkovou slupkou. Chuť je šťavnatá a ovocná s příjemnou odrůdovou kyselinkou. Jakostní odrůdové. Vůně bylinné aroma,meruňky. Chuť ovocná, vyvážena kyselinka. Doporučujeme k lehké saláty, mořské plody.

 • Ryzlink rýnský pozdní sběr 2017

  345 

  Výjimečný Ryzlink rýnský ze skvělého ročníku s velkým potenciálem zrání. Vůně je čistá, s projevem citrusů, nektarinek a jemným podtónem pálavských bylin. V chuti pevné a strukturované, s bohatou kyselinou, decentním dotekem meruňky a dlouhým minerálním závěrem. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně bohatá, odrůdová, ovocitá, herbální. Chuť svěží, strukturovaná, minerální. Doporučujeme k mořské plody, tmavé drůbeží maso, tvrdé sýry.

 • Ryzlink vlašský pozdní sběr 2021

  264 

  Intenzivní Ryzlink vlašský od jednoho ze specialistů na tuto odrůdu u nás, vinařství Mikrosvín Mikulov. Víno má sytě žlutou až zlatou barvu. Bohatá vůně postupně odkrývá nová a nová aromata. Najdete v něm citrusy, sušené byliny či květinový med. Chuť je šťavnatá, s dlouhou minerální dochutí. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně bylinně ovocná, citrusy, hrušky. Chuť citrusová, minerální, kořenitá, šťavnatá, roz. Doporučujeme k pečená drůbež a ryby, lehké předkrmy.