Zobrazuji všech 12 výsledků

 • Crodino nealko aperitiv 0,1l

  21 

  Nealko.

 • Martini Bianco 15% 1 l (holá láhev)

  264 

  Populární značka vermutů Martini je na světě již od roku 1863. Sladké Bianco pochází ze směsi vín, kterým dominuje odrůda Trebbiano, a mnoha koření a bylin podle střežené receptury. Osvěží samotné s ledem, ale je skvělým základem různých koktejlů, například s hořkým tonikem. Vůně intenzivní buket se sladkou a zakulacenou jem. Chuť má perfektně vyváženou sladkost a hořkost. Doporučujeme k s tonikem či proseccem.

 • Martini Bianco 1l

  264 

  Populární značka vermutů Martini je na světě již od roku 1863. Sladké Bianco pochází ze směsi vín, kterým dominuje odrůda Trebbiano, a mnoha koření a bylin podle střežené receptury. Osvěží samotné s ledem, ale je skvělým základem různých koktejlů, například s hořkým tonikem. Aperitiv. Vůně intenzivní buket se sladkou a zakulacenou jem. Chuť má perfektně vyváženou sladkost a hořkost. Doporučujeme k s tonikem či proseccem.

 • Martini Extra dry 1l

  267 

  Populární značka vermutů Martini je na světě již od roku 1863. Suché Martini přišlo na svět u příležitosti Nového roku 1900, a popularitu si získalo díky své jedinečné receptuře plné bylinek, ovocných a zejména citrusových extraktů. Základ proslulého koktejlu v kombinaci s kvalitním ginem. Aperiiv. Vůně malin, citrónu a subtilnější náznaky irisu. Chuť ovocná, nahořklá. Doporučujeme k kOKTEJL.

 • Martini Fiero 0,75l

  265 

  Originální italský vermut, který v sobě mísí citrusy a hořkosladký pomeranč s křupavě svěžívými bílými italskými víny. Byl vyroben tak, aby ve spojení s tonicem poskytl nezapomenutlný ovocně svěží zážitek. Aromatizované víno. Vůně bylinky, pomeranč, koření. Chuť výrzaná, čistá, svěží. Doporučujeme k aperitiv, do koktejlů.

 • Martini Fiero 1l

  265 

  Originální italský vermut, který v sobě mísí citrusy a hořkosladký pomeranč s křupavě svěžívými bílými italskými víny. Byl vyroben tak, aby ve spojení s tonicem poskytl nezapomenutlný ovocně svěží zážitek. Aperitiv. Vůně bylinky, pomeranč, koření. Chuť výrzaná, čistá, svěží. Doporučujeme k aperitiv, do koktejlů.

 • Martini Fiero 1l + Kinley Tonic PET

  483 

  Originální italský vermut, který v sobě mísí citrusy a hořkosladký pomeranč s křupavě svěžívými bílými italskými víny. Byl vyroben tak, aby ve spojení s tonicem poskytl nezapomenutlný ovocně svěží zážitek. Dárkové balení s tonicem Kinley Aromatizované víno. Vůně bylinky, pomeranč, koření. Chuť výrzaná, čistá, svěží. Doporučujeme k aperitiv, do koktejlů.

 • Martini Prosecco

  238 

  Martini Prosecco je vyvážené a aromatické, s nádechem čerstvých jablek a šalvěje. Pro svou všestrannost si víno užijete jako aperitiv, nebo jako skvělý doplněk k jednohubkám a předkrmům. DOC. Vůně čerstvá jablka a šalvěj. Chuť ovocné, plné šťavnaté. Doporučujeme k jako apertiv, ke studeným předkrmům, rybám a.

 • Martini Rosato 1l

  235 

  Populární značka vermutů Martini je na světě již od roku 1863. Moderní drink s ovocným a květinovým projevem vína a směsi bylinek obohacen o příjemnou kořenitost madagaskarského hřebíčku a srílanské skořice. Aperitiv. Vůně madagaskarským hřebíčkem a srílanskou skořicí. Chuť nasládlé, ovocné.

 • Martini Rosso 1l

  267 

  Populární značka vermutů Martini je na světě již od roku 1863. Rosso šarlatové barvy je nespornou legendou, za kterou stojí přísně střežená receptura obsahující neopakovatelnou paletu bylinek a koření. Je základem proslulého mixu s tonikem a pomerančem. Aperitiv. Vůně hořkosladkým tónem a bylinným charakterem. Chuť svěžující a opravdově stimulující zážitek.. Doporučujeme k drinky.

 • Martiny Extra Dry 1l

  204 

  Populární značka vermutů Martini je na světě již od roku 1863. Suché Martini přišlo na svět u příležitosti Nového roku 1900, a popularitu si získalo díky své jedinečné receptuře plné bylinek, ovocných a zejména citrusových extraktů. Základ proslulého koktejlu v kombinaci s kvalitním ginem.

 • Martiny Extra Dry 1l

  254 

  Populární značka vermutů Martini je na světě již od roku 1863. Suché Martini přišlo na svět u příležitosti Nového roku 1900, a popularitu si získalo díky své jedinečné receptuře plné bylinek, ovocných a zejména citrusových extraktů. Základ proslulého koktejlu v kombinaci s kvalitním ginem.