Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Bern Bordeaux Blanc 2022

  168 

  Světlá barva se zelenými odlesky. Velmi ovocná vůně vyjadřuje aroma citrusů a broskví. Je to svěží a aromatické bílé víno, které si můžete vychutnat k rybám a mořským plodům, jemným uzeninám a tvrdým sýrům. Dá se vychutnat i jako aperitiv. AOC. Vůně aroma citrusů a broskví. Chuť ovocná, svěží a jemná kyselinka. Doporučujeme k k rybám a mořským plodům, jemným uzeninám a t.

 • Bern Bordeaux Blanc Moelleux 2022

  168 

  Brilantní žlutý odstín, lehký a harmonický pocit v ústech s vůní bílých květů, broskví a meruněk. Požitkové víno, snadno pitelné. Ideální pro aperitiv, pikantní kuchyni nebo dezerty. AOC. Vůně s vůní bílých květů, broskví a meruněk. Chuť ovocná, sladká. Doporučujeme k ideální pro aperitiv, pikantní kuchyni nebo d.

 • Bern Bordeaux Rosé 2022

  168 

  Bohaté rose z Bordeaux Světle růžová barva, velkorysá vůně vyznačující se bílým ovocem a malým červeným ovocem, jako je červený rybíz a lesní jahody. Docela lehká, ale kulatá chuť se svěžím a pozvednutým závěrem. AOC. Vůně ovocná, jemná. Chuť červený rybíz, lesní jahody. Doporučujeme k vegetariánské jídlo, ryby, červené maso, bílé.

 • Bern Bordeaux Rouge 2020

  168 

  Krásná granátová barva. Vůně evokuje červené a černé ovoce s jemnými praženými tóny. Chuť je kulatá s přijmnou tříslovinou. Toto moderní Bordeaux bude svou ovocností a vláčností doprovázet velké množství pokrmů. Zrání: 6 měsíců v sudech z amerického dubu AOC. Vůně ovocná, kořenitá. Chuť jemná tříslovina, červené ovoce. Doporučujeme k s červeným masem, steaky, sýry nebo jinými la.