Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • Kiss „ Black Diamond ” aged Caribbean rum 40% vol. 0.50 l

  784 

  Název KISS Black Diamond je odvozený od závěrečné skladby stejnojmenného debutového alba KISS z roku 1974. Pro fanoušky hudby a kultury zůstávají KISS po 45 letech jednou z nejvlivnějších kapel v historii Rock and rollu. Stejně tak KISS Black Diamond Premium Dark Rum dostojí slavné kariéře kapely se svým dominantním degustačním profilem. Black Diamond Premium Dark Rum je tmavý rum, který je vyroben z výjimečně jemné směsi rumů z karibských sudů zrajících pod 15 let. Ucítíte v něm dubový charakter, tóny sušeného ovoce, másla, vanilky a pomerančové kůry. Chutná jemně sladce, po sušených meruňkách, datlích, vanilce, ořechu, skořici s tóny čokolády. Rum. Vůně vanilka, ořechy, dub. Chuť sušené ovoce, pomerančová kůra, máslo.

 • Kiss Detroit Rock city Rum 45 % 0,7 l

  1 043 

  Rock & Roll legendy KISS uvádějí svůj druhý prémiový rum Detroit Rock Rum. Pro fanoušky hudby a kultury zůstávají KISS po 45 letech jednou z nejvlivnějších kapel v historii Rock and rollu. Stejně tak KISS Black Diamond Premium Dark Rum dostojí slavné kariéře kapely se svým dominantním degustačním profilem. Detroit Rock Rum je prémiový tmavý rum vyrobený ze směsi nejkvalitnějších rumů z Dominikánské republiky zrajících v sudech 8 až 15 let. Ucítíte v něm výrazný dubový charakter s tóny sušených fíků, tmavého cukru a čokolády. Chutná sladce po tmavé čokoládě, meruňkách, ořechu a pomeranči. Rum. Vůně dub s tóny sušených fíků, tmavého cukru a čok. Chuť sladká, tmavá čokoláda, meruňky, ořechy a pom.

 • Kiss Monstrum 14y 0,7l 43% GB

  4 024 

  KISS Monstrum Ultra Premium Dark Rum, pojmenovaný podle latinského slova pro „monstrum“, dostojí svému názvu jako monstrózně výjimečný rum. Je to nejnovější a nejodvážnější přírůstek do portfolia, který si nesmíte nechat ujít. Aby bylo možné zachytit požadovanou kvalitu této limitované edice, hledání dokonalých rumů zašlo až do Latinské Ameriky a Karibiku. Speciálně vybrané rumy z Guyany a Jamajky zrály více než 14 let ve starověkých arack leggerech – velmi speciální edice 800litrových dubových sudů. Rum. Vůně sladká, Vanilka, Banán. Chuť kokos,karamel,.