Zobrazuji všech 9 výsledků

 • Chardonnay Barrel výběr z hroznů 2017

  310 

  Ušlechtilé Chardonnay, které zrálo 12 měsíců na kvasinkách v dubovém sudu. Vůně je bohatá, připomínající přezrálý ananas a banány, sladké koření a máslové sušenky. Velmi plná a intenzivní chuť je krémově hebká s minerálním závěrem. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně tropické ovoce, med, vanilka, máslové sušenky. Chuť plná, mohutná, krémová, minerální. Doporučujeme k vepřová pečeně se smetanovou omáčkou.

 • Chardonnay pozdní sběr 2018

  248 

  Komplecní bílé víno z odrůdy Chardonnay, které zrálo 4 měsíce na kvasinkách a ve velkých dubových sudech. Vůně je elegantní a výrazná, připomíná přezrálé žluté ovoce, sušené vlašské ořechy či máslové sušenky. Expresivita přecház i do chuti, která je velmi plná, smetanově hebká, ovocitá a oříšková. Dochuť je dlouhá a minerální. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně přezrálé žluté ovoce, sušené vlašské ořechy,. Chuť plná, ovocitá, ořechy, minerální. Doporučujeme k vepřové maso, smetanové omáčky.

 • Chardonnay pozdní sběr 2019

  223 

  Víno odrůdy Chardonnay je bohaté, velmi elegantní a noblesní. Za svou mohutnost vděčí, mimo odrůdového charakteru, i pobytu v dřevěných sudech. Kontrastem jeho dominantního dojmu je krásná mineralita terroiru Dunajovských kopců. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně ušlechtilá, medová, tropické ovoce. Chuť plná, krémová, mineralita. Doporučujeme k tučnější masa, smetanov omáčky.

 • Merlot výběr z hroznů 2018

  502 

  Krásně plné víno s příjemnou ovocností zrálo 12 měsíců v betonové nádobě a následně bylo školeno další rok v dubových sudech. Díky tomu se vyznačuje krásnou plností a sofistikovanou strukturou, kterou perfektně podporuje pevný alkohol. Víno výborně gastronomicky doplňuje pokrmy z červených mas, ale je zajímavým partnerem i pro čokoládové dezerty. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně ovocitá, švestky, mák, oříšky. Chuť višně, sušené švestky, čokoláda. Doporučujeme k hovězí steak, čokoládový dezert.

 • Rulandské bílé pozdní sběr 2019

  260 

  Opulentní komplexní víno zrálo 11 měsíců na dubových sudech, což jej dělá krásně plným a výrazným, a současně velmi elegantním. Projevuje se plnou zralou aromatikou tropického ovoce, v jeho hladké chuti zaujme zejména delikátní mineralita. Skvěle doplní libové vepřové maso či pokrmy se smetanovou nebo máslovou omáčkou. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně zralé tropické ovoce, chlebová kůra. Chuť plná, hladká, minerální. Doporučujeme k zrající sýry, vepřové, smetanová omáčka.

 • Ryzlink rýnský pozdní sběr 2018

  273 

  Ušlechtilé bílé víno z odrůdy Ryzlink rýsnký s typickým odrůdovým projevem a mikulovskou mineralitou. Ve vůni můžete hledat citrusy, zejména limetku či grep, angrešt, nádech lipového květy a znatelnoust slanost danou unikátní vápencovým podložím na Pálavsku. Chuť je plná, živelná, s pevnou strukturou a dlouhým minerálním závěrem. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně expresivní, citrusy, lipový květ, mineralita. Chuť plná, vrstevnatá, s pikantní kyselinkou, dlou. Doporučujeme k pečené rybí a drůbeží maso.

 • Ryzlink vlašský pozdní sběr Barrel 2019

  310 

  Nejdůležitější odrůda vinařství Kadrnka a současně nejtypičtější pro tuto lokalitu. Tentokrát v interpretaci Barrel, tedy s ležením na dobovém a akátovém sudu, se kterým bylo víno v kontaktu 12 měsíců. Výsledkem je mohutný komplexní zážitek, aromatika zralého ovoce jako je například mango či cukrový meloun. Dominantní víno se skvěle hodí k výrazným pokrmům z drůbeže či vepřového, ale i ke zralým sýrům. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně komplexní, zralé tropické ovoce, meloun. Chuť krémová, ovocitost, mineralita. Doporučujeme k zrající sýry s bílou plísní.

 • Sekt Ryzlink vlašský

  453 

  Slovy vinaře Jindra Kadrnka: "Neskutečně chlastací šáňo, kde jedna láhev nestačí. První sekt dělaný tradiční metodou kvašeno v láhvi z naší produkce, na který jsem se neskutečně již pár let těšil!! A letos to konečně bouchne a bude stříkat pod tlakem!!! Ve vůni je krásně ovocitý, krémovitý po kvasničném tónu, jemně kořenitý, živý, pevný, minerální a plnohubý se slaným závěrem." Jakostní šumivé víno stanovené oblasti. Vůně ovocité, krémovité po kvasničném tónu. Chuť kořenitý,živý, pevný, minerální a plnohubý se. Doporučujeme k aperitiv,mořské plody.

 • Veltínské zelené Ořechová hora 2019

  211 

  Víno zelenkavě žluté barvy se středně plným projevem se vyznačuje krásně živou ovocnou aromatikou čerstvých jablek či hrušek, ale i krásnou pepřovitostí. Kořenitost barevného pepře se objevuje i v chuti, díky které skvěle doplňuje čistou gastronomii, zejména jednoduché úpravy bílých ryb či máslové omáčky. Moravské zemské víno. Vůně svěží, živá, typicky odrůdová. Chuť kořenitá, bílý pepř. Doporučujeme k jednoduchá útrava tresky, pstruha.