Zobrazuji všech 22 výsledků

 • Jack Daniel`s 0,7l

  525 

  Americká whisky.

 • Jack Daniel`s 1l

  704 

  Americká whisky.

 • Jack Daniel`s GB + 2skla 0,7l

  673 

  Dárkové balení legendárního kousku od Jacka Daniela se dvěma stylovými skleničkami. Tahle klasika mezi Tennessee whiskey má na svém kontě 7 zlatých medailí. Díky filtraci přes silnou vrstvu javorových uhlíků má nezaměnitelně nasládlou chuť s tóny dřeva, čokolády, opečeného chleba a skořice. Ve dřevité vůni ucítíte ještě cukrový sirup a vanilku. Americká whisky. Vůně ve dřevité vůni ucítíte ještě cukrový sirup a. Chuť chuť s tóny dřeva, čokolády, opečeného chleba.

 • Jack Daniel`s Gentleman 0,7l

  749 

  Gentleman Jack je jemnější, elegantnější verze klasické Tennesse whiskey Jack Daniel’s. Má příjemně nasládlou chuť, na kterou jsme u Jacka zvyklí, ale díky dvojnásobné filtraci je na patře výrazně méně dubových tónů. Dominuje tu dezertní kombinace karamelu, ovoce a lehce nakouřené vanilky. Americká whisky. Vůně ovocnou a jemně kořeněnou. Chuť dezertní kombinace karamelu, ovoce a lehce na.

 • Jack Daniel`s Honey 1l

  805 

  Jedinečné spojení oblíbené americké whisky z Tennessee a medového likéru vytváří půvabnou a jemnou chuť. Perfektně se hodí jen tak k vychutnání například s kostkou ledu nebo do různorodých koktejlů. Vůně výrazná, nasládlá, medová. Chuť čistá, medově sladká, bohatá. Doporučujeme k digestiv.

 • Jack Daniel`s Old No. 7 1l

  801 

  Legendární whiskey z Tennessee vyráběná metodou hraběte Lincolna. Unikátnost tohoto procesu spočívá ve využítí uhlíků z kaštanového dřeva při filtraci předcházející zrání v sudech. Díky tomu získává whiskey svou charakteristickou a nezaměnitelnou jemnost. Americká whisky. Vůně po dubovém dřevu, cukrovém sirupu a vanilce. Chuť dřevitá, s notami čokolády, opečeného chleba.

 • Jack Daniel`s Single Barrel + sklo 0,7l

  1 219 

  Luxusní dárková sada prémiové Tennessee whiskey a stylové sklenky k tomu. Single-barrel Jack má všechno, co legendární Old No. 7 a ještě něco navíc: vyšší obsah alkoholu, bohatší chuť a méně sladký profil. Potěší skvěle vyváženou kombinací tónů bílého pepře, hřebíčku, skořice, mandlí a medu. Tuhle dobrotu by byla škoda míchat. Nejlépe si ji vychutnáte jen tak nebo s trochou ledu. Tak na Jacka! Bourbon. Vůně tóny bílého pepře, hřebíčku, skořice,. Chuť mandlí a medu.. Doporučujeme k na ledu.

 • Jack Daniel`s Single Barrel 0,7l

  1 041 

  Sběratelský kousek pro milovníky značky Jack Daniel's. Jedná se o lahev, která je vyráběna pro duty-free shopy. Obsah alkoholu je zde 50% a vy si tak můžete vychutnat neskutečnou hloubku a bohatou chuť. Americká whisky.

 • Jack Daniel´s & cola 0,33

  56 

  Chcete si dát oblíbeného “Jacka s colou”, i když jste zrovna na výletě v lese nebo na cestách? Nebo chcete mít ledničkou plnou 0,33l patron, abyste si drink nemuseli míchat? Jack Daniel's vám to ulehčil a předem namíchal. V plechovce Jack Daniel's Cola je pro vás připravený drink složený z tradičního Jacka Old No.7 a coly. Ve správném poměru, tak, jak to máte rádi. Stačí odjistit a konzumovat. Kdekoliv. Whisky. Doporučujeme k s plátkem limetky,na ledu.

 • Jack Daniel´s 0,7l + budík

  852 

  Jack Daniel’s není bourbon. Je to Tennesse whiskey. Temně zlatá lahůdka je díky pomaloučkému prokapávání přes třímetrovou vrstvu javorových uhlíků extra jemná a její aroma si nespletete. Voní po dubovém dřevu, cukrovém sirupu a vanilce. Na patře je přesně tak akorát dřevitá, s notami čokolády, opečeného chleba a skořice, ke kterým se v závěru přidává lehký dotyk kouře. Burbon. Vůně dubové dřevo, sladký cukrový sirup a dezertní. Chuť tóny čokolády, opečeného chleba a skořice.

 • Jack Daniel´s Honey 0,7l + budík

  866 

  Spojení legendární whiskey No. 7 a medového likéru dalo vzniknout příjemně nasládlé dobrotě se sametově hebkou chutí plnou tónů medu, skořice a v dlouhém závěru i oříšků. Vychutnejte si ji jen tak, na ledu, přidejte colu, zázvorovou limonádu, nebo trochu netradičně čerstvou kávu. Uvidíte, jak vám ten čas bude hned plynout příjemněji. Whisky. Vůně medová,jemná. Chuť skořice a v dlouhém závěru i oříšky. Doporučujeme k na ledu,do drinku.

 • Jack Daniel´s promo set

  3 131 

  Jack Daniel´s promo set obsahuje :

  1x Jack Daniel´s original 1l
  1x Jack Daniel´s Honey 1l
  1x Jack Daniel´s Fire 1l
  1x Jack Daniel´s Apple 1l
  19x Džínový batůžek
  2x Plakát
  10x Stojánek Americká whisky.

 • Jack Daniel´s promo set + 15 ledvnika

  3 131 

  Jack Daniel´s promo set obsahuje :

  1x Jack Daniel´s original 1l
  1x Jack Daniel´s Honey 1l
  1x Jack Daniel´s Fire 1l
  1x Jack Daniel´s Apple 1l
  15x Ledvnika
  2x Plakát
  10x Stojánek Americká whisky.

 • Jack Daniel´s promo set + 15 ledvnika

  3 131 

  Jack Daniel´s promo set obsahuje :

  1x Jack Daniel´s original 1l
  1x Jack Daniel´s Honey 1l
  1x Jack Daniel´s Fire 1l
  1x Jack Daniel´s Apple 1l
  15x Ledvnika
  2x Plakát
  10x Stojánek Americká whisky.

 • Jack Daniel´s set miniatur 5x50ml

  458 

  Průřez produkcí legendární americké značky Jack Daniel’s? Ale beze všeho. V téhle stylové degustační sadě najdete pět miniatur o objemu 0,05 l a v nich parádní Tennessee whiskey lahůdky. Těšit se můžete na klasickou Old No. 7, dvakrát filtrovanou Gentleman Jack, ohnivou Fire s přídavkem hřejivého skořicového likéru, delikatesní Honey s likérem medovým a prémiovou Single-barrel Select. Teď už jen vybrat, kterou otevřete jako první Whisky. Vůně dárkový set.

 • Jack Daniel's 0,7l GiftBox Music Box

  813 

  Americká whisky.

 • Jack Daniel's Apple 1l + 4x Kinley Tonic plech 0,33

  858 

  Jack Daniel's Jablko je setkání typicky nasládlé, jemně dřevité Tenessee whiskey s tóny vanilky a šťavnatý likér ze zelených jablek. Výsledkem je ovocný zážitek, který si vychutnáte jen tak, na ledu, nebo v míchaných drincích.
  A protože kombinace s tonikem j epodle nás nejlepší, přinášíme vám výhodný balíček s Kinley tonikem. Bourbon.

 • Jack Daniel's Apple 1l + 4x Kinley Tonic plech 0,33

  858 

  Jack Daniel's Jablko je setkání typicky nasládlé, jemně dřevité Tenessee whiskey s tóny vanilky a šťavnatý likér ze zelených jablek. Výsledkem je ovocný zážitek, který si vychutnáte jen tak, na ledu, nebo v míchaných drincích.
  A protože kombinace s tonikem je podle nás nejlepší, přinášíme vám výhodný balíček s Kinley tonikem. Bourbon.

 • Jack Daniel's Straight Rye 1l

  894 

  Jack Daniels whisky v netradičním pojetí – žitná rye varianta. 70% ručně vybraného žita doplněných o 18% kukuřice a 12% sladového ječmene dává této whisky naprosto jedinečný charakter. Vůně je intenzivní, lehce nasládlá až bourbonová, s tóny ovoce a čokolády. V překvapivě suché chuti nás potěší intenzivní kořeněnost s tóny barevného pepře a obilí. Perfektně potěší jen tak po skleničce nebo jako základ rozmanitých drinků. Vůně nasládlá, tóny čokolády a sušenek. Chuť kořeněná, barevný pepř, obilí. Doporučujeme k jen tak po skleničce, míchané nápoje.

 • Jack Daniels 3l

  2 831 

  Jack Daniel´s Old No. 7 je tennessee whiskey, nikoliv bourbon. Její výroba je specifická tím, že whiskey několik dnů, kapku po kapce, protéká přes deset stop vysokou vrstvu dřevěného uhlí z Javoru cukrového. Díky tomuto procesu je chuť whisky velmi měkká. Jack Daniel´s Old No. 7 zraje také v ručně vyráběných sudech z amerického bílého dubu. Doba zrání není přesně daná, whiskey se stáčí, až ji ochutnávači uznají zralou. Tennessee whiskey si nejlépe vychutnáte na ledu. Bourbon. Vůně dubové dřevo, cukrový sirup a vanilka. Chuť čokoláda, opečenéhý chleba a skořice.

 • Jack Daniels Fire skořice 1l

  769 

  Jack Daniels Fire 1l 35% je novou příchutí Tennessee whiskey. Vychutnejte si unikátní whiskey, jež je lákadlem pro všechny vaše smysly. Vůně Jack Daniels Fire je ohnivě kořeněná s nádechem čerstvé pálivé skořice, výsledná chuť je pak lahodně hladká. V Americká whisky. Vůně skořice. Chuť kombinací sladké a ostré kořenité chuti.

 • Jack Daniels Tennessee Apple 1l

  784 

  Unikátní spojení Jack Daniel's Tennessee whiskey a křupavého a šťavnatého zeleného jablka. Díky tomu vzniká kvalitní likér s velmi jemnou vůní a svěží chutí. Podává se vychlazený. Ovocný likér. Vůně jemná, ovocná, zralá jablka. Chuť čistá, svěží, nasládlá. Doporučujeme k digestiv, do koktejlů.