Zobrazuji všech 6 výsledků

 • Hennessy VS 0,7l

  922 

  Very Special koňak legendární značky Hennessy je klasika, která pamatuje staletí. Potkává se v něm na 40 eaux-de-vie z hlavních oblastí Cognacu – Grande Champagne, Petite Champagne, Borderies a Fins Bois – o stáří nejméně 2 roky. Vinný destilát. Vůně dubové dřevo,lískové oříšky. Chuť bobulového ovoce sladká vanilka.

 • Hennessy VSOP Privilége 40% 0,7l Gift box

  2 639 

  Cognac.

 • Hennessy VSOP Privilége 40% 0,7l Gift box

  2 639 

  Zářivě mahagonová barva. Úvodní tóny vanilky a světlého tabáku ustupují ve prospěch komplexnějších toastových tónů, které jsou výsledkem dlouhého zrání v dubových sudech. Chuť je dokonale harmonická a plná, s hedvábnou texturou a nádherně dlouhým závěrem. Vychutnejte si jej čistý nebo si vytvořte fantastický míchaný drink. Cognac. Vůně tóny vanilky a světlého tabák. Chuť harmonická a plná, s hedvábnou texturou. Doporučujeme k čistý nebo si vytvořte fantastický míchaný dr.

 • Hennessy XO 0,7l

  4 586 

  Vinný destilát.

 • Hennessy XO 0,7l

  4 586 

  Hennessy XO je stěžejním produktem značky. Tento nápoj je tělnatý a mužný se sytě jantarovou barvou, bohatou a plnou chutí a dřevitými, kořeněnými vůněmi. Hennessy vyrábí dvě exkluzivní směsi – Private Reserve a Paradis Extra. První je omezená série reprízy směsi, jež byla poprvé vyprodukována v roce 1873. Tvoří ji 14 eaux de vie z Grand de Champagne. Na špičkový koňak je relativně lehká, ovocná a květinová. Vinný destilát. Vůně dub, oříšky, vanilka, kůže, koření a hrozny. Chuť bohatá, suchá a hladká máslová a smetanová.

 • Hennesy V.S.O.P Privilége GB

  1 349 

  Hennessy VSOP Privilége je prvotřídní cognac od světoznámého výrobce. Vůně je elegantní, medová, s dotekem koření a vanilky. V intenzivní a bohaté chuti můžeme najít tóny sušeného ovoce, pražených ořechů a vanilky. Díky originální krabičce potěší i jako luxusní dárek. Vůně elegantní, medová, lehce kořeněná. Chuť bohatá, intenzivní, sušené ovoce.