Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Guilhem Cuvée Soleil Orange 2022

  249 

  Macerace Chardonnay a Sauvignon Blanc v betonových a amforových kádích, což způsobuje oranžovou barvu v důsledku mírné oxidace. Vůně květin, bohatá ústa na oxidačních tónech vlašských ořechů, rohy a slupky pomerančů. Závěr, lehce tanický, má na bílých plodech pěknou délku Vůně s vůní čerstvých mandlí, manga. Chuť kandovaných mandarinek, kdoulového želé a koř. Doporučujeme k bílá masa, ale i měkké sýry a dokonce i asijs.

 • Guilhem Cuvée Vignes du Levant 2021

  249 

  Směs tohoto cuvée byla vytvořena před více než 50 lety a od té doby se nikdy nezměnila. Je to symbolické cuvée Château Guilhem, představuje veškerou jedinečnost " terroir. svěží s pružnými taniny a dobrou délkou v závěru. Je to příjemné víno, které doprovází všechna vaše gastronomická nebo sváteční jídla s přáteli. AOP. Vůně silnou vůni zralých ostružin a sušených švest. Chuť svěží s pružnými taniny a deešlím závěrem. Doporučujeme k tatarák,kachní prsa..

 • Guilhem Cuvée Vignes Du Levant Blanc 2022

  335 

  Jedná se o směs dvou odrůd hroznů, která je výsledkem pelikulární macerace u Sauvignonu a přímého lisování u Chardonnay. Každá odrůda hroznů je vinifikována samostatně, aby se odhalila jejich typičnost, a poté smíchána, aby toto velmi krásné cuvée harmonizovalo se světle žlutou barvou se zelenými odstíny. Vůně citrusových plodů a bílých květů doplňují kulaté patro s vůní bílého ovoce, hrušek a bílé broskve. AOP. Vůně citrusových plodů a bílých květů. Chuť chuť bílého ovoce, hrušek a bílé broskve.. Doporučujeme k s marinovaným lososem a dalšími grilovanými r.

 • Guilhem Cuvée Vignes Du Levant Rosé 2022

  249 

  Světle růžová barva. Gurmánská vůně s vůní vinné broskve a velmi zralého červeného ovoce. Chuť je osvěžující a dobře vyvážená, s roztaveným závěrem na příjemných jahodových tónech. Od aperitivu, společníka vašich letních salátů, provensálská kuchyně, grily, dělá divy na asijské kuchyni. AOP. Vůně broskve a zralé červené ovoce. Chuť osvěžující a dobře vyvážená. Doporučujeme k provensálská kuchyně, grily, dělá divy na asi.