Zobrazuji všech 6 výsledků

 • Godet Antarctica

  1 120 

  Vinný destilát.

 • Godet Antarctica

  1 120 

  První průzračný koňak na světě, který vznikl jako pocta k pokoření jižního pólu Jean-Jacquesem Godetem v roce 2008. Zde se nechal inspirovat čistotou a ryzostí krajiny a vytvořil zcela ojedinělý koňak, kterému vtiskl progresivní chuť, design láhve i netradiční způsob podávání v ledově vychlazeném stavu. Pro výrobu byla použita pouze vzácná odrůda hroznů Folle Blanche. Vinný destilát. Vůně jemná,podmanivá. Chuť plná,jemná dlouhá. Doporučujeme k zraje v našich 100 let starých dubových sudec.

 • Godet cognac VSOP 0,7l

  1 270 

  Hrozny pro výrobu Godet VSOP pochází z oblastí Grande Champagne, Petite Champagne a Fins Bois. Střední třída koňaku, který nabízí ideální poměr svěžesti a komplexnosti. Buket je bohatý – květiny, oříšky, zralé ovoce. V chuti je hladký, dlouhý a příjemně pitelný. Vinný destilát.

 • Godet Pearadise 0,5l

  752 

  Pearadise je ušlechtilý destilát vyrobený z koňaku a přírodního extraktu z hrušek. Díky této kombinaci je dosaženo perfektního skloubení sladkosti hruškového likéru a tělnatosti a síly koňaku. Jeho ovocitost je znát na nose i v chuti. Vychutnat si je můžete buď samotný na kostkách ledu nebo jej použít jako základ do luxusních koktejlů. Vůně svěží, zralé hrušky. Chuť intenzivní, bohatá, ovocná.

 • Godet Trinity 0,6l

  1 527 

  Výborná volba pro všechny, kdo chtějí proniknout do kouzla koňaku. Kombinace tří kategorií (VS, VSOP a XO) koňaků od renomovaného výrobce, jehož vznik se datuje do 16. století. Trinity Vám za dostupnou cenu umožňuje jejich porovnání. Vinný destilát.

 • Godet XO Fine Champagne 0,7l

  3 076 

  Příkladný reprezentant Fine Champagne (více jak poloviční podíl Grande Champagne). Velmi komplexní a jemný koňak, který při prvním přivonění nabídne květinové a ovocné aroma, jež přechází do tónů kůže. V chuti je svěží, jemný a dlouhý. Vinný destilát.