Zobrazuji všech 8 výsledků

 • Godet Antarctica

  1 120 

  Vinný destilát.

 • Godet Antarctica

  1 164 

  První průzračný koňak na světě, který vznikl jako pocta k pokoření jižního pólu Jean-Jacquesem Godetem v roce 2008. Zde se nechal inspirovat čistotou a ryzostí krajiny a vytvořil zcela ojedinělý koňak, kterému vtiskl progresivní chuť, design láhve i netradiční způsob podávání v ledově vychlazeném stavu. Pro výrobu byla použita pouze vzácná odrůda hroznů Folle Blanche. Vinný destilát. Vůně jemná,podmanivá. Chuť plná,jemná dlouhá. Doporučujeme k zraje v našich 100 let starých dubových sudec.

 • Godet cognac VSOP 0,7l

  1 270 

  Hrozny pro výrobu Godet VSOP pochází z oblastí Grande Champagne, Petite Champagne a Fins Bois. Střední třída koňaku, který nabízí ideální poměr svěžesti a komplexnosti. Buket je bohatý – květiny, oříšky, zralé ovoce. V chuti je hladký, dlouhý a příjemně pitelný. Vinný destilát.

 • Godet cognac VSOP 0,7l

  1 270 

  Hrozny pro výrobu Godet VSOP pochází z oblastí Grande Champagne, Petite Champagne a Fins Bois. Střední třída koňaku, který nabízí ideální poměr svěžesti a komplexnosti. Buket je bohatý – květiny, oříšky, zralé ovoce. V chuti je hladký, dlouhý a příjemně pitelný. Vinný destilát. Vůně dřevitým nádech,ovoce. Chuť odstíny lískových oříšků, dušených broskví a.

 • Godet Pearadise 0,5l

  752 

  Pearadise je ušlechtilý destilát vyrobený z koňaku a přírodního extraktu z hrušek. Díky této kombinaci je dosaženo perfektního skloubení sladkosti hruškového likéru a tělnatosti a síly koňaku. Jeho ovocitost je znát na nose i v chuti. Vychutnat si je můžete buď samotný na kostkách ledu nebo jej použít jako základ do luxusních koktejlů. Vůně svěží, zralé hrušky. Chuť intenzivní, bohatá, ovocná.

 • Godet Trinity 0,6l

  1 527 

  Výborná volba pro všechny, kdo chtějí proniknout do kouzla koňaku. Kombinace tří kategorií (VS, VSOP a XO) koňaků od renomovaného výrobce, jehož vznik se datuje do 16. století. Trinity Vám za dostupnou cenu umožňuje jejich porovnání. Vinný destilát.

 • Godet XO Fine Champagne 0,7l

  3 514 

  Godet XO Fine Champagne je koňak, který zrál asi 35 let v dubových sudech a pochází z Grande a Petite Champagne. Ocenění: zlatá medaile z Mondial Sélection – Brusel 2002, zlatá medaile z Mondial Sélection – Brusel 2000, zlatá medaile z Mondial Sélection – Brusel 1997. Koňak s jasmínovými a fialkovými tóny s medovou a švestkovou chutí. Vinný destilát. Vůně fialky a jasmín. Chuť tóny švestek, medu a kůže.

 • Godet XO Organic Gastrnome 0,7l 40%

  2 391 

  Francouzský koňak Godet Gastronome byl stvořen v roce 1838 Augustinem Godetem. 15. generace rodiny Godetů po 150 letech vdechla tomuto lahodnému koňaku znovu život. Za jeho novou variantou stojí Jean-Edouard Godet a vyrábí se ze 100% organických hroznů výhradně z oblasti Fins Bois a zraje 12 let v dubových sudech. Jedná se o velmi suchý koňak se zralou chutí s nádechem višní a vlašských ořechů. Cognac. Vůně tóny vlašských ořechů a višní.. Chuť elegantní a hladký.