Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Dom Pérignon Brut 2008 Gift Box

  4 672 

  Legendární šampaňské Dom Pérignon Toto Champagne je výsledkem hledání rovnováhy mezi odrůdami Pinot Noir a Chardonnay. Světle žlutá barva se zelenými odlesky. Počátečnívůně čerstvých mandlí a grapefruitu pomalu přechází do tónů koření, oříšků kešu a opečených toastů. Sametová, komplexní a harmonická chuť. Každý ročník je unikátní. Poslední kus 2008 Champagne. Vůně svěží, harmonická, ovocno-květinová. Chuť vyvážená, komplexní, ovocná, s dlouhou dochut. Doporučujeme k aperitiv, lehké předkrmy.

 • Dom Pérignon Brut 2012

  5 088 

  Exkluzivní značka Dom Pérignon nabízí pravé šampaňské, které uspokojí i nejnáročnější milovníky kvalitního vína. Dom Pérignon Vintage 2012 je blendem jedinečné struktury, která exploduje na patře. Vůně je plná a rozmanitá, mísí se v ní květiny s ovocem a rostlinné látky s minerálními. Tradiční metoda druhotného kvašení. Zraje minimálně 7 let v lahvi. Champagne. Vůně meruňky,rebarbora,máta,bílý pepř. Chuť ovocná,tabák, opečený toust. Doporučujeme k kaviár,ustřice.

 • Dom Pérignon Rosé Vintage 2005

  8 448 

  Když se Dom Pérignon rozhodně být růžovým, je to nádherná hra odrůdy Pinot noir, které předchází dvanáctileté ležení ve sklepě vinařství. Ročník 2005 byl poměrně kontroverzní, velmi horké léto střídal chladný podzim. Selekce a redukce na vinici byla obrovská, nicméně výsledek z malé výtěžnosti je geniální. Champagne. Vůně tropické ovoce, citrusy, kakao. Chuť strukturovaná, kořenitá, červený pomeranč. Doporučujeme k langusta, kaviár, syrové wagyu.

 • Dom Pérignon Vintage 2010 Brut

  4 368 

  Champagne Dom Pérignon dodává už po staletí jedno z nejlepších vín světa. Rok 2010 přinesl příhodné podmínky pro vytvoření ročníkového šampaňského. I tentokrát se jedná o víno s nesmírně bohatým a rafinovaným buketem, které v sobě postupně odkrývá tóny tropického ovoce, jež jsou pozvolna doplňovány o vůni květů jasmínu, lílie či pivoňky. Chuť je široká, štědrá, s pevnou strukturou a kořeněným a svěžím závěrem. Champagne. Vůně extrémně bohatá, tropické ovoce, květiny. Chuť plná, strukturovaná, harmonická, kořeněná. Doporučujeme k aperitiv, mořské plody, kaviár.