Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • Calvados Papidoux Fine 0,7l

  461 

  Jablečná pálenka, která zrála po dobu tří let v dubových sudech. Calvados Pâpidoux Fine je vyráběn tradiční normandskou metodou, která spočívá v destilaci několika různých odrůd jablek. Calvados achátové barvy s bronzovými odlesky. Živá, ovocná a přímá vůně s výrazným aroma zralých jablek, sladkého koření a čerstvě pražených mandlí. Chuť je přímá, hřejivá a v závěru s tóny jablek a rozinek. Jablečný destilát. Vůně aroma zralých jablek, sladkého koření a praže. Chuť přímá, hřejivá a v závěru s tóny jablek a roz.

 • Calvados Papidoux VSOP 0,7l

  507 

  Jablečný destilát zrající v dubových sudech po dobu pěti let, které mu propůjčily elegantní charakter a tradiční aroma. Jantarová barva s jemnými odlesky. Elegantní, ovocná a teplá vůně s aroma sušených jablek, sušených meruněk a zralých datlí. Chuť je kulatá, ovocná a příjemně hřejivá s náznaky čerstvých a sušených jablek, které doplňují tóny karamelu. Jablečný destilát. Vůně aroma sušených jablek, sušených meruněk a zra. Chuť kulatá, ovocná a příjemně hřejivá s náznaky s.

 • Calvados Papidoux X.O. 0,7l

  680 

  Ušlechtilý francouzský destilát z jablek zrál minimálně šest let v dubových sudech, což jej krásně zakulatilo a dopomohlo k jeho komplexnímu projevu. Ve vůni i chuti můžeme nalézt čerstvá i sušená jablka, ale i medové a ořechové tóny. Jablečný destilát. Vůně komplexní, plná, sušené ovoce. Chuť zralá, nasládlá, sladce kořenitá.