Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Rum EL Dorado 12Y

  835 

  Prémiová směs několika rumů zrajících až 12 let ve speciálních sudech. Je středně hluboké zlatavé barvy, s velmi atraktivní vůní cukrové třtiny, medu, karamelu a hrozinek. Jeho chuť je krásně bohatá, vyvážená a vyzrálá, s tóny kůže, koření a pomerančové kůry. Po počátečním nasládlém charakteru přichází nádherný, suchý dozvuk. Velmi elegantní a vzrušující rum.

 • Rum EL Dorado 12Y

  820 
 • Rum El Dorado 21YO 0,7l 43%

  2 448 

  El Dorado 21 Y.O. je jedním z nejlepších rumů na trhu. Zraje v dubových sudech 21 – 25 let. Je tmavý, s vanilkovou vůní, mírně voní také po fících. Je plný a komplexní. Chuť je lehká, květinová a ovocná, trochu kakaová, komplexní. Design této láhve byl inspirován tvarem staré láhve používané před třemi stoletími. Vůně s vanilkovou vůní, mírně voní také po fících. Chuť ehká, květinová a ovocná, trochu kakaová.

 • Rum El Dorado Reserve 0,7l

  1 152 

  Guyanský rum, srovnatelný s luxusním koňakem, zraje 15-25 let v sudech po bourbonu. Ve vůni objevíte kávu, pomeranč, čokoládu a vanilku. Chuť je hedvábná, lehce protknutá pečeným tropickým ovocem. El Dorado je držitelem několika světových ocenění. Destilát z cukrové třtiny. Vůně poomeranč, káva, vanilka, čokoláda. Chuť jemná, zakulacená, intenzivní a harmonická. Doporučujeme k digesti.