Zobrazuji všech 7 výsledků

 • Colli Vicentini Vicenza Pinot Bianco 2017

  149 

  Suché, bílé víno z bílých hroznů Rulandského Bílého, vypěstované a zpracované v italské oblasti Veneto. Ve vůni je cítit luční kvítí a na patře jemná, elegantní chuť. DOC. Vůně citronové květy, jemné vyrovnané víno. Chuť suchá, jemná a elegantní. Doporučujeme k aperitiv,rybí pokrmy.

 • Pinot Grigio 2019

  152 

  Stoprocentní Pinot Grigio z regionu Veneto se vyznačuje krásnou čistotou zpracování při řízené teplotě a následném půlročním ležením na jemných kalech. Velmi nízký zbytkový cukr skvěle vyvažuje pevná kyselina, což dělá z tohoto vína skvělý aperitiv či partnera pro delší popíjení. Perfektně jej můžeme uplatnit i v gastronomii, v kombinaci s jednoduchými upravami ryb, saláty či teplými zeleninovými pokrmy. IGP. Vůně jemná, exotické ovoce, kořeněný nádech. Chuť rustikální, hebká, vyvážená, srozumitelná. Doporučujeme k aperitiv, lehké pokrmy, ryby.

 • Torre dei Vescovi Cabernet 2018

  168 

  Tento Cabernet intenzivní rubínové barvy pochází z kopců oblasti Vicenza, konkrétně z vinic Montecchio Maggiore. Jeho hrozny jsou sbírány výhradně ručně, po následné konktrolované maceraci víno zraje z části v dřevěných sudech a z části na nerezové technologii. Jeho vůně je intenzivně kořenitá, v chuti pak můžeme očekávat pevnou tříslovinu a jemný projev kakaa. Skvěle se hodí k pečenému masu, zvěřině a starým sýrům. DOP. Vůně ovocná, lesní jahody. Chuť svěží, kulatá, středně plná. Doporučujeme k pečená masa, zvěřina.

 • Torre dei Vescovi Sauvignon 2019

  177 

  Suché bílé víno vyrobeno z hroznů Sauvignon Blanc v italské oblasti Veneto. Zaujme vůní tropického ovoce a jemnou chutí s elegantní kyselinkou. DOP. Vůně plné, měkké a svěží. Chuť Čerstvá,vyzrálá,bez ostré kyseliny. Doporučujeme k předkrmy,saláty,těstoviny,ryby,aperitiv.

 • Vicenza Chardonnay

  168 

  Jednoduché, snadno uchopitelné Chardonnay z benátské oblasti. Víno vykazuje svou typickou odrůdovost pro tento region. Vůně po citrusech, melounu a lískovém oříšku. Chuť lehká, snadná, středně tělnatá. DOP. Vůně meloun, citrusové plody, lískový ořech. Chuť lehká, svěží, srozumitelná. Doporučujeme k aperitiv, mořské plody, lehké risotto.

 • Vicenza Merlot 2018

  168 

  Tento Merlot jasně rubínové barvy pochází z kopců oblasti Vicenza, konkrétně z vinic Montecchio Maggiore. Jeho hrozny jsou sbírány výhradně ručně, po následné konktrolované maceraci víno zraje z části v dřevěných sudech a z části na nerezové technologii. V nose se projevuje intenzivními hrozny a bobulovým ovocem, v chutě je plný, šťavnatý, ale současně velmi jemný, v závěru můžeme zaznamenat tóny zeleného pepře. Skvěle doprovodí nejen červená masa, ale třeba i složitější úpravy králíka. DOP. Vůně ovoce s bylinkovým nádechem. Chuť tělnaté,vyzrálé,s hezkým závěrem. Doporučujeme k předkrmy,saláty,pečená drůbež,gril.maso.

 • Vicenza Pinot Bianco 2017

  149 

  Suché, bílé víno z bílých hroznů Rulandského Bílého, vypěstované a zpracované v italské oblasti Veneto. Ve vůni je cítit luční kvítí a na patře jemná, elegantní chuť. DOP. Vůně citronové květy, jemné vyrovnané víno. Chuť suchá, jemná a elegantní. Doporučujeme k aperitiv,rybí pokrmy.