Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Centenario Rum 18 Years Old Reserva

  1 724 

  Jantarová barva, aroma se silnými tóny dubu a delikátními tóny vanilky. V chuti i jemné pohlazení patra s tóny čokolády – to jsou vlastnosti, které spojují všechny rumy rodiny Centenario. Z celé řady produktů vyčnívá především Reserva de la Familia 18. Jde o výjimečný exkluzivní rum, vyráběný metodou solera a obsahující rumy staré 4-18 let. Rum. Vůně aroma se silnými tóny dubu a delikátními tóny. Chuť v chuti i jemné pohlazení patra s tóny čokolá. Doporučujeme k na ledu,doutník.

 • Centenario Rum 1985

  999 

  1985 není jen číslo. Tehdy to všechno začalo. Před 37 lety si v Kostarice vytyčili velký cíl – vytvářet jedny z nejlepších rumů na světě. Tento cíl se plní každým rokem a zrcadlí se v každé variantě rumu, která se v destilerii zrodí. Po prvním vydání Centenario 1985, které vyšlo v roce 2020 na oslavu 35. výročí založení společnosti, nyní přichází „Second Batch“, tedy druhá várka výběrového blendu opět v limitovaném množství. K jejímu vytvoření použil master blender výhradně rum, který byl stařen v sudech po skotské whisky z oblasti Lowlands, oproti předchozí verzi tedy přináší zcela nový chuťový zážitek. Pečlivě vybrané sudy byly převezeny ze Skotska do Kostariky. Zde byly naplněny jedinečným blendem rumů, který poté zrál v kostarickém deštném pralese. Výsledkem je raritní rum s aromatem sušeného ovoce, kávy, vanilky a dřeva. V chuti se potom rozezní tóny mandlí a kávy v dokonalé harmonii se slabým nádechem čokolády. Rum. Vůně s aromatem sušeného ovoce, kávy, vanilky a dř. Chuť tóny mandlí a kávy v dokonalé harmonii se sla. Doporučujeme k na příjemný večer u krbu.

 • Ron Centenario 9YO Conmemorativo

  746 

  Ron Centenario 9 Conmemorativo má intenzivní zlatou barvu, vůně s tóny exotického koření s převahou pepře a zeleného čili. Suchý, příjemný a jemný rum s výrazným tělem se stopami po brandy. Ron Centenario 9 Conmemorativo je namíchán z rumů typu „reserva“, které zrály v dubových sudech po skotské whisky a brandy. Kostarický rum. Vůně exotické koření. Chuť pepř, zelené chilli.

 • Ron Centenario Fundacio 20 Aňos 0,7l Gift Box

  1 370 

  Centenario Fundación 20 Anos Selección Premium je dvacetiletý rum z Kostariky. Zraje metodou solera. Tento rum vyniká prvotřídní kvalitou a nezaměnitelnou chutí. Kostarický rum.