Zobrazuji všech 6 výsledků

 • Kolonáda Chardonnay

  91 

  Zelenožlutá až nazlátlá barva. Ve vůni je cítit med , jemně karamel a lískové oříšky. Chuť je plná, harmonická s minerálním charakterem. Jakostní víno odrůdové. Vůně bohatá, med, karamel, oříšky. Chuť plná, harmonická, s minerálním charakterem. Doporučujeme k mořské plody, lehké úpravy ryb.

 • Pohádkové RM + SV zemské

  131 

  Ochutnejte pohádkové červené víno, které je vytvořeno kupáží Rulandského modrého a Svatovavřineckého. Víno světlejší červené barvy, s vůní lesních jahod a harmonickou chutí peckového ovoce se svěží kyselinou, doplněnou mírným zbytkovým cukrem. Doporučujeme jej k pečenému vepřovému masu, divočině i k různým úpravám hovězího. Složení cuvée: Rulandské modré, Svatovavřinecké Moravské zemské víno. Vůně intenzivní, lesní jahody. Chuť lesní plody a peckové ovoce. Doporučujeme k pečené vepřové maso.

 • Pohádkové VZ + TČ + RŠ

  130 

  Jiskrné víno s nádhernou zlatavo-zelenkavou barvou, které vzniklo kupáží odrůd Veltlínské zelené, Tramín červený a Rulandské šedé. Ve vůni se snoubí Tramínová kořenitost a ovocitost, doplněná vůní lipového květu. Chuť je plná, s vyšším zbytkovým cukrem, svěží kyselinkou a mírnou mineralitou. Složení cuvée: Veltlínské zelené, Tramín červený, Rulandské šedé Moravské zemské víno. Vůně ovocitá, kořenitá, lipový květ. Chuť plná, s vyšším zbytkovým cukrem, lehkou miner. Doporučujeme k dezerty, uzené sýry, paštiky.

 • Rulandské šedé pozdní sběr 2019

  186 

  Rulandské šedé s jemnou žlutou barvou se zlatavými odlesky. Ve vůni vína najdeme tóny čerstvě rozkrojené hrušky, které jsou podpořeny příjemnou květnatostí. V chuti je víno velmi plné, ovocné a dlouhé. Víno doporučujeme podávat k sýrům holandského typu. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně čerstvá hruška, jemná květnatost. Chuť plná, ovocná, dlouhá. Doporučujeme k sýry holandského typu.

 • Ryzlink rýnský kabinet 2019

  139 

  Typický Lednický "Rýňák" se světle zelenou barvou. Ve vůni se příjemně snoubí tóny čerstvě rozkvetlé louky, lipového květu a citronové kúry. V chuti je víno díky peprné kyselině příjemně šťavnaté, svěží a připravené k dlouhému zrání v lahvi. Víno doporučujeme podávat ke studeným předkrmům při slavnostním stolování. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně lipový květ, citronová kúra, rozkvetlá louka. Chuť šťavnatá, svěží. Doporučujeme k studené předkrmy.

 • Tramín červený pozdní sběr 2019

  233 

  Víno s krásnou žlutou až zlatou barvou. V jemné vůni vína se zajímavě kombinují tóny čerstvě rozkvetlé louky, fialek, bílého ovoce s odrůdovou kořenitostí. V chuti je víno plné a harmonické. Svým projevem kopíruje aromatický profil a hezky odráží potenciál lednických vinohradů. Víno doporučujeme podávat k rybám či mořským plodům. Jakostní víno s přívlastkem. Vůně fialky, bílé ovoce, jemná kořenitost. Chuť plné, harmonické, ovocno-kořenité. Doporučujeme k ryby, mořské plody.