Zobrazuji všech 5 výsledků

 • Carl Jung Cabernet Sauvignon 0,75l 0,5%

  141 

  Bohatá rubínová barva následovaná vůní plnou ostružin se špetkou oříšků v pozadí, dlouhý závěr. Doporučujeme podávat ke grilovanému červenému masu a italským těstovinám. Víno je vhodné pro všechny kdo nechtějí nebo nemohou pít alkohol a zároveň si rádi dopřejí kvalitní pití a společenské události, na kterých se konzumuje alkohol. Ideální je pro řidiče, těhotné ženy, osoby na dietě nebo zdravotně indisponované jedince. Obsah alkoholu je menší než 0,5 % obj. Doporučená teplota podávání: 14 – 16 °C Dealkoholizované víno. Vůně kořeněný buket s tóny bobulového ovoce. Chuť elegantní kyselinka a příjemně dlouhým závěre. Doporučujeme k k lehčím masům.

 • Carl Jung Cabernet Sauvignon nealko

  141 

  Bohatá rubínová barva následovaná vůní plnou ostružin se špetkou oříšků v pozadí, dlouhý závěr. Doporučujeme podávat ke grilovanému červenému masu a italským těstovinám. Víno je vhodné pro všechny kdo nechtějí nebo nemohou pít alkohol a zároveň si rádi dopřejí kvalitní pití a společenské události, na kterých se konzumuje alkohol. Ideální je pro řidiče, těhotné ženy, osoby na dietě nebo zdravotně indisponované jedince. Obsah alkoholu je menší než 0,5 % obj. Doporučená teplota podávání: 14 – 16 °C Nealkoholické víno. Vůně kořeněný buket s tóny bobulového ovoce. Chuť elegantní kyselinka a příjemně dlouhým závěre. Doporučujeme k k lehčím masům.

 • Carl Jung Chardonnay nealko

  141 

  Jemný ovocně-minerální buket se přemění do plné chuti s nádechem zralejších tropických plodů. Nepatrna sladkost a svěží kyselinka na konci s delším závěrem. Doporučujeme podávat k rybě či drůbeži. Víno je vhodné pro všechny kdo nechtějí nebo nemohou pít alkohol a zároveň si rádi dopřejí kvalitní pití a společenské události, na kterých se konzumuje alkohol. Ideální je pro řidiče, těhotné ženy, osoby na dietě nebo zdravotně indisponované jedince. Obsah alkoholu je menší než 0,5 % obj. Doporučená teplota podávání: 10 – 12 °C Nealkoholické víno. Vůně ovocně-minerální buket. Chuť sladkost a svěží kyselinka na konci s delším. Doporučujeme k k bílému masu, nebo letnímu popíjení.

 • Carl Jung Chardonnay, nealko, 0,75l

  141 

  Jemný ovocně-minerální buket se přemění do plné chuti s nádechem zralejších tropických plodů. Nepatrna sladkost a svěží kyselinka na konci s delším závěrem. Doporučujeme podávat k rybě či drůbeži. Víno je vhodné pro všechny kdo nechtějí nebo nemohou pít alkohol a zároveň si rádi dopřejí kvalitní pití a společenské události, na kterých se konzumuje alkohol. Ideální je pro řidiče, těhotné ženy, osoby na dietě nebo zdravotně indisponované jedince. Obsah alkoholu je menší než 0,5 % obj. Doporučená teplota podávání: 10 – 12 °C Dealkoholizované víno. Vůně ovocně-minerální buket. Chuť sladkost a svěží kyselinka na konci s delším. Doporučujeme k k bílému masu, nebo letnímu popíjení.

 • Carl Jung Rosé nealko 0,75l

  141 

  Nádherné bohaté růžové víno s chutí výraznější, než by se u dealkoholizovaného vína čekalo. Decentní buket se středně dlouhým závěrem. Chlazené je optimálním letním pitím. Hodí se zejména k dobrému sýru a lehkým francouzským paštikám. Nealkoholické víno. Vůně kořeněný buket s tóny bobulového ovoce. Chuť elegantní kyselinka a příjemně dlouhým závěre. Doporučujeme k k lehčím masům.