Zobrazuji všech 10 výsledků

 • Amaro Bruno Pilzer 30% 0,7l

  666 

  Amaro Bruno je Bitter s velmi malým množstvím cukru, proto se na etiketě objevuje pouze název Amaro a ne likér.

  Má krásnou hnědou barvu. Má příjemnou, až květinovou, komplexní vůni, chuť správně nahořklá, intenzivní a perzistentní, není sladká, je hořká s příjemnou dochutí. Macerát směsi 26 druhů bylin a koření, který vznikl spojením dvou receptur z roku 1800. Byliný likér. Vůně bylinková, medová. Chuť jemná,bylinková ,nasládla. Doporučujeme k digestiv.

 • GINPILZ London Gin 40% 0,7l

  814 

  Italský rodinný lihovar Pilzer, který byl otevřen v roce 1957 ve Faveru, starobylé vesnici uprostřed údolí Cembra, je dnes jedním z nejprestižnějších lihovarů nejen v Trentinu, ale v celé Itálii. Pod vedením bratrů Bruna a Ivana Pilzerových vyrábí širokou a vysoce kvalifikovanou škálu grapp, lihovin a ovocných destilátů. London Dry Gin, kde je jalovec doprovázený aromatickou stopou 15-ti bylin z téměř celého území Dolomit. GinPilz je vzdušný s vůní horské flóry, velmi jemný a přitom pronikavý a suchý. V chuti s náznaky cedrového dřeva. Gin. Vůně sveží, jalovec,citrusy. Chuť cedrové dřevo,jemná kouřovitost,ovocný. Doporučujeme k lze pít i samotný jen s ledem..

 • Grappa 85 Pilzer Islay Cask 43% 0,7l

  1 738 

  Mimořádná grappa z výlisků hroznů odrůdy Pinot Grigio (Rulandské šedé) zrající 85 měsíců v dubových sudech ze skotského ostrova Islay. Limitovaná edice 1628 kusů číslovaných lahví se signaturou mistra destilatéra Bruno Pilzera. Kombinace jemné květinové vůně hroznů a kouřového, rašelinového aroma skotského dřeva. Komplexní chuť, kde na začátku převažují náznaky rašeliny a s vývojem přicházejí jemné nuance vanilky a kakaa s dlouhou perzistencí. Pro skutečný zážitek z ochutnání si nechejte čas a použijte dostatečně velkou nechlazenou sklenici Grappa. Vůně květinová,kouřová,rašelina. Chuť rašelina,kakao,vanilka. Doporučujeme k limitovaná edice čislované lahve.

 • Grappa Delme 43% 0,7l

  795 

  delme“ Grappa je komplexní aroma připomínající Grappa di Moscato Giallo a Grappa di Traminer v kombinaci se zjevnou jednoduchostí vůně Chardonnay a Müller Thurgau . Chuť je bohatší, trvalejší a také velmi jemná. To nejlepší smícháním 8 odrůdových grapp v dlouho hledaném ideálním poměru Grappa. Vůně jednoduchá,přímočará,jemná. Chuť hladká,ovocná, elegatní. Doporučujeme k digestiv.

 • Grappa Delme d´or 43% 0,7l

  915 

  Jedná se o „to nejlepší“ smícháním 8 odrůdových grapp v dlouho hledaném nejlepším poměru. Stárne více než pět let v sudech z francouzského dubu. Počáteční květinové vůně jsou obohaceny o komplexní vůně dané dřevem Grappa. Vůně květinová,kompelxní. Chuť výrazná,vanilka,čokoláda. Doporučujeme k digestiv.

 • Grappa di Chardonnay 43% 0,7l

  712 

  Odrůdová grappa z výlisků hroznů odrůdy Chardonnay z údolí Cembra. Chardonnay grappa má jemný, komplexní, lehce květinový buket, někdy s jemným aroma heřmánku. Chuť je harmonická a příjemná. Grappa. Vůně komplexni,květinová,. Chuť elegantni,plná,ovocná. Doporučujeme k digestiv.

 • Grappa di Moscato Giallo 43% 0,7l

  749 

  Odrůdová grappa z výlisků hroznů Moscato Giallo z oblasti Trentina. Má mimořádně příjemnou vůni téměř připomínající šalvějový list smíchaný s čerstvou citronovou kůrou, dlouhotrvající harmonická chuť. Grappa. Vůně citrusová,ovocná,hroznová. Chuť harmonická a intenzivní, plná dochuť.

 • Grappa di Müller Thurgau 43% 0,7l

  712 

  Odrůdová grappa z výlisků hroznů Müller Thurgau z údolí Cembra. Má jemnou květinovou, komplexní vůni a mírně aromatickou, dlouhotrvající a jemnou chuť. Grappa. Vůně květinová,jemná. Chuť odrůdová,květinová,plný dlouhý závěr. Doporučujeme k digestiv.

 • Grappa di Pinot Nero 43% 0,7l

  712 

  Odrůdová grappa z výlisků hroznů Pinot Nero (Rulandské modré) z oblasti Trentina. Vůně ovoce (připomíná maliny a ostružiny), někdy s příjemnými bylinnými nuancemi. Postupem času se vyvine do zralosti s náznaky zralého ovoce. Chuť je harmonická a vynikající perzistence. Grappa. Vůně ovocná, ostružiny. Chuť lesné ovoce,náznak bylin, dlouhá dochuť. Doporučujeme k digestiv.

 • Grappa di Traminer 43% 0,7l

  730 

  Odrůdová grappa z výlisků hroznů Traminer z oblasti Trentina. Velmi zajímavá grappa. Tramín grappa má jemnou aromatickou vůni připomínající okvětní lístek růže v kombinaci s dalšími jemnými, vyzrálejšími a komplexními vůněmi. Mohou se objevit tóny připomínající květ pelargónie a citronový květ současně. Grappa. Vůně květy ruží a pelargoniii. Chuť kořenitá,květy růži,jemná. Doporučujeme k digestiv.