Zobrazuji všech 5 výsledků

 • Bombay Gin Sapphire 1l

  735 

  Prémiový gin londýnského typu v průzračně modré lahvi patří k nejprodávanějším ginům své kategorie. Pro jeho výrobu se používají pečlivě vybírané a ručně sbírané bylinky, které mu dodávají jeho osobitý charakter. Průtahový destilát. Vůně intenzivní, harmonická. Chuť jemná, čistá, citrusová kůra. Doporučujeme k digestiv, luxusní koktejly.

 • Bombay Gin Sapphire 1l + 4x Tonic Henry Thomas 0,2

  571 

  Prémiový gin londýnského typu v průzračně modré lahvi patří k nejprodávanějším ginům své kategorie. Pro jeho výrobu se používají pečlivě vybírané a ručně sbírané bylinky, které mu dodávají jeho osobitý charakter. Při nákupu ginu od nás dostanete 4 toniky Henry Thomas ZDARMA. Platí do vyprodání zásob. Průtahový destilát. Vůně intenzivní, harmonická. Chuť jemná, čistá, citrusová kůra. Doporučujeme k digestiv, luxusní koktejly.

 • Bombay Sapphire 0,7l 40% + sklenička

  541 

  Suchý gin v britském stylu v sobě snoubí 10 pečlivě vybraných bylin z celého světa. Má výraznou chuť tradičního jalovce, kterému dělá společnost andělika, mandle, citronová kůra, skořice Cassia, kosatcový kořen, pepř Cubeb, grains of paradise a lékořice. Poslouží jako skvělý základ, ať přidáte jen tonic, nebo se pustíte do míchaných ginových drinků Gin z Velké Británie. Vůně mandle, citronová kůra. Chuť jalovec,kosatcový kořen, pepř. Doporučujeme k ideální do drinků.

 • Gin Bombay Sapphire 0,7l

  653 

  Suchý gin v britském stylu v sobě snoubí 10 pečlivě vybraných bylin z celého světa. Má výraznou chuť tradičního jalovce, kterému dělá společnost andělika, mandle, citronová kůra, skořice Cassia, kosatcový kořen, pepř Cubeb, grains of paradise a lékořice. Poslouží jako skvělý základ, ať přidáte jen tonic, nebo se pustíte do míchaných ginových drinků Gin z Velké Británie. Vůně mandle, citronová kůra. Chuť jalovec, kosatcový kořen, pepř. Doporučujeme k ideální do drinků.

 • Gin Bombay Sapphire 0,7l + 4x Tonic Henry Thomas 0,2

  465 

  Při nákupu ginu od nás dostanete 4 toniky Henry Thomas ZDARMA. Platí do vyprodání zásob. Gin z Velké Británie.