Zobrazuji všech 21 výsledků

 • Absinth Bartida Original 1l

  670 

  Bartida Original Absinth je absinth příjemné vůně a krásně zlatavé barvy vyrobený macerací pelyňku, anýzu a fenyklu v nejkvalitnějším moravském obilném lihu. Skvěle se hodí jako aperitiv nebo do míchaných nápojů. Bylinný macerát. Vůně příjemná, silně kořeněná. Chuť kořeněná, tóny fenyklu, anýzu a pelyňku. Doporučujeme k aperitiv, do míchaných nápojů.

 • Babička original wormwood 0.7l 40%

  819 

  Za tajemstvím této špičkové vodky stojí především kvalitní moravská kukuřice, pramenitá voda pocházející z hlubokého starého pramene nedaleko Prostějova a výtažek z pelyňku. Mnohaleté zkušenosti a šestistupňová destilace jsou zárukou kvality této prémiové lihoviny. Vodka. Vůně hladká, fenylk. Chuť jemná, plná. Doporučujeme k koktejly nebo čístý panák.

 • Bandita originál 40% 0.7l

  444 

  Tříletý Navy rum ochucený v klasickém latinskoamerickém stylu, tedy vanilkou a skořicí. Úžasně lahodnou chuť dává tomuto rumu káva, která v něm byla mecerována po dobu 72 hodin. Rum. Vůně vanilka. Chuť jemná, vanilka.

 • Bartida Griotka 1l

  348 

  Oblíbený ovocný likér Griotka od firmy Bartida. Tento likér je vyroben tradiční metodou z velejemného lihu, višní a ovocného destilátu. Vůně je intenzivní, ovocná. Chuť je charakteristicky sladce-nakyslá s jemnou hořkostí, získanou díky maceraci zralých višní. Ovocný likér. Vůně výrazná, ovocná, nasládlá. Chuť šťavnatá, zralé ovoce, višně. Doporučujeme k s tonikem a plátkem citronu jako „Cherry Spri.

 • Bartida Tuzemák 1l

  433 

  Nejoblíbenější česká lihovina dostává v provedení destilerie Bartida zcela nový level. Klasický tuzemák byl vylepšel přidánám rumu a macerací pravé vanilky, což mu dává další velmi bohatý rozměr. Vůně jemná,rumová. Chuť hladká, plná.

 • Bartida Vaječňák 1l

  386 

  Veliká klasika a jeden z nejoblíbenějších likérů u nás. Ten od Bartidy obsahuje opravdu velký podíl vaječných žloutků, které mají, mimo jiné, velmi blahodárný vliv na hlasivky. Jeho plnou bohatou chuť a hustou konzistenci má na svědomí ještě kvalitní smetana a podíl kvalitního třtinového rumu.

 • Bartida Vaječňák 1l

  407 

  Veliká klasika a jeden z nejoblíbenějších likérů u nás. Ten od Bartidy obsahuje opravdu velký podíl vaječných žloutků, které mají, mimo jiné, velmi blahodárný vliv na hlasivky. Jeho plnou bohatou chuť a hustou konzistenci má na svědomí ještě kvalitní smetana a podíl kvalitního třtinového rumu. Vůně vanilka. Chuť vanilka, jemná. Doporučujeme k kafe bonbon.

 • Bartida Zelená 1l

  342 

  Bartida Original Peprmintový likér se vyrábí kombinací velejemného obilného lihu a vinného destilátu s přírodními výtažky z máty peprné. Připravuje se v malých várkách za použití studené macerace a následného mísení. Jeho jemnou chuť oceníte, pokud ho budete pít samotný nebo také v nevšedním drinku, který připravíte smícháním likéru s tonikem a bezinkovým sirupem. Vše pak můžete dozdobit plátkem citronu a lístkem máty. Svým úspěchem u konzumentů zajistila Zelená vznik celé řady BARTIDA ORIGINAL. Peprmintový likér. Vůně mátová,jemná. Chuť jemná. Doporučujeme k s tonikem a bezinkovým sirupem.

 • Calvados 3y jablko z dub.sudu 0.7l 40%

  650 

  Skvělý jablečný destilát ve francouzském stylu stařený v dubových sudech. Hladká, ovocná a nasládlá chuť destilátu pochází jednak z jablek pěstovaných v Normandii, jednak díky tříletému zrání na dřevě. Calvados. Vůně ovoce a letničky s jemným dotekem dřeva.. Chuť ovoce a letničky s jemným dotekem dřeva..

 • Calvados 3y jablko.z dub.sudu 0.7l 40%

  635 

  Skvělý jablečný destilát ve francouzském stylu stařený v dubových sudech. Hladká, ovocná a nasládlá chuť destilátu pochází jednak z jablek pěstovaných v Normanidii, jednak díky tříletému zrání na dřevě. Calvados.

 • Čert 30% 1l

  407 

  BARTIDA Original ČERT rumovo – višňový likér je tradiční nápoj českých hospod z dob Rakouska – Uherska. Je vyroben ze 100 % višňové šťávy, rumu, kojetínského velejemného lihu, cukru, ovocného destilátu, vanilky a karamele.Spojení Griotky a Tuzemáku je příjemně alkoholické (30%). Griotka dodává Čertu tradičně sladkokyselou chuť po černých višních, český Tuzemák ji doplňuje rozinkami a příznačně lahodnou vůní vanilky a karamelu.Potěší hlavně k pivu, ale i samotný. Oblíbený také v mixu s Kofolou nebo jinými colovými nápoji Rum. Vůně vanilka a karamel. Chuť tradičně sladkokyselý po černých višních.

 • Cortez spiced rum 0,7l 35%

  407 

  Výborný kořeněný rum z Panamy v exotickém stylu, ve kterém si hrají chuťové doteky vanilky, skořice, muškátového oříšku a dalšího koření. Ron Cortez vyzrával na dřevěných sudech z amerického bílého dubu, který ho nádherně zakulacuje do velmi jemných nasládlých tónů. Panamský rum. Vůně lehká, malý dotek hřebíčku a skořice. Chuť kořenitá, bez přílišné sladkosti, výrazný záv.

 • Hořká byl.likér 35% 1l Bartida

  469 

  Hořká od Bartidy navazuje na tradiční výrobu oblíbených prvorepublikových hořkých bylinných likérů. Velmi jemný líh byl smíchán s prvotřídními ovocnými destiláty a šťávami, bylinami a infuzí pomerančové kůry. Bylinný likér.

 • Hořká byl.likér 35% 1l Bartida

  469 

  Hořká od Bartidy navazuje na tradiční výrobu oblíbených prvorepublikových hořkých bylinných likérů. Velmi jemný líh byl smíchán s prvotřídními ovocnými destiláty a šťávami, bylinami a infuzí pomerančové kůry. Bylinný likér. Vůně směs bylin. Chuť směs bylin a pomeranče.

 • Hruškovice 1l Bartida

  549 

  Hruškový likér pocházející z kvalitního ovocného destilátu a hruškové šťávy je stále populárnější. Za plnou intenzivní ovocnou chuť tento nápoj vděčí sušeným hruškám, které jsou v destilátu dlouze marinovány. Má plnou dlouhou ovocnou chuť, která jen velmi pomalu odeznívá. Hruškový likér.

 • Hruškovice 1l Bartida

  563 

  Hruškový likér pocházející z kvalitního ovocného destilátu a hruškové šťávy je stále populárnější. Za plnou intenzivní ovocnou chuť tento nápoj vděčí sušeným hruškám, které jsou v destilátu dlouze marinovány. Má plnou dlouhou ovocnou chuť, která jen velmi pomalu odeznívá. Hruškový likér. Vůně hrušková. Chuť ovocná,jemná, zralé hrušky.

 • Hruškovice Williams Bartida 0.7l 43%

  639 

  Třístupňová destilace, naprosto zralé a velmi dobře vyzrálé hrušky odrůdy Williams a ležení v nerezových nádobách jsou zárukou kvality, přirozené ovocnosti a nasládlého projevu. Při ochutnání se nezbavíte pocitu chuti čerstvě sklizených hrušek. Hruškovice.

 • Hruškovice Williams Bartida 0.7l 43%

  663 

  Třístupňová destilace, naprosto zralé a velmi dobře vyzrálé hrušky odrůdy Williams a ležení v nerezových nádobách jsou zárukou kvality, přirozené ovocnosti a nasládlého projevu. Při ochutnání se nezbavíte pocitu chuti čerstvě sklizených hrušek. Hruškovice. Vůně hrušková,jemná. Chuť chuť čerstvě sklizených hrušek..

 • Meruňkovice Bartida 43% 0,7l

  650 

  BARTIDA Meruňkovice jemná ovocná pálenka vyrobená trojnásobnou destilací vyzrálých meruněk z velkopavlovické oblasti. Meruňkovice je čirý destilát vyznačující se sladkou vůní meruněk, připomínající meruňkovou marmeládu s lehkým peckovým podtónem a jemnou, ovocně medovou, ale suchou chutí. BARTIDA Meruňkovice se vyrábí třístupňovou destilací z neupravovaného přírodního kvasu z meruněk. Přítomnost pecek dodá destilátu charakteristickou chuť minerálů a třísloviny. Meruňkovice. Vůně s peckovým podtónem. Chuť jemnou, ovocně medovou, ale suchou chutí.

 • Slivovice Bartida 47% 0.7l

  639 

  Nejoblíbenější český ovocný destilát je v podání Bartidy destilován třístupňovým způsobem v měděných nádobách, což zaručuje slivovici perfektní čistotu a jemnost. Za perfektní kvalitou stojí i tříleté zrání destilátu. Slivovice.

 • Slivovice Bartida 47% 0.7l

  646 

  Nejoblíbenější český ovocný destilát je v podání Bartidy destilován třístupňovým způsobem v měděných nádobách, což zaručuje slivovici perfektní čistotu a jemnost. Za perfektní kvalitou stojí i tříleté zrání destilátu. Slivovice. Vůně ovocná. Chuť jemná, zaoblená chuť ovoce.